Skoči na vsebino

Črna kronika (SLO ceste ali SLO državljani) 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023


exclan

Priporočene objave

On 2017-4-22 at 9:48 PM, Xebec said:

soseda

me kar zmrazilo

oba polomljena, ona tud neke notranje poskodbe, za njega ne vem tocno

oba pa sta prisebna

https://www.google.si/maps/@45.8798022,13.967633,3a,75y,33.51h,87.14t/data=!3m6!1e1!3m4!1spp-WOeTZ3oePyOcbuyt6ww!2e0!7i13312!8i6656?hl=en

tle je z avtom zaviju levo, ona dva pa mimo, po tej ravnini pa itak vsi prehitavajo, neglede na polno crto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4/28/2017 at 8:56 PM, C eagle said:

Ja je zgledalo grdo, z @Greencaj jem sva bila ob njem, dokler niso prišli modri, pol pa še reševalci. Upam res, da bo vse uredu.

Blaž pravi, da je popravljal ovinek. Jaz sem samo videl trenutek, ko mu je vzelo prednjo gumo... 

Dečko je vredu, počena arkada (operacija) in 7 polomljenih reber. pri zavesti. z glavo use ok. drugače pa moj prijatu :\ upa pisat sms. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, vuk76 pravi:

Se komot zgodi...jaz sem par let nazaj naredil podobno napako in spregledal pravo smer na cestninski postaji v Tepanjah ter se naenkrat znasel pred rampo. K sreci je priseben usluzbenec :worship: odprl rampo in z zeno sva se za malo izognila dvigujoci rampi.

Veliko vec srece kot pameti.

no, no ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronika je samo za obvestila. V kolikor je želja po debati, linkajte post v črno sivo nabijanje.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreče v cestnem prometu
30.4.2017 18:09

IDRIJA
Ob 18.09 se je na regionalni cesti med Spodnjo Idrijo in Godovičem, občina Idrija, pri padcu poškodovala voznica motornega kolesa. Ob padcu je zdrsnila prek varovalne ograje v bližnjo strugo potoka. Gasilci PGD Idrija so ob prihodu zavarovali mesto nesreče in pomagali reševalcem NMP ZD Idrija pri oskrbi poškodovane osebe ter pri prenosu do reševalnega vozila. Poškodovanko so prepeljali helikopterskega pristajališča v Idriji od koder so jo s helikopterjem Slovenske vojske v spremstvu Helikopterske nujne medicinske pomoči prepeljali na zdravljenje v UKC Ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Quote

Pred križiščem ga je zaradi neprilagojene hitrosti začelo zanašati in je izgubil oblast nad vozilom in padel. Z motornim kolesom je nato zdrsel skozi križišče na asfaltirano parkirišče cerkve Sv. Radegunda, kjer je na koncu parkirišča s prednjim delom vozila silovito trčil v desni bok parkiranega osebnega avtomobila. V trčenju se je tako hudo poškodoval, da je na kraju nesreče poškodbam podlegel.

Jaz pa kar nekako dvomim, da je tole bilo 45 km/h, in zal vem za nekaj primerov, ko se za "sam en krog po vasi" tudi clovek v zrelih letih ne natakne celade - saj ne da bi koga obsojal, ampak... ...potem se ti pa takole zgodi.. :huh:

edit: ...al pa tud, no - ce mogoce prednja zavora zataji...?

KLIK...

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, NumLock pravi:

Verjetno je bil mopedist, ker dvomim, da bi se 50letni motorist odpravil na motor brez čelade.

- LETNI MOTORIST ZARADI NEPRILAGOJENE HITROSTI .....

Piše motorno kolo...in Ne kolo z motorjem...in čeprav so naši novinarji omejenci upam,da vsaj to ločijo...sicer pa je itak večino laž kar v medijih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Zok pravi:

Jaz pa kar nekako dvomim, da je tole bilo 45 km/h, in zal vem za nekaj primerov, ko se za "sam en krog po vasi" tudi clovek v zrelih letih ne natakne celade - saj ne da bi koga obsojal, ampak... ...potem se ti pa takole zgodi.. :huh:

edit: ...al pa tud, no - ce mogoce prednja zavora zataji...?

KLIK...

 

pred 8 minutami, sesir pravi:

Piše motorno kolo...in Ne kolo z motorjem...in čeprav so naši novinarji omejenci upam,da vsaj to ločijo...sicer pa je itak večino laž kar v medijih!

mamo še temo za čvekanje....a moram linkat? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izsiljen :(

 

Traktorist je zaprt pot motoristu. Slednji je zaradi hudih poškodb končal v UKC Ljubljana. Kasneje je zaradi hudih poškodb umrl.

http://novice.najdi.si/predogled/novica/cee7225005a908edd08f26a16ef81572/Svet24-si/Kronika/Smrt-v-Beli-krajini-za-52-letnika-usodno-trčenje-v-traktor-ki-mu-je-zaprl-pot

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet sranje :(
 

Nova huda prometna nesreča.

Na cesti Škofja Loka - Medvode sta trčila osebno vozilo in motor. Motorist je v kritičnem stanju.

18739242_10154817057916443_6599704394056351889_o.thumb.jpg.28e3123007a4c034f03f69e590a6a1c9.jpg18766850_10154817057911443_4680848302078412062_o.thumb.jpg.0fed148b1cb17814f628e013c83e0e8a.jpg

in kar je najbolj žalostno, takoj bedasti komentarji na FB:

Dušan Klinc ja kaj bi rekli potem takem če so šoferji avtomobilov krivi vseh teh bedastih motoristov ki mislijo da so sami na cesti....če je tako lahko tudi mi z avti si zamišljamo da imamo žogo v rokah ne pa volan.......

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer neuradno ampak baje spet raketa pa se neregistriran motor za na pisto. Ampak to uzet sz rezervo do uradnega poročila, vsekakor pa cimprejsnje okrevanje brez posledic.

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Bear pravi:

Sicer neuradno ampak baje spet raketa pa se neregistriran motor za na pisto. Ampak to uzet sz rezervo do uradnega poročila, vsekakor pa cimprejsnje okrevanje brez posledic.

Je v nabijanju link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.primorske.si/Novice/Kronika/Z-motorjem-zbil-prijatelja

Citiraj

Pretirano izkazovanje prijateljstva na cesti je včeraj pri Petrinjah štiri italijanske motoriste drago stalo. 25-letnik je s sopotnico na motorju trčil v zadnji del 30-letnega prijatelja, ki je na motorju vozil pred njim.

Citiraj

V četrtek popoldne pa je na cesti med Slapom ob Idrijci in Dolenjo Trebušo padel 54-letni italijanski motorist. Vozil je proti Dolenji Trebuši, pri tem pa tako pritiskal na plin, da je v levem ovinku padel in s ceste zdrsnil v obcestni zid. Pri tem si je zlomil stegnenico in obležal.

 

126-NESRECA1.jpg

126-NESRECA2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 ur

Ljubljana, 09.06.2017, 08:16 | U.Z.

Zaradi prometne nesreče je zaprta gorenjska avtocesta med Vodicami in Šmartnim pri počivališču Povodje proti Ljubljani. Prometno-informacijski center obvešča, da nastajajo zastoji. Ljubljanski policisti so nam povedali, da sta bila v nesreči udeležena osebno vozilo in motorist, ki je tudi umrl. Ogled kraja še poteka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Po do sedaj zbranih obvestilih in opravljenem ogledu kraja je znano, da je 53-letni voznik motornega kolesa, državljan Nemčije, vozil po avtocesti iz smeri Vodic proti Ljubljani. Pri počivališču Povodje je zaradi vožnje na prekratki varnostni razdalji trčil v osebno vozilo 32-letne voznice, ki je takrat vozila pred njim in se je zaradi razmer v prometu z vozilom ustavljala," 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!