Skoči na vsebino

Hardenduro slike in reportaže


hajoktejn

Priporočene objave

pred 11 minutami, bzk pravi:

@jskrablin, malo berem odgovore za nazaj in opažam da se voziš tudi po naših koncih. Gremo kdaj na kakšno v izi turco?

Ponavadi se vozimo trije...

 

lp

Definiraj 'naše konce'... :) Drugače pa ja, se z veseljem pridružim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 13 minutami, bzk pravi:

Hahha, ali pa tako kot pri meni...."če greš prepočasi v kanal, boš padel"

To je vedno tako... če greš pol hitreje v kanal pa nisi čisto prepričan boš spet padel, sam pri večji hitrosti :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jskrablin pravi:

To je vedno tako... če greš pol hitreje v kanal pa nisi čisto prepričan boš spet padel, sam pri večji hitrosti :D 

...a pa moraš iti pol tudi dlje peš nazaj po motor?..   :huh:

..v četrtek kaže lepo vreme. Prideš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Zivnorc pravi:

...a pa moraš iti pol tudi dlje peš nazaj po motor?..   :huh:

..v četrtek kaže lepo vreme. Prideš?

Odvisno kako daleč se odkotališ. Če nacilaš kako drevo se zelo hitro ustaviš :D 

V četrtek zveni ok. Se še slišima :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 2 urami, franc pravi:

@Zivnorc  zanimiva zadeva, samo si čisto "nelegalen" in lahko pokasiraš solidno kazen (neregistrirano motorno vozilo v "naravnem okolju" ... ) .

lp

Manj verjetno, kot z registriranim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, franc pravi:

@Zivnorc  zanimiva zadeva, samo si čisto "nelegalen" in lahko pokasiraš solidno kazen (neregistrirano motorno vozilo v "naravnem okolju" ... ) .

lp

Kazen znasa 40 EUR, polovicka pa 20. Kako pa bi nasli krsitelja? Razen ce te legitimira. Pa policajev ravno ni v gozdovih na pretek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, IZTOK pravi:

Kazen znasa 40 EUR, polovicka pa 20. Kako pa bi nasli krsitelja? Razen ce te legitimira. Pa policajev ravno ni v gozdovih na pretek.

Za neregistrirano vozilo pa polovička od 500€ ?

Samo počaka da zmanjka baterij... :bum:

lp

ps. ne mislim čisto zares (samo ni pa nemogoče)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, franc pravi:

Za neregistrirano vozilo pa polovička od 500€ ?

Samo počaka da zmanjka baterij... :bum:

lp

ps. ne mislim čisto zares (samo ni pa nemogoče)

Kateri clen, kateri zakon? Dobro razmisli. Pa dolgo bi ga cakal oz. tekal za njim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, bzk pravi:

Dejmo raje o čem drugem kot o zakonodaji.

lp

Objavi se kaksno fotko ko kracas motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, nimam niti nič takega poslikanega iz tega motorja. Je že iz fabrike prišel z raznimi bombončki ( Igor slip on, oranžni rezkani križi, oranžen okvir,....)

Bom pa našel kaj slikovnega gradiva od prejšnjih "krosk", tam sem denar na veliko metal gor :D 

btw: na tisti sliki zgoraj so tačke iz titana. v živo hudo lep in lahek izdelek.

 

 

 

lp

Popravljeno . Popravil bzk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, bzk pravi:

Oj, nimam niti nič takega poslikanega iz tega motorja. Je že iz fabrike prišel z raznimi bombončki ( Igor slip on, oranžni rezkani križi, oranžen okvir,....)

Bom pa našel kaj slikovnega gradiva od prejšnjih "krosk", tam sem denar na veliko metal gor :D 

btw: na tisti sliki zgoraj so tačke iz titana. v živo hudo lep in lahek izdelek.

 

 

 

lp

Meni je skoda denarja za Akrapota pa titan fusrasterje. Zgleda lepo do prve voznje. Pol bi raje vlozil v boljsa kolesa, predvsem platisca. Pa vznetenje. Edino novo grafiko sem mu privoscil za polepsanje. Letos pa ze podiram agregat, bom videl kaj vse bo treba menjat. Malo je ze olje pil, ni pa nic kriticnega, kadi se zaenkrat ne. Bolje preventiva kot kurativa. Ce bo vse ok bo strosek edino batni obroci, tesnilo glave in tesnila ventilov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jaz pa uživam v tem da motorju privoščim kakšen bonbonček. Vem da se bom isto (slabo) potem peljal, samo sej veš, fajn se ti zdi. Platišča, hja, ta naj bi bila dokaj dobra, če bi menjal, bi menjal obroče za excelove A60. Za moje pojme TOP obroč!
Vzmetenje spredaj je eno izmed boljših ta hip;  WP AER 48.  Grafike pa hja, rade volje bi jih dal, samo tako kot se mi vozimo....ne zdržijo dolgo. Čeprav vsak naslednji motor bolj čuvam kot prejšnjega. 

Servisi pa na 15ur, Motorex sintetika + filter. Zračni filter čistim po potrebi ali ko mi je dolgčas. Po 130 ur prevoženih mi magnetni čep za izpust olja ne pokaže nobenih sledi kovine.

 

 

 

IMG_20180810_164107.jpg

Popravljeno . Popravil bzk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Exclel A60 sem tudi jaz imel v mislih. Za vzemetnje pa sem mislil fedre glede na težo voznika, pa servis viic in  amortizerja.. Če si v rangu 75 do 85 kil z opremo si srečkovič. Jaz sem dal 250 EUR za komplet feder za mojo težo, je pa to zelo dobra investicija. Grafika pa je pač potrošni material. Ne kupim originala, 3 x predrago. Za 80 EUR sem dobil zelo kvalitetne nalepke, debele in z dobro prevleko. Pa unikatna je, sam se jo oblikoval na spletni strani z aplikacijo. Pasala je v nulo razen nekaj malega prirejanja na zaščiti vilic.

20180710_125800.jpg

20180710_125842.jpg

20180710_125834.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Meni je skoda denarja za Akrapota pa titan fusrasterje. Zgleda lepo do prve voznje. Pol bi raje vlozil v boljsa kolesa, predvsem platisca.

 

pred 3 urami, bzk pravi:

Platišča, hja, ta naj bi bila dokaj dobra, če bi menjal, bi menjal obroče za excelove A60. Za moje pojme TOP obroč!

 

Zanimivo! Jaz pa pri nobenem kros ali hard enduro motorju, ki sem ga imel (pa se jih je v 30 letih zvrstilo kar nekaj), nisem čutil najmanjše potrebe po menjavi kolesnih obročev. In to kljub intenzivni uporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Meni je na prejšnji Hondi crf450 2014 počil zadnji obroč. Potem sem ga menjal za Takasago Excel obroč ker A60 nisem dobil. Pa nisem neki blazno zlorabljal motorja, samo kot kaže je popustil material....

 

ps: @Janezs te je kaj zeblo?

ps: @Iztok, jaz sem si malo po svoje naštimal vzmetenje....problem je v tem ker sem pretežak za svoje centimetre in sem zadnji feder dokaj dobro zategnil, samo še zmeraj ni to-to! Prednje vzmetenje imam "napumpano" na neko vmesno varianto med začetnikom in profijem, klikerje na vilcah in zadnjem fedru pa po lastnem filingu. Izhajal sem pa iz raznoraznih testov na netu, predvsem iz "motocross action magazina"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!