Skoči na vsebino

Pišimo in govorimo "po naše" oziroma kaj vse me moti...


Priporočene objave

On 6. 6. 2017 at 7:45 PM, protector said:

Ideja je prebaciti se na Pag

Na Pagu još nisam bio. Nikad. Kako je to moguče, neznam, ali eto. Ovu čemo grešku ispraviti. Hvala za ideju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam, da se mi kadi iz glave, ma ne vem, kako naj si interpretiram tole tvojo globokoumno idejo. Nisem dovolj pameten, očitno. Daj me razsvetli, lepo prosim, kajti sicer ne bom mogel spati.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, GO_Tomi pravi:

Razmišljam, da se mi kadi iz glave, ma ne vem, kako naj si interpretiram tole tvojo globokoumno idejo. Nisem dovolj pameten, očitno. Daj me razsvetli, lepo prosim, kajti sicer ne bom mogel spati.

Poišči, komu se je to zapisalo in zakaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, jskrablin pravi:

Why?

Ist doch slowenisches forum, oder? 

Deswegen schreibst du slowenisch !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, hajoktejn said:

Ist doch slowenisches forum, oder? 

Deswegen schreibst du slowenisch !!!

Slowenisch* :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, hajoktejn pravi:

Ist doch slowenisches forum, oder? 

Deswegen schreibst du slowenisch !!!

Izvinjavam se. Al moj balkan esperanto ne kuži švabsko spljoh :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Vidim, da so med nami (ljudmi), dasiravno neprestano upam, da vas ni, tudi ljudje, ki ne razmišljajo, ki sledijo 'vodjem', ki ne zmorejo iz svoje kože, ki nimajo svoje pameti, ki se ne znajdejo v družbi drugače mislečih. In udrihajo. Včasih niti ne vdahnejo med dvema udarcema. Ne vejo, da so v zmoti.
Načelno me to ne moti, jaz imam čevlje dovolj velike, me nikjer nič ne stiska. In mi zato dovolj krvi pride v možgane. Gre pa ta kri preko qrca, tko da mi skoz stoji ...

Popravljeno . Popravil GO_Tomi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, hajoktejn said:

Che?

Samostalniki v nemščini se pišejo z veliko začetnico, če me spomin iz gimnazije še kaj služi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Samostalniki v nemščini se pišejo z veliko začetnico, če me spomin iz gimnazije še kaj služi :blush:

Richtig! :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Borutt pravi:

Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni. 

Se moram vmešati, nekoč sem nekemu poslovnemu partnerju v Italijanščini nekaj razlagal (jebiga hlapec pa to) in sem se mu opravičil ker govorim bolj indijansko italijanščino, pa mi je tip odgovoril:

lej, če bi jaz znal Slovensko tako kot ti Italijansko, bi bil ponosen.

Evo, to je moj vtis. Več kot znaš, več veljaš, pa nisi zato hlapec.

ps. 

The End te debate. Inače čemo sve ovo brbljanje pobrisati. :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....v dotičnem primeru bi pomoje vsi razumeli, če bi bilo napisano v slovenščini :D ...... aja, drugače pa so vtisi po Pagu izjemni....čestitam

Popravljeno . Popravil TOMCAT
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, lucif3rka pravi:

Samostalniki v nemščini se pišejo z veliko začetnico, če me spomin iz gimnazije še kaj služi :blush:

A? Kera gimnazija, kter letnik? Uspeh? 

Bmk kako se piše, jst bom pisu tko k hočm !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, TOMCAT pravi:

....v dotičnem primeru bi pomoje vsi razumeli, če bi bilo napisano v slovenščini :D

lej, mogoče se je obrnil na avtorja in je njemu zapisal, ne pa nam, ki ne razumemo tega jezika. Mislm, smešno, pol pa linkamo cele strani nekih citatov o gumah v angleščini, jebiga celo savine nasvete linkamo v angleščini :P

 

Od tu dalje je pika, punto, tačkica, vse ostalo brišem, lahko pa linkate post v kako drugo temo in tam nabijate do onemoglosti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zato pa je tko k je, se kurčimo čist za brezvezne stvari....upam da ste vsaj slike po hrvašk razumel....hvala bogu, da folk objavla, pa magar če je iz nevemkje

Popravljeno . Popravil VS800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, Kmet2, (sem sicer že 1x pisal, pa sem bil zbrisan :slap: ) po moje pa sploh ni point v tem.. Ja pa sej normalno nihče ne očita Protectorju... Tud sam z veseljem prebiram (in všečkam) njegove zapise, in to v njegovem maternem jeziku... Na srbskem forumu pa se ti verjetno ni nihče silil odgovarjati v slovenščini, ali se motim? Tako jaz razumem poanto tistih po tvoje dvoličnih oz. prepotentnih...

Popravljeno . Popravil Kor13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

A je to slovnično jezikovni forum ? Namreč tudi na srbskem forumu sem pisal v slovenščini in se ni najdel niti en debil ,da bi me poučeval kje sem in kako morem pisat .

 

следећи путопис писати ћирилицом :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  Vtisi z dnevnih voženj je naslov teme zato  prosim  čekomu ne paše nej gre nabivat neumnosti dugam

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, dr.looney said:

..kva je zdej...a je polna luna? :panic:

Še hujše, slabo vreme :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

A je to slovnično jezikovni forum ? Namreč tudi na srbskem forumu sem pisal v slovenščini in se ni najdel niti en debil ,da bi me poučeval kje sem in kako morem pisat . Bili so veseli (sodeč po odzivu ) ,da se sploh oglašamo .Mi pa človeka , ki se vsaj vozi in ne pametuje tu po MS sploh pa v tej temi , ki je simpatična a se izrodi vsakič , ko se oglasijo prepotentni zagovorniki slovenskega jezika , ki so več pred kompom in na googlu , kot na motorju .......

Admini pa naj pobrišejo te blodnje o hlapcih itd , ker največji hlapci so prav tisti , ki pišejo takšne blodnje.......ukrali so nam državo , pokradli , kar je bilo za pokradet pa nobeden nič , celo pametovanje iz strani tistih , ki so zadolženi za pravno in urejeno državo o nekih hlapcih ...............kakšna dvoličnost , brez primere .......

Vrjetno vsi vidimo bele miši , nabijamo in ne razumemo ,lažemo ,samo eden je presvetli in brezmadežni ......bruh.......

Protector ,ti samo piši , jaz in 99% te rado preberemo in tudi razumemo , maš zanimive izlete in se ne oziraj na blodnje posameznikov .

lp

 

Sploh se ne gre za Protectorja, ampak za slovenskega hlapca. 

In spet si privlekel politiko. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!