Skoči na vsebino

Aprilia AF1 Futura


Zok

Priporočene objave

dons sm popravu te probleme pol sm se pa wozu in mi je ketno wtrgal....zdej bi me pa zanimal kok pride taka ketna...okvirna cena pač...je pa kr močna...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se ti najbolj splača naročit na louis.de, pa dobiš še zobnike zraven take kot hočeš in vse skupaj mogoče celo ceneje kot pri nas na servisu samo ketna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm popravu te probleme pol sm se pa wozu in mi je ketno wtrgal....zdej bi me pa zanimal kok pride taka ketna...okvirna cena pač...je pa kr močna...

:whistle:

Dej še mal opiši tale legendaren motor !!

Men je bil to včasih sanjski motor (mono nihajka !!), pol sm kupu pa kar rs-125. Pa tud najhitrejša 125-ka, sploh tahude replice ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu sm ga zdelanga u božjo mater če po resnici powem...lep mi je zato sm ga kupu pa rd šraufam oz. še mal učim ne....meu je honan cilinder, crknjeno oljno pumpco, plastike, nosilce od mašine pa to bl k ne zj*****, grušt je biu še kr...fergazer ceu neki zaprt ni mogu dihat...

zdej sm pa mašino kokr tok zrihtu pa potegne k strela res....prva druga ubijata....

lih dons k sm se pa pelu mi je pa ketno utrgal...zdej eni pravjo da je 20-30€ eni pa 90 drugi spet 200....najbolš bo pa pomoje da grem sam nekam na počivališče motorjev pa najdem neki tazga pa cenej čez pridem...tko se mi zdi najbl pametn....dokler nebo spet finančn stanje za barvanje in lepoto...

to je to :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....finančno stanje je mal na psu zdej...k smo tok u druge dele dal....kaj bi pa blo če bi dau mal švohnejšo ketno gor?

mislte da bi jo utrgal spet? al pa da bi rableno nek dobu mal cenej...?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem gdo bi prodajal rabljeno ketno če ji nč ne fali. Pa tud neko švojejšo, ne vem no kaj maš u mislih, ker kakšna druga ketna verjetno sploh ne paše, pa še nevarno je, tako da jaz se nebi igral s tem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk bi šu pa uprašat u kšno trgovino k ti ketno da na metre pa pač tm plačaš neki manj....to sm slišu mal prej da trgoavto dela....tko da bom šu tja pogledat če je kej od tega res... =)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....finančno stanje je mal na psu zdej...k smo tok u druge dele dal....kaj bi pa blo če bi dau mal švohnejšo ketno gor?

mislte da bi jo utrgal spet? al pa da bi rableno nek dobu mal cenej...?

lp

ne se preveč zajebavat s ketnam ker ni prov lepo če jo odtrgaš 300km od doma... kup dobr in novo... reskirej tiste 100€ pa je... kup še zobnike če so teli že obrableni ker ni dobr za ketno če daš novo na stare zobnike... prej crkne. poj jo pa redno maž pa ti bo držala 2 sezone...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se preveč zajebavat s ketnam ker ni prov lepo če jo odtrgaš 300km od doma... kup dobr in novo... reskirej tiste 100€ pa je... kup še zobnike če so teli že obrableni ker ni dobr za ketno če daš novo na stare zobnike... prej crkne. poj jo pa redno maž pa ti bo držala 2 sezone...

Jest sm mojo ketno skrajšov, ker je bla predolga pa sm zdej naredu že 1500km pa še zmerm drži. Sam zobniki so pa zdej zlo bogi ratal, jih je kr fajn pobral. Sicer sm zdej naroču, sam pr Langusu ne vem če bo kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zaenkrat dokler je motor še v obdelavi sm najdu eno rešitev še od iste ketne 2 glida in sm znetu in tko drži zdej...tok da bo za probavat če je ok al ni ok...

zdej me pa zanima za zadnjo bremzo....dons sm razstavu sistem pa me zanima zakaj ma na wrhu zaviralnega ''cilindra'' 2 kontakta....je mogoče zato ker če motor ne gori bremza ne prime?

pa wedu bi še če razstavm komlpet zaviraln sistem na zadnjem kolesu kaj bi lahk bli wzroki da ne dela...

hwala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremze morjo vedno delat, ni važno ali laufa ali ne. Drugače mislim da maš to za stop luč te dva kontakta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težave:

- zbite plastike (!)

- nedelujoča zadnja zavora

- zadnja guma brez profila (!)

- zapacan vplinjač (!)

- crknjen akumulator

- crknjeni števci

- pokvarjen kontakt

- sesut kiler/vodno hlajenje (!)

- vtrgana veriga (!)

- brez luči (!)

- brez vetrobrana

- brez smernikov

- brez nosilca za tablico

- brez original ''pohodke'' za menjavo brzin

- brez ogledal

- nedelujoča sklopka (!)

- nenastavljena vžig in predvžig

- zvit predni okvir maske (!)

- odlomljena tačka (!)

- najhujša nočna mora: popravilo oz. menjava komplet elektrike v motorju

k že popravljenim delom sem dal zravn klicaj (!)

To so problemi s tem motorjem, računam na 300-400€ vloženega denarja pa dost cajta da ožwimo tole mrcino =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimaš kaj nastavljat to, sej nima platin.......če je magnet pravilno zakajlan oz. tam kot mora bit, to mora delat, če pa ne vžge je pa kaj drugega, ali ni bencina, ali je svečka zanič,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bugiman hehe tale aprilia mi je pa znana poznam unga ko jo je mel pred tabo :whistle: ne dela starter an jo je treba na porivanje uzgat :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja predn štel za masko je bil zvit ja...em heh...dela zdej starter ni biu magnet na mestu pa svečka crknena tko da je zdej use ok s tem zdej hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!