Skoči na vsebino

Stroški potovanj


Priporočene objave

pred 15 minutami, BIF pravi:

:OK: ... dobra povezava ... vsaj za približno :OK: 

lahko celo primerjaš .. js sm primerjal cene .. in vze Krakow in LJ ... edin kava je dražja :cry: 

https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Slovenia&country2=Poland&city1=Ljubljana&city2=Krakow+(Cracow)&tracking=getDispatchComparison

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v Krakow-u čez prvomajske...v centru kava dražja kot pri nas...tako da kar drži.

Za to povezavo je pomembno, da informacije prihajajo od ljudi...torej dejanskih uporabnikov...ne iz nekih statističnih uradov, kjer je potem v resnici vse drugače. najdeš pa tudi ostale zanimive informacije...recimo stopnjo kriminala ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, BIF pravi:

Bil v Krakow-u čez prvomajske...v centru kava dražja kot pri nas...tako da kar drži.

Za to povezavo je pomembno, da informacije prihajajo od ljudi...torej dejanskih uporabnikov...ne iz nekih statističnih uradov, kjer je potem v resnici vse drugače. najdeš pa tudi ostale zanimive informacije...recimo stopnjo kriminala ipd.

sm primerjal ene par krajev, kjer sem bil ...in kr drži :OK:

dobra in uporabna povezava :OK: 

p.s.

je pa res, da je to le za večje kraje - mesta, kjer so cene običajno višje kot v manjših krajih, kjer se mi običajno vozimo ... ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno. Po mojih izkušnjah velja po večini držav enako....glavna mesta in turistične destinacije so dražje....manjši kraji in periferija...ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!