Skoči na vsebino

Blokada skuterja iz 45 na 25 km/h


gaja27

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav!
Mene ifnormativno zanima cene pridelave oz. vnosa blokade na skuterja ki gre hitreje. Blokada bi bila namenjena za skuterjevo maksimalno hitrost 25km/H in seveda z vsemi papirji itd. Da bi prisel čez tehničnega in ga lahko registriral... Veste kje je to možno oz. najcenejse? Kaj rabim za to?
tole je pa motor...
http://www.peugeot-skuterji.com/speedfight-4-lc.html speedfight PURE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cilinder.so stane blokada od 19eu dalje....lahko pa te če rabiš samo za tehnični ne stane nič...pač skuter ima 6valjčkov daš pač samo dva ali štiri ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Živjo!

Za mulca kupujem skuter 25 km/h. Rabim pa 2T, ker 4T (vsaj Kitajski) ne potegnejo po klancu do hiše (smo sprobali eno in drugo). Ali je možno katerikoli skuter blokirati na 25 km/h ali samo tiste, ki so bili že v osnovi v obeh variantah? Pa blokirati tako, da gre čez homologacijo.  Sprašujem pa zato, ker je ponudba rabljenih 2T 45 km/h precej večja kot 2T 25 km/h.

Hvala in LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej kaj sem malo višje napisal.

Se je pa "javil" en, da mu je to uspelo, samo potem "podrobnosti" ni hotel deliti z drugimi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se strinjam da je bolj enostavno nabavit takega, ki je že blokiran na 25. Moja ideja je bila, da bi kupil kakšnega 2T Piaggiota ali Yamaho in ga potem blokiral, ker novih 2T se ne dobi več, rabljenih je pa komaj ene par na netu, pa še ti so vsi kitajski.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem razumel, da je to povezano s stroški (dejanskimi) in "kuvertami" ( "ob pravi konstelaciji lune" ) . Pa še to je odvisno od kaj vem česa.

Če bi moped že imel in bil "čustveno navezan" nanj, bi se mogoče še splačalo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!