Skoči na vsebino

Yamaha n-max 125


Pt747

Priporočene objave

Lep pozdrav!

ker bom čez dva meseca dopolnil 16 let, ter naredilizpit za kategorijo A1. Nekih večjih izkušenj z skuterji nimam do sedaj sem vozil tomos flexer , in pa ATX-a. Zanima me vaše mnenje o nakupu yamahe nmax 125 skuterja, skuter bi uporabljal za vožnjo do šole cca 30 km, zanima me predvsem če je ta skuter primeren za tako vožnjo, ter pa mnenja o 125 ccm skuterjih. 

Lep pozdrav in hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Pt747 pravi:

Lep pozdrav!

ker bom čez dva meseca dopolnil 16 let, ter naredilizpit za kategorijo A1. Nekih večjih izkušenj z skuterji nimam do sedaj sem vozil tomos flexer , in pa ATX-a. Zanima me vaše mnenje o nakupu yamahe nmax 125 skuterja, skuter bi uporabljal za vožnjo do šole cca 30 km, zanima me predvsem če je ta skuter primeren za tako vožnjo, ter pa mnenja o 125 ccm skuterjih. 

Lep pozdrav in hvala za odgovore!

Zdravo in dobrodošel na forumu. 

Smisel foruma ni v tem, da si takoj, ko se registriraš, že odpreš svojo temo. Ali si morda kaj pogledal, prebrskal že obstoječe teme? Če že obstaja se tam postavi svoje vprašanje, ne pa kar takoj na novo, sicer bi bilo vse kaotično, nepregledno...

 

To najlažje narediš tako, da v tej kategoriji

http://motosvet.com/tabla/forum/18-skuterji-in-mopedi-splošno/

klikneš na način urejanja "Uredi po", in tam odkljukaš "po imenu.

pa boš dobil vse po abecednem redu, potem pa samo poišči bolj na koncu, kjer so pod Y Yamahe...

 

Veliko varnih užitkov v svetu motociklizma ti želim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!