Skoči na vsebino

Malo na jug (BIF edition)


BIF

Priporočene objave

Hvala BIF,  da deliš svojo pot-dopust-izlet... z nami ostalimi, ki vse to radi beremo:). Osebno si mi polepšal večir :OK::OK::OK:

.Če bo kriza v službi kar stran pa med pisatelje vstopi:D:whistle:

Sem prebral tvoje potopise z štirikolesnikom,       super ::worship::yea2::OK:

Še veliko avantur in  potopisov  želim. Anton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, BIF said:

V Ohridu sem ostal zaradi

Vsak, kar mu paše. Če se eden najde v eni stvari, in mu to leži, je prav, da v tem uživa. Te popolnoma zastopim.

Jaz bi nedvomno počel v Ohridu drugačne reči, k zadnji spomin, ki ga mam na to čudovito mesto je precej meglen pa luknjast ter nekonsistenten. Iz maturantskega v začetku 80-ih. Nori cajti.

Lepo! Fotka z organi pa rula :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast za napisano, prav užival sem ob prebiranju. Ko da bi si Reporter Milan kupu moped in šel z njim v svet. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, JamesTheMan pravi:

Svaka čast za napisano, prav užival sem ob prebiranju. Ko da bi si Reporter Milan kupu moped in šel z njim v svet. :lol1:

Tocno to sem jest mojemu rekla....BIF-a bi igral Šalca.....:lol1:

Drugace pa BIF ,to je eden najboljsih potopisov kar sem jih prebrala nasmejala sem se do solz. :OK:

To je zame bistvo motoriranja sedes na motor in gres, ne rabis cele doktorske dizertacije prej napisat ptedno se sploh kam odpravis. :OK:

Aja tista primerjava z Dobrno mi ni cist jasna....sem pa firbcna. Ce nam jo razlozis....:whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Se dobro da Kristof Kolumb ni bil tak zajc in ostali pionirji, ker drgac bi se kar verjeli da je Zemlja ploscata in da nas je naredilo eno pravljicno bitje.:lol1:

Benka Pulko , sneci, je ziv dokaz da se to da.

Mater Snecer a ti si se sex vnaprej splaniras..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, The Lakl pravi:

Sneci!

Evo mene prvič sam samcat ( no, z sopotnico) na solo tripu po balkanu. Sedeš na moped in na jug. Vmes, ko maš cajt študiraš kje so se ostali vozili po spominu iz foruma in pelješ. Imam dve karti- Črnogorsko in skupno Bosna, Hrbaška, Slovenija. Navigacijo Primo, trojne gate, kopalke, brisačo, dežjaka, tri majice, cargo hlače, šlapne in tehnično perilo. Vozi miško in ko se ti več ne da na pumpo po informacije o spanju. Vse se da! :)

ne nakladaj, 18 si star pa nikoli kam šel, to sem mislil. če imaš potovalne izkušnje, je prevozno sredstvo brezpredmetno..?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Snecer pravi:

Tako lahko greš, če že imaš neke izkušnje.

Me prav zanima na suho nekoga spustit v svet, ki še meje ni prestopil ipd...

Tak no...po moje....izkušnje dobiš, če nekam greš. Do logarske pa nazaj, je vse skupaj bolj bogo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

ne nakladaj, 18 si star pa nikoli kam šel, to sem mislil. če imaš potovalne izkušnje, je prevozno sredstvo brezpredmetno..?

A ti si se rodil popolnoma opremljen za zivljenje? Torej vse kar znas in ves danes si vedel ze tisto minuto, ko si privekal na svet? :eek:

Res si fenomen. Kje spis da te ne ukradejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, dr.looney pravi:

Tocno to sem jest mojemu rekla....BIF-a bi igral Šalca.....:lol1:

Drugace pa BIF ,to je eden najboljsih potopisov kar sem jih prebrala nasmejala sem se do solz. :OK:

To je zame bistvo motoriranja sedes na motor in gres, ne rabis cele doktorske dizertacije prej napisat ptedno se sploh kam odpravis. :OK:

Aja tista primerjava z Dobrno mi ni cist jasna....sem pa firbcna. Ce nam jo razlozis....:whistle:

Hvala za Šalco...mi smo generacija...iz istega mesta in okolja....vsi malo fukjeni...pa v teh letih, ko se nam debelo fučka, kaj si kdo misli o nas. Pa ni nam treba nič olepševat...povemo tako kot je...

Dobrna....v naših mlajših letih je to POGOVORNO (čeprav je v tem gotovo tudi nekaj resnice) bil kraj, kamor so hodile ženske v ta boljših letih na zdravljenje plodnostnih motenj...in še kakšnih "ženskih zadev" pač. No in POGOVORNO je prenekatera od tam prišla čudežno noseča....no kaj se pač menimo....;) No in če greš kot moški na Ohrid....vidiš in doživiš Dobrno....v Makedoniji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, BIF pravi:

Tak no...po moje....izkušnje dobiš, če nekam greš. Do logarske pa nazaj, je vse skupaj bolj bogo....

pa saj si cse to že videl z drugimi vozili :) ali? ni bila kr brca v temo brez penezof

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

ne nakladaj, 18 si star pa nikoli kam šel, to sem mislil. če imaš potovalne izkušnje, je prevozno sredstvo brezpredmetno..?

Eno je, če se usedeš v avto in greš na morje z predhodno rezervacijo in polni prtljažnikom opreme! Drugo pa, če imaš 7000 km izkušen na motorju in ga polno opremiš pa na pot v neznano po lokalnih cestah brez izkušenj, bukingov, planiranih poti. Na slepo, popolnoma avanturistično. To je pravi trip. Doma je bil plan, da vidiva Durmitor in SH20. Vmes pa vse ostalo, kar se da videt, prevozit v dvoje in doživet nekaj novega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super.

Ravno to si źelim, da ne bi nikoli doživel ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!