Skoči na vsebino

Maroko 2017 (Kmet2&Mac edition)


Kmet2

Priporočene objave

Ko gledam slike iz Marakeša pogrešam prodajalce vode.Včasih je bila to največja atrakcija Ali jih sedaj ni bilo več?Na glavnem trgu so bili  tidi krotilci kač za njhovo piskanje ko se je kobra dvigala iz košare si jim moral seveda nekaj plačati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, gusar pravi:

Ko gledam slike iz Marakeša pogrešam prodajalce vode.Včasih je bila to največja atrakcija Ali jih sedaj ni bilo več?Na glavnem trgu so bili  tidi krotilci kač za njhovo piskanje ko se je kobra dvigala iz košare si jim moral seveda nekaj plačati.

Če boš pogledal bolj podrobno slike boš videl marsikaj , kar si videl včasih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prov sem še enkrat šov skoz tko,da kače sem vidu.Nisem pa opazil tistih vodnarjev k so imel posebne klobuke,krevlaste noge in okrog vratu navezane lončke,Te so pucal tako,da je plunu v njega pol ga pa z umazano coto spoliru,Vodo pa je toču iz kozjega meha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam za take ture saj po Afriki, da sabo vzamete suhe borovnice, ki se skuha čaj. Edino to pomaga neben oglje...itd. Pa izogibanje solat sadje, ki se ne olupi. Problem je voda s katero se to umije. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lekarnah se dobijo Grenifit kapljice. Iz grenivkinih pečk stiskajo olje. Uporabljam že mnoga leta. V vsako pijačo kanem po 5 kapljic/3 dl. Naravna dezinfekcija. Vsekakor je najboljše v kombinaciji z dobrim šnopčkom.... Mi nismo navajeni na njihove bakterije, ki naredijo točno opisano "sranje"...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Maroku ti domačini namešajo zdravilo(začimbe v topli vodi), ki sicer zgleda neužitno a pomaga ;):) Kot zgleda že poznajo naše probleme...

Popravljeno . Popravil Lukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem nič kakal! Ni lepo.

Je pa res da doma žreble žrem pa bencin pijem-za trening!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Kmet2!

Ja smo se kar gibali po istih krajih.Nekje v bližini Agoudala ste se celo srečali z polovico naše skupine ( FJR,Bandit,RT,GTL1600).Oni so videli slovenske tablice in ko so mi povedali da sta bila GS in LT sem vedel da ste to vi.Jaz v drugi skupini pa sem takrat "plezal" po kanjonu med Toumliline in Iznaguen-om.

Če bosta imela čas se oglasita z Mac-om na našem motozboru 24.6.,bomo kakšno rekli.

Ob tej priložnosti se tudi zahvaljujem Mac-u za vse informacije ki jih je delil z nami pred potovanjem.

Pa pozdrav tudi Bambitu61 ki nam je krajšal dneve na trajektu v obe strani,pa menda je bil viden tudi nekje v Merzougi.A si jahal kamele?

 

LP   Jože

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Kmet2 ! Super pisanje, super fotke, ti si nas drugi Ivan Cankar ( :) ). Mal heca, ampak res vsa pohvala! Samo tako do konca!

MK Cerkno - če se bo pokazala prilika, se pa res mogoče srečamo. Za kakšno pivce in debato sem vedno pripravljen. Glede informacij pa saj veš: nikoli jih ni dovolj in če jih daš, nič ne boli !!

Drž'te se

Mac

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, MK Cerkno pravi:

Pozdravljen Kmet2!

Ja smo se kar gibali po istih krajih.Nekje v bližini Agoudala ste se celo srečali z polovico naše skupine ( FJR,Bandit,RT,GTL1600).Oni so videli slovenske tablice in ko so mi povedali da sta bila GS in LT sem vedel da ste to vi.Jaz v drugi skupini pa sem takrat "plezal" po kanjonu med Toumliline in Iznaguen-om.

Če bosta imela čas se oglasita z Mac-om na našem motozboru 24.6.,bomo kakšno rekli.

Ob tej priložnosti se tudi zahvaljujem Mac-u za vse informacije ki jih je delil z nami pred potovanjem.

Pa pozdrav tudi Bambitu61 ki nam je krajšal dneve na trajektu v obe strani,pa menda je bil viden tudi nekje v Merzougi.A si jahal kamele?

 

LP   Jože

 

Sem , odlomil ročke za držat , nabijal je veter itd .......dost kamel za nekaj časa :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Snecer pravi:

Še kamelo je vniču :) 

 

Baje kamele pri BMW-ju delajo?! Jaz sem doli tudi fosilni odtis kardana videl tako da .......

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragica jo je stisnila :) 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 5/25/2017 at 11:48 AM, bambi61 said:

Potopis kot da sem spet tam!!!:OK:

prav zares... tudi jaz podoživljam potovanje v oktobru 2016

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!