Skoči na vsebino

Aprilia AF1 Futura


Zok

Priporočene objave

Unknown, a ni za 250ko uradn podatek 13.000 km?? men se zdi, d je 16000 km za suzukijega RGVja, k je mal majn navit ko RS (RGV ma 65 konjev, RS pa 71,3)... :blink: na kuk pa je za mojga pol?? :rolleyes: caki, caki, ce je 16000 za 125ko z 25 kW, pol mam js, no, ko je glih moj... ...amm... ...3000 km??? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unknown, a ni za 250ko uradn podatek 13.000 km?? men se zdi, d je 16000 km za suzukijega RGVja, k je mal majn navit ko RS (RGV ma 65 konjev, RS pa 71,3)... :blink: na kuk pa je za mojga pol?? :rolleyes: caki, caki, ce je 16000 za 125ko z 25 kW, pol mam js, no, ko je glih moj... ...amm... ...3000 km??? :D :D :D

ne v moji knjigci pise pri 16.000, sem 100% da je tko, sem mel ze preveckrat to knjigo v rok, ti znam ze vse na pamet povedat :D

kolk pa mas ti konj pol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, mogu bi ga na dynojet postavit, kuk sma s kulegom racunala je okol 42 jih, mogoc kaksen manj, ker je en ris v cilindru, mogoce kaksen vec zaradi manjsega trenja, menjanega dusilca in odprtega airboxa... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdle ga cez 175 ne spravis, ko mu obratov sfali, k ma 15 zobnik gor (16 je original). mogu bi nastelat vzig, k mu pr 10250 ze zmanjka, blokade vem da nima, k se na mestu tud cez 12500 zasuce ce das za kako sekundo gas. si bom vzel nasledn tedn enkrat cas za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

...zobnik 1. prestave.... ...please, don't ask what happened... ...please, don't... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

post-4-1087583386.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti zok kej se pa je zgodilo s tvojim zobnikom? :lol1: :D :yea2: :OK: :kva2: :rolleyes:

en zob je odletu, stupid!! :fight2: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk ti pa pol menjalnik ruži, ker zob manjka?

Kako hudič ti je pa to ratal :naughty: :devil:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja menjalnik v prvi prestavi zaruzi vsake tolk casa (klak klak klak), pa mal cuka... ...zlo nezdrav obcutek... :unsure:

kok mi je to ratal?? hja, prvo dirkasko speljevanje letos... ...ki pa zal ni uspelo... :ph34r: :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje bom probu rabljenega dobit. sj ce mal pomislim, zdej sploh nima vec kej crknat... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

a še je sploh kaj teh aprilij.... jaz sem tudi imel '91 letnik kar nekaj časa.... zmetal celo premoženje nanjo... ampak je res zverina za 125-ko..... kako jo pogrešam... mi je žal da je nisem obdržal za spomin...

evo fotke...

post-6736-1150124037_thumb.jpg

post-6736-1150124125_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še je sploh kaj teh aprilij.... jaz sem tudi imel '91 letnik kar nekaj časa.... zmetal celo premoženje nanjo... ampak je res zverina za 125-ko..... kako jo pogrešam... mi je žal da je nisem obdržal za spomin...

evo fotke...

lepa je :) drgac pa se jo spomnm ko je bla neki cajta nazaj na (Zbrisano&#33; Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jaz sem tudi imel '91 letnik kar nekaj časa.... zmetal celo premoženje nanjo... ampak je res zverina za 125-ko..... kako jo pogrešam... mi je žal da je nisem obdržal za spomin...

hm, lahk tud js cist isto napisem.. ...pa pogresam jo tud.. ..se zdaj, eno leto kasnej.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

jst bi tut neki uprašu k je lih ta tema...namreč mam isti motor pa me zanima par stvari

1.Števci ne delajo (s čim se da zrihtat?)

2.Pod štandgasom mi crkne

3.Zadna luč ne dela pa sm use probou...

hwala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tut neki uprašu k je lih ta tema...namreč mam isti motor pa me zanima par stvari

1.Števci ne delajo (s čim se da zrihtat?)

2.Pod štandgasom mi crkne

3.Zadna luč ne dela pa sm use probou...

hwala za odgovore

1. kup nove polže, oz. preveri zajle, oz kupi nove števce

2. premajhn štangas- povečaš ga tako da en vijak na fergiju vrtiš v eno smer

3. luč ne dela... preveri žice, preveri žarnce... drugo nima kaj bit...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa newem če sm ujel temo če nism se opravičujem....

Rabu bi prednje smernike, ogledala, vetrobran, polže za števec in zadni komplet nosilec za tablico za Aprilio AF-1 Futura '90.

če kdo prodajakarkoli od tega bi prosu da me kontaktira na 040 911 982. nej pač pokliče pa se bomo zmenil bi pa NUJNO rabu te dele ker jo obnavlam pa je težko dele dobit...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wprašu bi kaj je s tem narobe kaj manka pa če lohk dobim slikco manjkajočega elementa za lažjo predstavo ker so mi števci neznani.

mankajo tiste stvari k grejo iz obratomera pa brzinomera k se suče....

post-19700-1218651680_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bugiman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!