Skoči na vsebino

Malo na jug (BIF edition)


BIF

Priporočene objave

On 2. 8. 2017 at 11:51 AM, BIF said:

... avto in prikolica ...

Po letošnjem fiasko dopustu sem že sam prišel na to idejo in dobil doma delno dovoljenje, da lahko vsaj malo razmišljam v tej smeri. Da bo ona lahko ležala na plaži (ali kar koli pač), je rekla, jaz pa da bom 'lahko šel' malo po svoje, je dodala ;)
Avto je avtomatik s preveč konji in je vleka take zadeve pravi mačji kašelj. Zgleda, da se mi odpirajo nova obzorja :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 31. julij 2017 ob 14:28, BIF pravi:

To imaš prav...seveda pri denevno premagani poti igra vlogo veliko faktorjev...km, ure, temperatura itd. Meni se pač zdi, da je najbolje tempo prilagajati predvsem svojim sposobnostim. To je osnova, da zagotoviš minimum, da se potovanje srečno konča...ker le tako ima vse skupaj smisel.

Okrog zadnjih dni....veliko "cvetk" je ostalo neopisanih, res dobrih....in če sem čisto odkrit....na tem forumu je človek veliko krat zmeden. Na koncu ne veš več, ali bi objavil samo slike...ali statistiko, ali par besed, ali grafe, ali doživljajski opis...je zadeva predolga...prekratka....in na koncu....ali je sploh smiselno karkoli objavit.

Tako sem se odločil za 50:50...verjetno pa sploh zadnjič...tako ne bo več dilem.

V vsakem primeru pa hvala da si prebral....in iskreno upam, da te je opis vsaj malo razvedril.

Dej ne ga seri. Imaš sposobnost, za obdržat bralčeve oči zalimane na ekran tko, da prosim še takih raportov :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbiramo nove podatke za nadaljevanje serije... Tako, da brez skrbi! Le domov je še potrebno priti in strniti vtise. Avtor teme nima časa za kakšno objavo, ker zbira dnevna dogajanja ;)

20170918154125.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!