Skoči na vsebino

Hardenduro slike in reportaže


hajoktejn

Priporočene objave

pred 11 urami, Joker pravi:

A niste nobenega blata našli? :smoke:

Teren je bolj kamnite in porozne sorte, blata je zelo malo. Kolker ga je pa, pa odleti z motorja ko ga po kakem kolovozu naviješ :kva1: Bolj problem je podlaga, skrita pod listjem... tisto pa je rock'n'roll, dobesedno :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 13. 11. 2017 ob 15:56, jskrablin pravi:

 

p.s. Če se misli kdo malo bolj 'resno' ubadati s tem (pa še kakim) motošportom - najprej se na mopedu zrihta vzmetenje. Jaz se še 10 ur po menjavi vzmeti na ustrezne za mojo težo čudim, kako gre ta (prej ne preveč stabilna) kobilica po terenu. ...

:OK: res je, namestil zadnji feder primeren teži in je motor mnogo mirnejši. Samo noge so postale kratke!

 

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 hours ago, Nearrain said:

Danasnja...upajmo, da ne zadnja ...

TNX @Ni3ous za vodeno turco  :OK:

 

Je  blo kr intenzivno. Dobro smo izkoristli vreme, danes je nametalo sneg in je že vse belo. 

Tole smo odvozil v slabih 5 urah:

image.thumb.png.759a98b5e61e790b2ac98fc03f670282.png

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Ni3ous pravi:

Dobro smo izkoristli vreme, danes je nametalo sneg in je že vse belo. 

A po snegu pa ne gre? Samo vprašam, ker včasih smo se po zmrznjenem snegu s cross gumami lepo vozili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natanko tam kjer je @jskrablin u spuščal nos zaradi robide, je včeraj mojemu sotrpinu. je pa bila ena soft- hard furaca z veliko znoja in malo kilometrov. In tam, kjer je @Ni3ous pobiral svojo yamaho smo šli. nagor. pa ene 2 grapi odvozili. tokrat brez dawnhil proge. slik ni. smo pač stari in grdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, BRANE pravi:

Natanko tam kjer je @jskrablin u spuščal nos zaradi robide, je včeraj mojemu sotrpinu.

Spomladi pridem spet naokoli... z enim pripomočkom za discipliniranje robid :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mi smo se pa vozili po včeraj po durmitorju .ena čudna druščina:  penzjonist, dohtrca ses tankerjem, en močan možakr ki zgleda kukr krpan na kateemu in moja malenkost. ceu dan, ene 60 km, bo dal že kdo kake slike gor. lepo je blo. po celodnevnem gonjenju mi je zadnje atome pobralo vlačenje mopeda pod podrtim drevesom tik pred srbsko- balkansko mejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 12. 2017 ob 19:08, svobodnaptica01 pravi:

Hvala za vodenje, bilo je super :).

Krpanu sem pa kar malo fovš, ko bi jaz lahko mojo Pomarančo s tako lahkoto premetavala naokoli :D

Enivej, naslednje leto ponovimo, upam, da bo šlo na koncu sezone že tudi navzgor po Ospski steni :)

26112074_10155955143291788_7481850814473904341_n.jpg

Kako se ti kaj zdi tale ogromen Acerbisov 25l tank? Si testiral koliko gre dejansko noter?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj smo nekaj prdeli.. malo kilometrov, dosti robide in švica.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎15‎.‎1‎.‎2018 ob 7:30, BRANE pravi:

včeraj smo nekaj prdeli.. malo kilometrov, dosti robide in švica.

 

pred 1 minuto, KTMKrpan pravi:

 

Čista jeba.

Popravljeno . Popravil KTMKrpan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!