Skoči na vsebino

Poljska 2017


ivan3a

Priporočene objave

Lep krogec. Je pa zanimivo..tudi jaz sem bil v istem terminu v krakow-u in okolici. V Auschwitz smo prisšli brez težav...karte brezplačne....Birkenau enako. Drugi dan rudnik soli...prišli, kupili karte in čez 20min....smo se že spuščali v globino...vse brez predhodnih najav ali rezervacij...

Sicer pa je Polska zanimiva....nikakor pa ne več poceni. Naslednjič grem z motorjem...amapk v Tatre na Slovaškem in morda v Zakopane na Poljskem...

Pa še to....tisti stereotipi o tem kako nas Poljska "prehiteva" (Slovenijo)....nič bat....mi jih lahko še samo v auspuhe gledamo. Če pa samo pomislim, da smo štratali iz popolnoma različnih izhodišč (v škodo Poljske)...pa se mi zdi da smo po poti padli in ostali na vozičkih....karikiram seveda.

No imamo pa lep dimnik in TEŠ3, Ljubljansko banko, ki z našim denarjem posluje pozitivno in jo bomo za drobiž prodali...čaka nas pa en lep drugi tir (nova molzna krava za prašiče pri koritu)...zato pa so nam drugi že davno spizdili...

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ivan3a pravi:

Letošnje prvomajske praznike smo prevozili krog po Poljski.

 

http://motozapisi.si/2017/05/poljska-krakov-varsava-2017/

qul, če se ti da, lahko tule komot spišeš potopis, je vseeno bolje kot brati link. Pa lepše zgleda, pa kronološko itd...saj ni tak problem, text kopiraš, slikice pa žal ponovno lepiš. Če se ti da seveda :D

Drugače pa lep potopis in lep izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 5. 2017 ob 18:45, BIF pravi:

Lep krogec. Je pa zanimivo..tudi jaz sem bil v istem terminu v krakow-u in okolici. V Auschwitz smo prisšli brez težav...karte brezplačne....Birkenau enako. Drugi dan rudnik soli...prišli, kupili karte in čez 20min....smo se že spuščali v globino...vse brez predhodnih najav ali rezervacij...

Sicer pa je Polska zanimiva....nikakor pa ne več poceni. Naslednjič grem z motorjem...amapk v Tatre na Slovaškem in morda v Zakopane na Poljskem...

Pa še to....tisti stereotipi o tem kako nas Poljska "prehiteva" (Slovenijo)....nič bat....mi jih lahko še samo v auspuhe gledamo. Če pa samo pomislim, da smo štratali iz popolnoma različnih izhodišč (v škodo Poljske)...pa se mi zdi da smo po poti padli in ostali na vozičkih....karikiram seveda.

No imamo pa lep dimnik in TEŠ3, Ljubljansko banko, ki z našim denarjem posluje pozitivno in jo bomo za drobiž prodali...čaka nas pa en lep drugi tir (nova molzna krava za prašiče pri koritu)...zato pa so nam drugi že davno spizdili...

BIF....nic pretresljivega. Veci aekonomistov pravi,da bo SLO tam leta 2020 do 2025 spadal med 5 (pet) najrevnwjsih drzav vEvropi. Madzari bodo za nas Švica.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!