Skoči na vsebino

Sune? Mit ali resnica (nabijanje ali 2cilindra 650 ccm res suneta, pa o 650vs1000)


sesir

Priporočene objave

pred 1 minuto, sebar pravi:

A se lahko prosim premaknete kam drugam smetit :dry: 

Splog g.moderator bi lahko to že sam pogruntal

Podal sem kot bivši lastnik mnenje o motorju,ki so ga experti sam gledalii in vse vejo,celo to da ga ob privijanju ročice za plin kar dviguje v ovinku,pa koga to šopate ? čem je problem ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

Podal sem kot bivši lastnik mnenje o motorju,ki so ga experti sam gledalii in vse vejo,celo to da ga ob privijanju ročice za plin kar dviguje v ovinku,pa koga to šopate ? čem je problem ?

Par 10k km moraš narediti z njim, da ga spoznaš, podobno je tudi pri drugih znamkah, to sem na MS izvedel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Sem prebral še en zapis, kateri te postavlja v zelo neprijeten položaj, saj ti še nekdo ne da prav. 

Pravzaprav spet ne boš razumel ne mene in še manj ostale. Nič novega. 

zanimivo je to, da se nekateri zelo radi sklicujete na druge, ko meni ne morete dokazati svoj prav...od stricev iz ozadja, do tega, kdo mi da in ne da prav....sicer bo pa čistka do nadaljnega klonk...nardim novo temo. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

Sem prebral še en zapis, kateri te postavlja v zelo neprijeten položaj, saj ti še nekdo ne da prav. 

Pravzaprav spet ne boš razumel ne mene in še manj ostale. Nič novega. 

 

pred 44 minutami, Lipstick pravi:

Hi,hi,hi......vse res, vendar govorimo o suvanju iz nizkih vrtlajev ( npr 3000 min-1 ), dvovalnik tam že vleče, štirivalnik pa tam šele razmišlja, kaj mu je za delat ......višje se slikca zelo spremeni.... pa ne "kregamo" se o max KS ( KW )....:ras:.

kregamo se o "sunku" versisa....ki ga še čakam, da me sune :P

 

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Jp le glej da olje zamenjaš hladno,mogoče počaki na zimo da bo res hladno.....pa pazi na svojem brutalnem stromu 650 da te na zadnjega v 4 prestavi ne postavi ,ko malo bolj grobo zavrtiš ročico plina,     sej veš ,dvovaljnik sune v ovinku ,sploh 650 da prvo kolo odlepi in zavo la hahaha boga mati,kaj jaz to od expertov berem hahaha

pa na tlak ne sme pozabit, tlak je pomemben pri sunkih :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, sebar pravi:

A se lahko prosim premaknete kam drugam smetit :dry: 

Splog g.moderator bi lahko to že sam pogruntal

lej, serjete vsi, čistko bom jaz delal, kot jo delam povsod, tule bo nastala nova tema, mal potrplenja, pa mogoče kdaj kaka mičkena pohvalica tut ne bi škodila.

Hvala vsem za razumevanje.

 

pred 18 minutami, Snecer pravi:

Par 10k km moraš narediti z njim, da ga spoznaš, podobno je tudi pri drugih znamkah, to sem na MS izvedel.

sem naredil, motor ima veliko kvalitet(za denar ki ga odkartaš), le nekih sunkov pa res ne premore, ima pa zelo elastičen agregat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali versys sune?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skalar36 pravi:

Glede na to, da sem imel versysa, hondo transalp 700, tri različne fazerke 600, se lohk na LASTNIH IZKUŠNKAH, strinjam z ostalimi in rečem dami , da nimaš prav. Priznal pa itak ne boš...že videno!

tole je moja prva objava in za tem stojim, Versysa sem namreč vozil, pa 650ccm Vstroma tudi..in noben ne sune :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

ali versys sune?

valda sune ... :lol1:

pred 1 minuto, Cartman pravi:

Fantje niste vi pegasa vozili, da bi vedli, kaj je sunek. 

sm ja .. sune ... en drek :P

 

p.s.

tist ki ni probal kakšen zelo močen motor .. recimo 190 KM+ .. nima pojma kaj je pomeni izraz sune ... ;) 

iz zanesljivih virov vam povem, da vse kar je nad 190+ KM (ajde .. recimo od 150 KM, kar vas je verjetno več vas vozilo), res sune :jezik:   .. vse ostalo su prdeci od sunka :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš velik konjev da sune

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

valda sune ... :lol1:

sm ja .. sune ... en drek :P

 

p.s.

tist ki ni probal kakšen zelo močen motor .. recimo 190 KM+ .. nima pojma kaj je pomeni izraz sune ... ;) 

iz zanesljivih virov vam povem, da vse kar je nad 190+ KM (ajde .. recimo od 150 KM, kar vas je verjetno več vas vozilo), res sune :jezik:   .. vse ostalo su prdeci od sunka :lol1: 

 

Dejdej. 200, ajd 188konjska ninja ni sunla sploh. Ce je nisi sprovociral, je bla prjazna ko skuter. 

Pegasić pa sune. Ce zapres gas do konca, po dodajanju, v tistem prvem trenutku opazno sune, in gre v galop....

 

Tema je pa itak prepucavanje brez smisla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Cartman pravi:

 

Dejdej. 200, ajd 188konjska ninja ni sunla sploh. Ce je nisi sprovociral, je bla prjazna ko skuter. 

Pegasić pa sune. Ce zapres gas do konca, po dodajanju, v tistem prvem trenutku opazno sune, in gre v galop....

 

Tema je pa itak prepucavanje brez smisla.

nuben motor ne sune, če ga ne sprovociraš ... tut nuben te nau sunu, če ga ne sprovociraš :P

probi H2 ... al pa tanovo ninđo .. boš vidu kaj je to suniti , ko se ti tilnik skor trtice dotakne :lol1: 

pegaso leta 2003 ni šu nikamor .. pa je biu letnik 2001 (če se prav spomnim) ... mogoče gre zdj kj bolj, ker je mal ulaufan :lol1: 

p.s.

itak je prepucavanje ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dlicen pravi:

Ej ne vem, če je še kakšen forum, kjer bi porabili toliko tipkanja za tako brezvezne debate.

zihr je ... staum :P

še posebi kakšne teme, kakšn motor naj si kupi :P 

je pa jeba, ker pride to temo pogledat, kok sune :lol1: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dlicen pravi:

Ej ne vem, če je še kakšen forum, kjer bi porabili toliko tipkanja za tako brezvezne debate.

stvari so tako enostavne, da so pravzaprav nerešljive. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Cartman pravi:

...Tema je pa itak prepucavanje brez smisla.

Zakaj je na motosvetu tolk prepucavanja brez smisla? Eden od poglavitnih razlogov je, ker eksistira toliko tem, v katerih je možno prepucavanje brez smisla.

Eni forumi nimajo takih tem, in je tudi prepucavanja bistveno manj.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj tut sune, zdj k je to modern. Drgače pa nč ne suva, vleče pa itak najbolš.

Wobla tut pr 270+ ne, pa tut če je nagec se vetra sploh ne čut. Sam jst se z matorjam vozm da sm v stiku z okoljem, takrat se pa čut veter.

 

tl;dr: moj je najboljši, vaši smrdijo :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, dlicen pravi:

Ej ne vem, če je še kakšen forum, kjer bi porabili toliko tipkanja za tako brezvezne debate.

Kot vidimo, so nekaterim tuje že osnove, tako je treba začeti s preprostimi vprašanji in odgovori.

Jaz pravim, da sune, subjektivno in objektivno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Kot vidimo, so nekaterim tuje že osnove, tako je treba začeti s preprostimi vprašanji in odgovori.

Jaz pravim, da sune, subjektivno in objektivno

relativno .. odvisno s predmetom primerjave .... proti solexu sune, proti tapraumu motorju je pa prdec .. tko je ... :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

nuben motor ne sune, če ga ne sprovociraš ... tut nuben te nau sunu, če ga ne sprovociraš :P

probi H2 ... al pa tanovo ninđo .. boš vidu kaj je to suniti , ko se ti tilnik skor trtice dotakne :lol1: 

pegaso leta 2003 ni šu nikamor .. pa je biu letnik 2001 (če se prav spomnim) ... mogoče gre zdj kj bolj, ker je mal ulaufan :lol1: 

p.s.

itak je prepucavanje ;) 

 

ma mi ni treba. Če mojo vtr, z 80kw vrtim do rdečga v 3,4 in 5, se svet zame dovol hitro premika. Če to delam na 150konjski zadevi, se mi vesolje krivi. Zdej, kolk je vesolje zvito, nimam časa opazovat. 

Motorja s 120kw na cesti držat okrog 8000rpm ne znam/ne morem/nočem. pa ima še vsaj 3000rpm tahudga grunta pred sabo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Cartman pravi:

 

ma mi ni treba. Če mojo vtr, z 80kw vrtim do rdečga v 3,4 in 5, se svet zame dovol hitro premika. Če to delam na 150konjski zadevi, se mi vesolje krivi. Zdej, kolk je vesolje zvito, nimam časa opazovat. 

Motorja s 120kw na cesti držat okrog 8000rpm ne znam/ne morem/nočem. pa ima še vsaj 3000rpm tahudga grunta pred sabo....

zato pa pravim .. potrebno je sunek primerjati z drugim sunkom 

reči preprosto ... moj sune k svina in ne primerjaš z drugo svinjo ... je brezveze ... ja sam najjaći, dok nema jaćega :P 

kaj pa ti hočeš ali nočeš, pa nima veze s sunkom .... da pa pegasići sune .... ja valda :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, maus pravi:

valda sune ... :lol1:

sm ja .. sune ... en drek :P

 

p.s.

tist ki ni probal kakšen zelo močen motor .. recimo 190 KM+ .. nima pojma kaj je pomeni izraz sune ... ;) 

iz zanesljivih virov vam povem, da vse kar je nad 190+ KM (ajde .. recimo od 150 KM, kar vas je verjetno več vas vozilo), res sune :jezik:   .. vse ostalo su prdeci od sunka :lol1: 

Bogokletno govoriš, nimaš pojma o motoroznanstvu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, izibajker pravi:

Zakaj je na motosvetu tolk prepucavanja brez smisla? Eden od poglavitnih razlogov je, ker eksistira toliko tem, v katerih je možno prepucavanje brez smisla.

Eni forumi nimajo takih tem, in je tudi prepucavanja bistveno manj.... 

No potem pa ti povej a Versis sune, ker jaz sem čisto zmeden.

 

pred 15 minutami, maus pravi:

relativno .. odvisno s predmetom primerjave .... proti solexu sune, proti tapraumu motorju je pa prdec .. tko je ... :jezik: 

Ekola, mislim da je ta izjava najbližja rešitvi tega problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!