Skoči na vsebino

Črna kronika (SLO ceste ali SLO državljani) 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023


exclan

Priporočene objave

Vir: SPIN

Nesreče v cestnem prometu
18.6.2017 16:28

ILIRSKA BISTRICA
Ob 16:28 se je na cesti Podgrad-Hrušica, občina Ilirska Bistrica, zgodila prometna nesreča v kateri je bil udeležen motorist. Posredovali so gasilci PGD Ilirska Bistrica, ki so na zavarovali mesto dogodka, pomagali ekipi NMP ter z vpojnim sredstvom posuli razlite tekočine na vozišču. Ena oseba je bila težje poškodovana in odpeljana na zdravljenje v SB Izola.

18.6.2017 20:09

SEVNICA
Ob 20.09 sta na Planinski cesti v Sevnici trčila osebno vozilo in motorno kolo. Pri tem se je poškodovala ena oseba. Gasilci PGD Sevnica so zavarovali kraj dogodka, nudili pomoč reševalcem pri oskrbi in prenosu poškodovanega do reševalnega vozila, odklopili akumulator na motorju, počistili razlite motorne tekočine, umaknili motor iz cestišča ter nudili pomoč policiji. Poškodovano osebo so reševalci NMP Sevnica prepeljali v Splošno bolnišnico Celje.

18.6.2017 18:06

LUKOVICA
Ob 18.06 se je na Cesti na Brdo, občina Lukovica, zgodila prometna nesreča v kateri sta bila udeležena osebni avtomobil in motorno kolo. Posredovali so gasilci CZR Domžale, PGD Lukovica, PGD Blagovica in PGD Prevoje, ki so zavarovali kraj nesreče, odklopili akumulatorja ter pomagali reševalcem. Poškodovana motorista so po oskrbi, reševalci NMP Domžale odpeljali v bolnišnico UKC Ljubljana.

18.6.2017 13:44

PREBOLD
Ob 13.43 je na cesti Prebold - Marija Reka, občini Prebold, padel motorist in se pri tem poškodoval. Posredovali so gasilci PGE Celje, ki so zavarovali kraj dogodka, odklopili akumulator na motorju in nudili pomoč reševalcem NMP Žalec in NMP Celje, ki so poškodovanega oskrbeli, nato pa prepeljali v nadaljnjo oskrbo v celjsko bolnišnico.

17.6.2017 22:36

CELJE
Ob 22.38 sta na Čopovi ulici v Celju trčila osebno vozilo in motorno kolo. Pri tem se je poškodovala ena oseba. Poklicni gasilci PGE Celje so zavarovali kraj dogodka, nudili pomoč reševalcem NMP Celje in cestišče posuli z vpojnimi sredstvi. Poškodovano osebo so reševalci NMP prepeljali v Splošno bolnišnico Celje.

18.6.2017 17:45

HOČE-SLIVNICA
Ob 17.46 so na Slivniški cesti v Hočah, občina Hoče-Slivnica posredovali poklicni gasilci GB Maribor, ker je motorist zapeljal iz ceste v potok. Gasilci so protinaletno in protipožarno zavarovali kraj nesreče, nudili pomoč reševalcem NMP in posipali iztekle tekočine. Reševalci NMP Maribor pa so poškodovanca oskrbeli in prepeljali v UKC Maribor.

Popravljeno . Popravil blazzarss
  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Linkajte zadevo v črno sivo nabijanje, pa se tam pogovarjajte naprej, tale tema naj bi bila čimbolj čista in namenjena samo obvestilom.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večer danes

Policisti so ugotovili, da je 48-letni motorist, doma iz Kamnika, vozil za svojim prijateljem - motoristom, v smeri Slovenske Bistrice. V desnem ovinku je zapeljal na nasprotno smerno vozišče in trčil v osebni avtomobil, ki ga je v nasprotni smeri pravilno pripeljal 24-letni državljan BiH. V trčenju se je motorist hudo telesno poškodoval in so ga z reševalnim vozilom prepeljali v Splošno Bolnišnico Celje. Ob 11.16 so policiste iz bolnišnice obvestili, da je motorist zaradi prehudih poškodb, ob 10.40 umrl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, DAMI34 pravi:

več informacij o smrti v kraju Mlinsko (Kobarid)...

Sem šel čekirat fotko, ki sem jo taisto soboto posnel v Kobaridu. V data piše 11:22. Se pravi da sem slabo uro pred to nesrečo peljal točno tam,  iz smeri Tolmina proti Kobaridu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primorske novice

V Topolcu umrl motorist

ponedeljek, 10. julij 2017, 16:24

V Topolcu se je malo pred 16. uro zgodila tragična nesreča, v kateri je umrl 56-letni motorist.

TOPOLC > V nesreči je bil udeležen samo motorist, doma z Bistriškega. Izgubil je nadzor nad motorjem in zapeljal s ceste. Na kraju nesreče so ga poskušali oživljati, vendar so bile poškodbe prehude.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

kdo, koga, kje in ali so bili Slovenci?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

kdo, koga, kje in ali so bili Slovenci?

 

Za odgovor izvedeti je potrebno na povezavo pritisniti. 

Drugače pa smetiš. 

Ob 8. 7. 2017 ob 20:29, DAMI34 pravi:

Linkajte zadevo v črno sivo nabijanje, pa se tam pogovarjajte naprej, tale tema naj bi bila čimbolj čista in namenjena samo obvestilom.

Hvala

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Za odgovor izvedeti je potrebno na povezavo pritisniti. 

Drugače pa smetiš. 

 

No jz sem stisnil a ne piše nič razen starosti in opisa nezgode...

Jz pa smetim,ker bo itak dami pridni uredil te tri poste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Za odgovor izvedeti je potrebno na povezavo pritisniti. 

Drugače pa smetiš. 

 

sve sam prebrao, a nigde informacije, da se radi o Slovencima.

pred 3 urami, Borutt pravi:

tudi tule ni nobene informacije o poreklu motorista. Bi bilo zelo dobrodošlo, če podaš kako informacijo, seveda če veš...hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motolover pravi:

Motorist je prehiteval avto in se zaletel v nasproti vozečega motorista. Poreklo voznika najbrž ni bistvo objave.

v bistvu je črna kronika za Slovenijo in ali Slovenskega motorista v tujini. Verjetno nikogar ne zanima prometna nesreča z udeležbo Vietnamca v Kambođi ali pa :P

pa ne se delat neumnega :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, DAMI34 said:

v bistvu je črna kronika za Slovenijo in ali Slovenskega motorista v tujini. Verjetno nikogar ne zanima prometna nesreča z udeležbo Vietnamca v Kambođi ali pa :P

pa ne se delat neumnega :P

 

Kje to piše?

Bi rekel, da je avtor hotel povedati nekaj drugega! Ker nihče ne prebere, kaj se je zgodilo, ampak samo išče državljanstvo motoristov je šlo bistvo mimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bom vse pobrisal...pa naj sanjajo drugi naprej....čist me briga kdo je hotel kaj povedat, pa zelo jasno mi je da je hudo, in da ima @borutt traume ko gleda razfukane možgane po cesti, ampak kot sem rekel, pa poskusi razumeti že enkrat v čem je smisel 

ČRNE KRONIKE 2017

v obveščanju o prometnih nesrečah slovenskih motoristov.

V črno sivi kroniki-nabijanje, pa lahko mirne volje lepiš-lepijo karšnekoli članke tudi iz Vietnama pa komentira itd...če zmorete, se držite teme, če je vaša inteligenca dovolj visoka vam bo jasno kar sem napisal, če ni, mi boste nalašč spet linkali kurca i palca, sam da se mi da malce dela in malce podjebava...

sam lej, jaz sm hladen ko špricer, neki časa prosim, pol pa samo še pobrišem.

Rad vas ma Dami :D

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!