Skoči na vsebino

Hardenduro slike in reportaže


hajoktejn

Priporočene objave

pred 2 urami, BRANE pravi:

upam, da si tudi pesek probal. mogoče bi pa rabil tw80... 

Pw80... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BRANE pravi:

upam, da si tudi pesek probal. mogoče bi pa rabil tw80... 

Tud v peskovniku sem povzročal škodo. PW80 sploh ne zveni kot slaba ideja, sam mu na žalost fali elektro štarter :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, jskrablin pravi:

Tud v peskovniku sem povzročal škodo. PW80 sploh ne zveni kot slaba ideja, sam mu na žalost fali elektro štarter :P 

Men bolj všeč Honda monkey...kot otrok vozu obe in ne vem več kako in kaj a vem,da honda mi bla kljub tdeči barvi bolj všeč...

Rdeča ni za prevozno sredstvo!Vsaj zame ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam en nasvet. Ne objavljajte posnetkov z lokacijo, imeni itd... V Slo je prepovedana vožnja v naravnem okolju. Te lahko hitro najdejo in na podlagi slik, video posnetkov opcuzajo. Sam povem. Sem dolgo ril po brezpotjih in kaj hitro postaneš tarča če nisi njihov.(beri lovec, ribič, platfusar itd...):kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Quest pravi:

Sam en nasvet. Ne objavljajte posnetkov z lokacijo, imeni itd... V Slo je prepovedana vožnja v naravnem okolju. Te lahko hitro najdejo in na podlagi slik, video posnetkov opcuzajo. Sam povem. Sem dolgo ril po brezpotjih in kaj hitro postaneš tarča če nisi njihov.(beri lovec, ribič, platfusar itd...):kmet:

 

Hvala za opozorilo, poznamo to. Slovenska roka pravice (uradna in neuradna) se okoli vožnje v lipi njihovi nima kaj sekirat. Sam dogodek v lipi njihovi je bil pa organiziran. Drugače težko spraviš na kup cca 250 endurašev brez nenapovedane udeležbe Policije.

V bistvu so se na tem području bratje Hrvatje izkazali za solidne pragmatike in veselo gojijo offroad turizem predvsem v Istri. Mi pa veselo hodimo tja, ker Slovencem denar z vonjem po dvotaktolu očitno preveč smrdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:dry:@jskrablin Če češ, ti jest komot zaračunam.

Popravljeno . Popravil BRANE
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Še malo extra materiala

 

 

p.s. Fotke kako se valjam po tleh pred 'dvigalom' pa objavim ko/če jih dobim :D 

ali si šel hard krog?vidim da so eni odseki isti ko lani....

pred 1 uro, jskrablin pravi:

 

Hvala za opozorilo, poznamo to. Slovenska roka pravice (uradna in neuradna) se okoli vožnje v lipi njihovi nima kaj sekirat. Sam dogodek v lipi njihovi je bil pa organiziran. Drugače težko spraviš na kup cca 250 endurašev brez nenapovedane udeležbe Policije.

V bistvu so se na tem području bratje Hrvatje izkazali za solidne pragmatike in veselo gojijo offroad turizem predvsem v Istri. Mi pa veselo hodimo tja, ker Slovencem denar z vonjem po dvotaktolu očitno preveč smrdi.

tud po štiritaktolu jim preveč smrdi:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, BRANE pravi:

:dry:@jskrablin Če češ, ti jest komot zaračunam.

Sem ti dolžen vsaj kak narezek pa pivo da ne bomo sam škode delali v gostih ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BRANE pravi:

naslednjič ko pridete gremo na klobase in zelje.

Ti pelješ, žabarji častimo ;-)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Bolj v k*rcu se je začela tale sezona. Prejšnji teden na treningu za Buzet zjebal:

  • svoj križ
  • naredil palačinko iz resonance 
  • še jetting sem mel čisto off

Tale podaljšan vikend mi je ratalo nikamor it vozit, za piko na i sem še zvedel da Verd do nadaljnega nič več. Menda bo vsaj enduro Ribnik boljš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, jskrablin pravi:

Bolj v k*rcu se je začela tale sezona. Prejšnji teden na treningu za Buzet zjebal:

  • svoj križ
  • naredil palačinko iz resonance 
  • še jetting sem mel čisto off

Tale podaljšan vikend mi je ratalo nikamor it vozit, za piko na i sem še zvedel da Verd do nadaljnega nič več. Menda bo vsaj enduro Ribnik boljš.

hitr se pošlihti saj Ribnik bo lih kar:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nedeljo so (končno) odprli MX progo v Žireh. Za nepoznavalce - gre se za lepo po hribu speljano MX progo brez norih hitrosti, skokov nekam v tri p.m. in kot ponedeljek dolgih miz. Vzdrževalci proge vedno poskrbijo za ustrezno količino polivanja med treningom tako da ne fašeš gratis obroka prahu v fris in zračni filter kot na kaki drugi progi (Brnik). Razmere so bile idealne, tako vreme kot proga.

Hecno kako se sčasoma spremeni dojemanje terena oz tveganja. Na tej progi sta zame (bili) kritični dve točki - skok v ciljni zavoj (narejen tako, da te malo vrže v zrak in jaz tega res ne maram) in ena stopnica na prehodu iz višjega dela proge na nižjega (je nekaj prostega padca navzdol, res konkretna strmina). V nedeljo sem oboje vozil (sicer počasi in previdno) brez kake posebne drame. Križ ni delal težav, nova resonanca je še vedno nova vsaj na pogled :D 

Počasi pa po pameti mi je ratalo odpiliti skupno eno uro vožnje. Pri enem prehitevanju (hitrejši voznik je prehiteval mene da ne bo kdo mislil kaj narobe :D ) sem na edinem delu proge, kjer je bilo nekaj blata fasal za eno lopato umazanije direkt v motor in čelado tako da nisem prišel nazaj domov preveč čist. Yay.

 

IMG_20180408_125551.jpg

IMG_20180408_141053.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, jskrablin pravi:

To nedeljo so (končno) odprli MX progo v Žireh. Za nepoznavalce - gre se za lepo po hribu speljano MX progo brez norih hitrosti, skokov nekam v tri p.m. in kot ponedeljek dolgih miz. Vzdrževalci proge vedno poskrbijo za ustrezno količino polivanja med treningom tako da ne fašeš gratis obroka prahu v fris in zračni filter kot na kaki drugi progi (Brnik). Razmere so bile idealne, tako vreme kot proga.

Hecno kako se sčasoma spremeni dojemanje terena oz tveganja. Na tej progi sta zame (bili) kritični dve točki - skok v ciljni zavoj (narejen tako, da te malo vrže v zrak in jaz tega res ne maram) in ena stopnica na prehodu iz višjega dela proge na nižjega (je nekaj prostega padca navzdol, res konkretna strmina). V nedeljo sem oboje vozil (sicer počasi in previdno) brez kake posebne drame. Križ ni delal težav, nova resonanca je še vedno nova vsaj na pogled :D 

Počasi pa po pameti mi je ratalo odpiliti skupno eno uro vožnje. Pri enem prehitevanju (hitrejši voznik je prehiteval mene da ne bo kdo mislil kaj narobe :D ) sem na edinem delu proge, kjer je bilo nekaj blata fasal za eno lopato umazanije direkt v motor in čelado tako da nisem prišel nazaj domov preveč čist. Yay.

 

IMG_20180408_125551.jpg

IMG_20180408_141053.jpg

 

 

na najvišji točki samo spustiš bremzo,ter zamižiš....spodnji skok je res kull,saj nedaj bože da zaj...stopnico v zadnji zavoj uzemi čisto po desni pa ni panike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, lukec pravi:

na najvišji točki samo spustiš bremzo,ter zamižiš....spodnji skok je res kull,saj nedaj bože da zaj...stopnico v zadnji zavoj uzemi čisto po desni pa ni panike...

Nisem mižal, sem bil bol :eek: Okoli ostalega se strinjam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, jskrablin pravi:

Nisem mižal, sem bil bol :eek: Okoli ostalega se strinjam...

je pa dobr filing ko se prvič spustiš tam doli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, lukec pravi:

je pa dobr filing ko se prvič spustiš tam doli....

In ugotoviš da ima strah dostikrat res samo velike oči...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kobilico takole zglancal, jutri pa v blato in/ali prah. Pa še naj kdo reče da smo normalni :D

IMG_20180413_122912.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Danes kobilico takole zglancal, jutri pa v blato in/ali prah. Pa še naj kdo reče da smo normalni :D

IMG_20180413_122912.jpg

poročaj jutri kakšen je 40kilometrski krog

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!