Skoči na vsebino

Sicilija 2017


SharpNinja

Priporočene objave

Sem pa fašist, me prav briga, pač ne maram kolesarjev ker na cesti delajo samo zgago, sploh če se dve uri za brez veze cmarim na AC....in ja nikjer ni bilo prej nič označeno niti butasti redarji niso imeli pojma če so in kje so obvozi....organizacija na vrhuncu torej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 5. 2017 ob 17:59, DAMI34 pravi:

giro ma prednost

Sem bil lani na etapi Gira skozi vas Matajur, vse skupaj bolj slaba organizacija glede varnosti, zato se pa na Giru dogajajo kolesarjem tako trapaste nesreče. Cesto so zaprli kako uro pred kolono. V Franciji sem na etapi od Grenobla proti Brianconu doživel zaporo 4 ure pred kolono, na vsakem križišču žandar, oborožen, tudi kolesa ni bilo mogoče peljati po bankini. Pa edina cesta po dolini! 

Kar se pa Gira ali Toura tiče se že pol leta prej ve kje in kdaj bodo etape, prvi je maja, drugi julija. Kolesarim, gledam prenose, pa poznam zadevo.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 5. 2017 ob 23:13, SharpNinja pravi:

v živo gledala giro z viadukta....jz jezna ko pes.

Ta dan je šla dirka na Etno, zmagal je naš kolesar Polanc, mogoče sta mu pa vidva prinesla potrebno srečo in energijo, da ga čist pod vrhom vzpona niso ujeli. Ja ni enostavno čakat na soncu.

Danes sem se peljal po dolini Idrijce in Soče, delovišča na sedmih koncih, povsod semaforji, samo en je bil zelen. Nazaj šel čez Col in Žiri, pet semaforjev, vsi rdeči. Bilo je vroče, še za peljat preveč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pogrešava Sicilijo zato je včer padu en sicilijanski večer s par prijatelji in seveda sladkim obujanjem spominov, tako da cannoli (lupinice uspešno cele pripeljane s Sicilije), casatinne, limonada iz narabutanih sicilijanskih limon in arancello niso smeli manjkati :cool:

IMG_7994.thumb.JPG.20196c49930b225446771e55c4f29e4e.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!