Skoči na vsebino

Malo na jug (BIF edition)


BIF

Priporočene objave

a so kaj popravili Transfagarasan al je še vedno jama pri jami in flika na fliki (z južne strani) ?

Pa srečno seveda naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super Bif, tako kot z štirikolesnikom, si privoščiš tudi z dvokolesnikom!! Mislim, da ti je Lakl kar malo zameril, ker si na rajži kar sam;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Mitja-P pravi:

Super Bif, tako kot z štirikolesnikom, si privoščiš tudi z dvokolesnikom!! Mislim, da ti je Lakl kar malo zameril, ker si na rajži kar sam;)

Z mislimi sem bil vedno zraven.  Itak pa Bif prej vedno razišče teren, da lahko drugič bolj uživamo. :winkiss:.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super, da imaš tako izvidnico in je potem v drugo še bolj luštno:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qul, jezik ti pa dobro teče :P

Bif edišn, bo ok, al kar Bif lajf story? :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 1. 7. 2017 ob 9:39, BIF pravi:

Ojejej....za life story so premali serverji....:yea1:

Super si tole spesnil. Samo na kratko glede Garmina - se spomnis, sva nekaj plane usklajevala, ce se najdeva v Romuniji, ki jo bom jaz sele ta mesec obiskal, fak pa sluzba, ki ti vse nacrte zjebe cez noc :fyou:

No takrat sem ti poslal posnetek planirane rute, pa si ugotovil, da sem si dopust planiral kot Nemski generali bojne pohode. Zdaj menda ves zakaj, ker Garmin ima vedno neke svoje ideje, mene je to ze izucilo :smoke:

Drugace pa, sem bil lani v Banja Luki in Travniku. Banja luka je res zrihtana. Idi enkrat ruto Prnjavor, Bihac, Bosansko Grahovo, Livno, Mostar, Trebinje, ne bo ti zal.

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Se strinjam glede predhodno planirane rute. Vendar...težko razložim. Leta sem vozil po brezpotjih...šumah, vlakah....preproszo ker mi je bil všeč ta stil raziskovanja. Planirana ruta je komot....po drugi strani pa mi je všeč občutek, da se obrnem tja kamor mi je všeč v danem trenutku. Zato sem se navadil kombinirat Karto, lokalci in na koncu Garmin...kot potrditev željenega. Je pa dejstvo, da je garmin v teh krajih bolj ali manj izgubljen....če mu zaupaš....boš sicer prišel na cilj....recimo čez 162km....do cilja, ki je v resnici oddaljen 52km.

Ampak....avanturistični duh mora bit....ljudje so potovali tisočletja...brez Garmina....ni vrag, da se ne bi znašel.

Opisano ruto od Trebinja do Bihača pa sem že odvozil....sicer z avtom...ampak je vredna motoriranja...lepa...lepa...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ko sem prebral dan 0, sem ceste dobesedno "vizualiziral" :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, BIF pravi:

No ko v Bosni napišeš aladin bosna....od masažnih salonov, nekih birtij, klubov, vulkanizerjev....pičke materine....samo vremenske napovedi ne.

:lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Majhen PS...vse pohvale skrbnikom foruma, ki so poskrbeli, da je nalaganje slikic na forum res enostavno in hitro. Osebno zagotavljam, da ne bi pisal nobenega potopisa, kaj šele objavljal slike, ker ko samo pomislim na jebo z nalaganjem na neke serverje in kopiranjem linkov na forum.....nimam jaz več živcev za take zadeve.

Torej iz moje strani še en krat, velik hvala in pohvala za to možnost.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 30. 6. 2017 at 11:09 PM, BIF said:

Prijetno branje...komur ne bo dolgčas

Ko sm prvič vidu dolžino zapisa, nism mel cajta čitat. Pol sm skozi nekej flikal cajt, in med motorjem in biciklom komaj našel par minut za kej pojest pa malo odspat ... In evo, zdej mam končno cajt tvoje zapise prebirat polako i na tenane, kukr se reče.
Moj stil razmišljanja (in tudi pisanja, kukr je to čitat v moji knjigi (ampak o tem kdaj drugič ...))! Komur je ob tvojih besedah dolgčas, ta naj gre ribe lovit v Mrtvo morje.
Bravo za pisarijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za mnenje. Takšen je pač moj stil razmišljanja in pisanja. Ne maram suhoparnih kronologij...vem pa, da obširnost teksta marsi-koga odvrne. Zato pa pač pogleda slikice in gre naprej.

Bom v kratkem nadaljeval....za tak stil pač potrebuješ tisti...hmmm...trenutek. V tej vročini ga ni in ni bilo.

P.S.

Lahko dodaš kaj  tudi o tvoji knjigi....me zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, BIF said:

Lahko dodaš kaj  tudi o tvoji knjigi....me zanima.

Ko bo čas in trenutek in priložnost ... in Mars mora bit poravnan z Venero ... al kar že ;)
Ni motorin tema. Obravnava eno drugo, bolj na moč in vztrajnost tematiko. Pa trmast morš bit, k ni nobenga 'na bencin' pomagala med nogami. Članstvo tukaj je, kukr se uspe prečitat v temi 'Ustavimo rekreativne bicikiste' precej nenaklonjeno sopečim, prepotenim in zmatranim človečkom, ki se na svojih poganjalčkih trudijo na vse kriplje doseči zastavljene cilje. O gorskem kolesarjenju govori.
Kukr pravim, ko bo cajt pa volja. Sej smo še mladi, sej mam samo enga vnuka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 4. 7. 2017 at 8:21 PM, BIF said:

mi v Sloveniji temu rečemo medved...oskrbnik je sicer trdil, da je pes...ampak jebemu mater, če mu ni bil vsaj foter medved

Skor me je pobralo od smeha :) boli trebuh, kukr da bi trbušnjake delou :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah...na jugu res srečaš vsa, že skoraj mistična bitja...kar pa daje takim potepanjem svojevrsten čar. Je pa na žalost jug še zmeraj prepoln zapuščenih in izstradanih živali (predvsem psov)....s katerimi sem občasno delil kak prigrizek ob cesti. Ampak se je treba tudi zavedat, da te problematike pač ne moreš rešiti in je treba požret slino in nadaljevat. Je pa resnici na ljubo (vsaj vtis je takšen) stanje napram prejšnjim letom boljše.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!