Skoči na vsebino

Aprilia AF1 Futura


Zok

Priporočene objave

spet pozdraw mam nowo wprašanje...

motor zej skor dela tko k bi mogu...

se pelem u prvi ga znorim....pa mi začne cukat pod wlkm obratam....dam u drugo pa znori pa spet cukne dam u treto itd.....pa neki zlo smrdi k se ustavm....pa k sepelem po hribu dol bol dam gas manj wleče....zamori ga neki...

najlepša hwala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki projekti so mi bli vedno ql, sej bi se sam tud loto tega samo ni dnara pa ni placa za šraufat, srečno do naslednje sezono boš že porihtal, letos pa pazi kak se voziš da je ne boš vsipo, kot nekaka nesrečna sezona letos očitno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet pozdraw mam nowo wprašanje...

motor zej skor dela tko k bi mogu...

se pelem u prvi ga znorim....pa mi začne cukat pod wlkm obratam....dam u drugo pa znori pa spet cukne dam u treto itd.....pa neki zlo smrdi k se ustavm....pa k sepelem po hribu dol bol dam gas manj wleče....zamori ga neki...

najlepša hwala za odgovore

še enkrat vprašam in prosim za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat vprašam in prosim za odgovore

ja fergi je sigurn za naštelat... fergi poglej, glede tistega smradenja je lohka karkol... men je recimo dihtunga spustla, ole po mašini teku pa je smrdel k prasica... al pa kj podobnga

ne vem naštimaj naštelaj spucaj ferg pa probaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fergi je sigurn za naštelat... fergi poglej, glede tistega smradenja je lohka karkol... men je recimo dihtunga spustla, ole po mašini teku pa je smrdel k prasica... al pa kj podobnga

ne vem naštimaj naštelaj spucaj ferg pa probaj :)

a kaj da bi recimo blo kej z gas zajlo narobe da bi bla natrgana je kaka možnost da bi zrd tega blo tko.....ker jst gas navijm do konca pa morm 3-4s čakat da začne wlečt pol pa cuka k je 1-2s pod pounm gasom...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kaj da bi recimo blo kej z gas zajlo narobe da bi bla natrgana je kaka možnost da bi zrd tega blo tko.....ker jst gas navijm do konca pa morm 3-4s čakat da začne wlečt pol pa cuka k je 1-2s pod pounm gasom...

lp

ne zajla nima veze, a to k ga maš v visokih obratih ti ga zalije? tko da ti motor ne vleče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zajla nima veze, a to k ga maš v visokih obratih ti ga zalije? tko da ti motor ne vleče?

ne ne...pelem se pol pa če mam skos gas na full mi kr začne cukat pol nakonc pa crkne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kaj da bi recimo blo kej z gas zajlo narobe da bi bla natrgana je kaka možnost da bi zrd tega blo tko.....ker jst gas navijm do konca pa morm 3-4s čakat da začne wlečt pol pa cuka k je 1-2s pod pounm gasom...

lp

zajla nima nič pri tem... natrgana cela isto bi blo... vsaj moje mnenje.. jst še zmer mislm da je fergi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne...pelem se pol pa če mam skos gas na full mi kr začne cukat pol nakonc pa crkne....

preglej še cevke za benz oz. pipco

mogoče ne pride zadostna količina benza in se zato tisti zamik dela... nakonc pa crkne k ga ni več

to se je men pr ponyprascu dogajal k se je skos fergi mašiu... sam da tam so dize tak micene da vsaka smetka vse zapaca... prever to no... cevke , pipco pa fergi spuci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne je pa treba iglo dvignt, ker ga je men tud na visokih zalival, oz. je cukov. Ko sm pa prestavil v višjo je blo pa vredu.

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premalo lufta ti ma motor , tak je blo pri meni isto do 7k je normalno vleklo pol pa do 8.5k trokiralo pol pa spet dalje gas, pa sem malo predelo airbox (pokrov dol vzet, večji štangas) pa je boljše zaj nič ne trokira samo še morn malo štangas povišat kr ko je segret motor skoraj da prenizko laufle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!