Skoči na vsebino

BMW F 850 GS 2018 in ADVENTURE 2019


celjan89
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

830E341C-A3C3-42DE-8576-B445FB81EFC0.jpeg.958ab60ec1e75d37465a3ed42f4fc86a.thumb.jpeg.f72ad1cbd2b8d4421bc7ac01d217d0a8.jpeg

Priporočene objave

6 hours ago, Snecer said:

zmogljivost agregata je še najmanjši problem :)

900ka (vsaj z oznako) je nuja zaradi trga, da se pravilno uvrsti med konkurenco (800-900), čeprav je fajn, da je za kupca čimveč.

Tudi tracer 900 ima "le" 847 kubični motor pa se ga trži "drugače"

BMW GS 700 in 800 imata oba 798ccm. Kolikor vidim iz medijev, bo nov nosil oznako 850, ne verjamem, da bodo povečali samo številko v imenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi ma 9 več konjev, manjši tank, manjši hod vzmetenja in pa več kil.. to je to? :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

zrihtanu :P

...čeprav bi mu bolj ustrezala oznaka 900, večinoma imajo motorji manjšo dejansko kubaturo od označene, npr., Yamaha MT 09 ima 847ccm, ta ima pa 853ccm, ....več od označene, če se bo tudi uradno prodajal pod to oznako. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, vandrovec pravi:

...čeprav bi mu bolj ustrezala oznaka 900, večinoma imajo motorji manjšo dejansko kubaturo od označene, npr., Yamaha MT 09 ima 847ccm, ta ima pa 853ccm, ....več od označene, če se bo tudi uradno prodajal pod to oznako. :cool:

ja, sej tudi sam ne razumem

kawa z900 ima 945ccm, KTMji imajo dejansko tudi več od oznake..kdo bi vedu kje je merilo.Meni osebno bi tudi bolj bilo všeč poimenovanje GS900..deluje bolj nekje vmes...ampak že vejo zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole meni bolj deluje kot kakšen moped za po kruh..vetrne zaščite nima, če daš večjo sprednjo šipo izgleda kot da bi se trudil osla spremenit v konja. Tole je za moje pojme moped za enega in povsem za naše kratke turce tu naokoli.

Nevem no, mene osebno nekaj ne privlači, mogoče bom spremenil mnenje ko jih bom ene par srečal na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7. 11. 2017 ob 15:35, Snecer pravi:

saj ti je gori že povedal, ker je polizdelek :)  

ker bmw pa ni polizdelek. Men je enkrat en kupec rekel ko sem prodajal Hondo - da dokler bojo japonci delal motorje za njega druzga ne obstaja.... in še kako se strinjam z njim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, Kawl pravi:

ker bmw pa ni polizdelek. Men je enkrat en kupec rekel ko sem prodajal Hondo - da dokler bojo japonci delal motorje za njega druzga ne obstaja.... in še kako se strinjam z njim!

Meni je pa popolnost dolgočasna...se nič ne dogaja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, vandrovec pravi:

Meni je pa popolnost dolgočasna...se nič ne dogaja :P

Se prav so ti japonci vsec k niso popolni so pa sigurno najbolzanesljivi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, HyperJack pravi:

Tole meni bolj deluje kot kakšen moped za po kruh..vetrne zaščite nima, če daš večjo sprednjo šipo izgleda kot da bi se trudil osla spremenit v konja. Tole je za moje pojme moped za enega in povsem za naše kratke turce tu naokoli.

Nevem no, mene osebno nekaj ne privlači, mogoče bom spremenil mnenje ko jih bom ene par srečal na cesti.

Malo lepši izpuh gor pa šipo, višjo, zatemnjeno.

Pri šipi mi res ni jasno, je mogoče bmwju ratalo nekaj revolucionarnega, da s tako nizko šipico, ki zgleda bolj kot ščitnik armaturke, rešijo vetrovne težave.

Škoda da nimajo vse verzijo USD vilic (vsaj zaradi videza).

Display mi je tudi všeč.

Graja pa meglenkam, so očitno nataknili grde in prevelike SW motechove meglenke kot pri drugi znamki.

Sicer bi se pa dalo s tem shajat, a kot pravi Bif :) je potrebno še nekaj vložit za vozen model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kawl pravi:

Se prav so ti japonci vsec k niso popolni so pa sigurno najbolzanesljivi :)

Ne, meni ni zanesljivost pomembna, ampak fun faktor pri vožnji...drugače bi izbral avto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, Kawl said:

ne vem zakwaj rabš tak števc? A ni števc da se lahko pelejš po omejitvah 50/90/130 - jebena digitalna doba

Prejšnji števec od GS je slabo viden. Številke so premajhne in če nimaš oči najboljših lahko o hitrosti samo ugibaš. Dobro je, da so dali možnost digitalnega, lahko bi dali enostavno takega, ki kaže samo velike digitalne številke. 

 

1 hour ago, Snecer said:

http://www.motorcyclenews.com/news/2017/july/bmw-tft-dash-explained/

Ni slabo, več bo lahko povedal @motolover, ziher ima to na GSki? :) 

 

Ja, to bo na naslednjem, sem že naročil in ga dobim čez par mesecev. Prvega in najboljšega v Sloveniji bom imel :). To pa še ni vse, ker sem naročil prvi, sem ime možnost vplačati tudi novega Grand American za samo 35.000€. Kako sem ponosen!

 

51 minutes ago, NejcZ said:

Raje bi imel števec od zadnjega 1200 kot tale polizdelek.

Ta je za doplačilo, še vedno bo na voljo ta star. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, motolover pravi:

Prejšnji števec od GS je slabo viden. Številke so premajhne in če nimaš oči najboljših lahko o hitrosti samo ugibaš. Dobro je, da so dali možnost digitalnega, lahko bi dali enostavno takega, ki kaže samo velike digitalne številke. 

 

Ja, to bo na naslednjem, sem že naročil in ga dobim čez par mesecev. Prvega in najboljšega v Sloveniji bom imel :). To pa še ni vse, ker sem naročil prvi, sem ime možnost vplačati tudi novega Grand American za samo 35.000€. Kako sem ponosen!

 

Ta je za doplačilo, še vedno bo na voljo ta star. 

Zgleda da je ta navigacija polizdelek, ker deluje samo preko povezave telefona, pomeni da je bateria telefona adijo, si končal kariero oziroma spet nisi nič naredil, če moraš imeti za to 2 napravi.

Škoda, da niso imeli j... in vključili pravo navigacijo. Bo konkurenca verjetno popravila te napake.

Čestitam za nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Snecer said:

Zgleda da je ta navigacija polizdelek, ker deluje samo preko povezave telefona, pomeni da je bateria telefona adijo, si končal kariero oziroma spet nisi nič naredil, če moraš imeti za to 2 napravi.

Škoda, da niso imeli j... in vključili pravo navigacijo. Bo konkurenca verjetno popravila te napake.

Čestitam za nakup.

Prava navigacija še vedno bo in prav je, da je ločena od števca, tako kot zdaj. Tudi do zdaj si imel BT povezavo za telefon in dela BP. Če se ti telefon isprazni si sam kriv, s tem proizvajalev motorjev nima nič. 

IMG_6958.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!