Skoči na vsebino

Moto trgovine - Nemčija (FC-moto, Polo..)


marijan

Priporočene objave

No, po dobrem mesecu od naročila, bolj natančno 37 dneh, sem le dočakal e-mail. Sem jim že 4x pisal pa niso odgovorili.

Pravijo da tudi oni že 10 dni čakajo pošiljko :headbang:.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz sem pri njih pred časom naročil čelado. Plačilo po povzetju.

Čakal sem res da 1 mesec. Ko sem odal naročilo sem dobil mail da so ga sprejeli(naslednji dan). Nato sem čakal 25dni da so dobili robo(sem klical in so mi rekli da nimajo tega modela ter da bo potrebno počakat). Ko sem dobil mail da so dobili robo ter jo zapakirali pa sem v 3 dneh dobil pošiljko. Jaz bom pri njih še naročal ker me niso razočarali kar se pa čakanja tiče pa nimamo kaj...važno da je ceneje:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Le ta h kateremu si šel probat, to kamlu ne bo več prodajal, ker se mu ne bo izplačalo in na koncu ne bomo več probavali ampak kupovali na slepo.

...

In bomo probavali pri ta prvem, ki bo med tem obogatel in se bo pri njem tudi probavalo.

So fucking what? Gnar se rola!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz sem čelado naročil le s pomočjo tabelce velikosti s uradne spletne strani proizvajalca in šiviljskim metrom - zadel u nulo, prišparal okol 200€, če bi jo moral še trikrat vračat na svoje stroške bi mel se vedno 100€ prihranka.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo naroču čelado 21/06/2008 23:47 dubu pa dosn opovdan :worship: :worship: :worship:

cena z dostavo je višja za dobrih 12€ :naughty:

pa če ne bi zajebu neki okol mojih podatkov bi bla še prejt pr men

se pavi še bomo naročali tuki :worship:

dubu pa tole makino

post-539-1214479957_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si hotu povedat, da te je čelada prišla z poštnino vred 12€ več kot pri nas, ali je bila 12€ poštnina?

Če ni bila poštnina 12€ vas sprašujem koliko približno pride poštnina za recimo hlače, škornje?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si hotu povedat, da te je čelada prišla z poštnino vred 12€ več kot pri nas, ali je bila 12€ poštnina?

Če ni bila poštnina 12€ vas sprašujem koliko približno pride poštnina za recimo hlače, škornje?

LP

12,80€ te pridejo stroški pošiljanja v SLO (7,90€ je poštnina+4,90 plačilo po povzetju).

No, da zaključim, po dveh mescih in pol sem dobil mail da so naročeno robo dobili, pa če je naročilo še aktualno. Tako da zgleda da dobavitelji ne folgajo z izdelavo, ker je tudi naš zastopnik čakal 2 mesca.

Na koncu sem kupil pri nas, ker so dobili 14 dni prej kot v Nemčiji (V Nemčiji sem naročil samo zato ker pri nas ni bilo na zalogi, pa sem upal da bom dobil prej).

Še cena, 1€ razlike (sicer je pa 30€ razlike med ceno pri nas in ceno na njihovi strani), potem naj se pa vsak sam odloči če se mu splača, se tudi pri nas dobi popust :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Najprej me zanima, če je kdo nedavno kupoval v tej trgovini in kakšne izkušnje imate z njimi?

Sam mislim kupiti rokavice, ker pa se ne morem odločiti katere bi izbral Vas prosim za pomoč pri izbiri(rokavice bodo darilo),...

Rokavice so od proizvajalca Alpinesstars in morajo biti rdeče barve :rolleyes:

-Predlog #1 (99,95e)

-Predlog #2 (104,95e)

-Predlog #3 (139,95e)

-Predlog #4 (144,95e)

-Predlog #5 (169,95e)

Zanima me tudi, če ima kdo kakšno "geslo - kupon" za popust, pri tej trgovini?

Hvala vsem za odgovore!

P.S.: (ono temo lahko zaklenete)

Popravljeno . Popravil XXLKiller
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sp1 imam jaz, vredu rokavice, udobne, zračne, varne, edino pripombo mam čez usnje na dlani za oprijem, bi bilo lahko trše, ker ma moj motor dosti grobe ročke in se je že malo razrtgalo. (ta rokavica stane v Litiji isto kot tukaj)

Gp pro al plus al kaj so, ma en kolega(no trenutno jst doma), tudi fajn rokavice, od sp1 imajo bolše šive, iz kevlarja, pa mezinček prišit, pa spodnja stran je trša, kar bi meni koristlo, so pa sp1 mal bolj udobne.

Stella, je alpinestarsov program za ženske, tko da če bo darilo za bejbo pol nimaš kaj zbirat, ji bo to bolj pasalo na roko :)

Od fc mota sem jaz nabavil kombinezon, prišel je pravi, dobil sem ga v 3h dneh od naročila, cena iz 1.3k eur na 700eur, tko da fejst, poštnina me je prišla 12eur, ker sem plačal po prevzetju, drugače je 8eur(kar je super glede na to da je iz DE. Pošiljajo preko UPSa, kar je prav tako odlično, ker lahko slediš svoji pošilji in točno veš kdaj bo pri tebi.

Ne splača se ti pa neki na pamet kupovat, če imaš podobno roko ali pa koga, ki ma nekje tam, naj gre s tabo pa sprobaj zadevo kje drugje, da ne bo napačnja velikost, pa tudi med modeli rokavic je razlika, odvisno kaj ti na roko paše.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm to se ne spalča naročevati preko neta sam sem kupil rokavice sp-1 1 mesec nazaj v labi sp popustom sem dal 107e tak oda ti svetujem da skočiš v litijo oz mb in jih kupiš tam. Pa še 100% boš vedel ali ti pašejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam. Preko teh trgovin kupuj čelade, kombinezone, ker tam se šele pozna v ceni... en par rokavic se ti ne splača naročevat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri fc moto sem kupil ze kr nekaj motoristične opreme. vedno dobil robo najkasneje v delovem tednu . enkrat vmes so bili prazniki in je celo čelada prisla v 3 dneh :worship: :worship:

imel sem reklamacijo(strgana zadrga na škornju) spirintal obrazec, vrnil škornje. dobil druge brez kakrsnega koli vprasanja. aja vsaka pošiljka je brez poštnine. dogovoris se in tega se drzijo.

pri enem naročilu so vrnili tudi denar tako da :worship:

cene so pa občutno cenejse kakor pri nas primer suomy čelade(no tiste ki so starejse modelno letno napr 2008)

drugace tip ki ima trgovino zalaga vec kot pol evrope z opremo in ima kr veliko moznosti pri nastavljanju cen :trance_33_sleep:

no tako da probaj drugje naroči pri fc moto je moj moto. ker nasi prodajalci imajo zelo zelo veliker marze do 250%

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
ne vem v čem je problem

jst sm šou probat podobno AGV jko pri nas, da sm ugotovil številko, potem sm jo pa naroču. Je bila pa znižana kar 45% :naughty:

Problema ni!

Le ta h kateremu si šel probat, to kamlu ne bo več prodajal, ker se mu ne bo izplačalo in na koncu ne bomo več probavali ampak kupovali na slepo.

Ampak zdaj je tako kot je, kaj pa bo, bomo pa videli...

blazdo... s tabo se ne strinjam.

namreč... jaz sem šla h kompiju v velenjen na testiranje x-lite 701. odločila sem se, da jo bom kupila. ponudil mi je 4% popusta na gotovino. od tam sem klicala k enemu celjskemu prodajalcu motorjev, koliko popusta mi da na gotovino, če jo kupim pri njemu. rekel je 20%. seveda sem to takoj v velenju povedala in je rekel, da ni problema. naj grem k tistemu prodajalcu, prodajalcu naj povem, da naj pokliče gor in naj pove, da je čelada zame (da mi bo še takoj menjal vizir). prodajalec v celju je še isti dan naročil čelado, naslednji dan me je že čakala.

pa sem po tistem še bila v velenju in v kratkem bom šla spet na hitri servis (da pogleda, če je kaj za postorit).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi sam sem preveril cene in so res na prvi pogled nekoliko ugodnejše, ko pa vnovčiš kakšen kupon s popustom ali pa naletiš na kakšno akcijo je cena zelo podobna! Pa še probam lahko.

Boste videli kako bo fino, ko ne bo več klasičnih trgovin in bomo kupovali samo še preko spleta. Jasno bomo kupovali nekoliko ceneje, saj bodo stroški internetnih trgovin manjši, a marsikatero stvar bomo kupili vsaj dvakrat, saj ko jo boš dobil domov in ti ne bo všeč ali pa prav, boš kupoval ponovno!

Pri oblačilih ne želim kupovati na daljavo, zato se moram sprijazniti kdaj tudi z višjo ceno! Vsak ve sam zase kako in kaj.

Al boš pa kolega vprašu "ej, a teb paše AGV na glavo?" pa bo reku "Ja, ful dobr!" - pa boš šu kupit ;)

(ok, se hecam, k resno za govort itak ni več .. .vsi sam še cene gledajo ... uradni trgovci so pa očitno sam za to dobro, da dajo 'za probat' ... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo po svoje imaš prav pa vendar zakaj bi plačeval več če to ni potrebno. Pri jakni sem prihranil 60EUR kar za večino pomeni vsaj en šiht.

Ne živim v pomanjkanju pa tudi toliko nimam da bi razmetaval denar skozi okno.

Že dolgo časa nisem kupoval motoristične ali tehnične robe v slovenskih trgovinah ker so cene v tujini precej nižje. Recimo Canon kamero cenovnega ranga 400 EUR lahko iz DE ali GB dobiš za skoraj 100EUR ceneje kot v naših internetnih trgovinah. Zakaj bi potemtakem delal dva šihta nadur? Da bom podpiral visoke marže naših trgovcev? Ne hvala.

Sicer pa fc moto ni samo internetna trgovina ker lahko vse artikle po enakih cenah probaš in dobiš tudi v njihovi "klasični" trgovini.

Glede mojega nakupa Revit jakne pa sem bil tudi pri slovenskem zastopniku. Si Jakno pogledal, probal in trgovcu povedal da je cena višja za 20% kot pri konkurenci. Mi je z govorico telesa takoj povedal da to ni njegov problem, zato sem se mu lepo zahvalil in odšel.

Pri trgovcu "čez cesto" sva vedno našla skupen jezik, tu ga očitno ne bomo nikoli in dokler bo tako bom hodil samo probavat stvari pa kupoval tam kjer mi bodo ponudili najboljše pogoje.

No, saj sčasoma bodo trgovci zarad itega začeli zaračunavati to, da jakno 'probaš' - i nti bodo v primeru nakupa odšteli od cene. Zakaj bo tako? Ker bodo imeli samo delo z raznimi firbci, ki bi potem nekaj od drugod ...

Če je FC moto tudi klasična - zakaj pa ne greš k njim probat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pritiski tržišča so na vseh področjih. Niso samo trgovci revčki ker si ne morejo obračunavati marž po svojem okusu. Enako je v proizvodnji, kmetijstvu in še kje.

Če se ne prilagodiš tržišču in ne spremljaš konkurence te to lahko drago stane.

Ultimativna prilagoditev je "kitajski pristop" - delaj čimcenej, magar šrot, sam da prodajaš unim, k hočejo poceni ...

Mimogrede - kolk se kaj še kitajskih skuterjev prodaja? Da ne govorim tudi o "cenejših motorjih, ki so v bistvu skor-suzuki-sv-ampak-se-jim-reče-hyosung-comet'.

Ampak - prepričeval ne bom nikogar. Tudi sam, kadar delam, želim biti pošteno plačan tako, da bom normalno živel in delal in se razvijal ... ne pa 'čimceneje možno', samo, da 'prodam nekaj svojih storitev'. Verjetno je podobno z vami - ali pač ne?

No, po dobrem mesecu od naročila, bolj natančno 37 dneh, sem le dočakal e-mail. Sem jim že 4x pisal pa niso odgovorili.

Pravijo da tudi oni že 10 dni čakajo pošiljko :headbang:.

Čestitam, zadel si na 'časovni loteriji'. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jaz sem čelado naročil le s pomočjo tabelce velikosti s uradne spletne strani proizvajalca in šiviljskim metrom - zadel u nulo, prišparal okol 200€, če bi jo moral še trikrat vračat na svoje stroške bi mel se vedno 100€ prihranka.

RAzen, če bi pogruntal, da ti 'model ne paše na tintaro'. V tem primeru bi bla pa .. ena lekcija več ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blazdo... s tabo se ne strinjam.

namreč... jaz sem šla h kompiju v velenjen na testiranje x-lite 701. odločila sem se, da jo bom kupila. ponudil mi je 4% popusta na gotovino. od tam sem klicala k enemu celjskemu prodajalcu motorjev, koliko popusta mi da na gotovino, če jo kupim pri njemu. rekel je 20%. seveda sem to takoj v velenju povedala in je rekel, da ni problema. naj grem k tistemu prodajalcu, prodajalcu naj povem, da naj pokliče gor in naj pove, da je čelada zame (da mi bo še takoj menjal vizir). prodajalec v celju je še isti dan naročil čelado, naslednji dan me je že čakala.

pa sem po tistem še bila v velenju in v kratkem bom šla spet na hitri servis (da pogleda, če je kaj za postorit).

Seveda je bilo v tem primeru tako, ker tistemu Celjanu itak Kompi proda čelado ... No, vprašanje pa je, kako so oni 'zadaj' dogovorjeni, ali se take popuste lahko daje - moraš vedeti, da če nekdo prodaja brez zaslužka ali z minimalni, torej, 'samo da proda', ... lahko to močno načne trg in potem lahko teh zaslužkov res tako zmanjka, da storitev ne bi bila več na nivoju. No, tega se pri posamičnih primerih ni za bati, bi se pa zgodilo, če bi to postala splošna praksa - to si seveda kupci želijo, a se ne zavedajo, kam bi lahko to pripeljalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

kupu sm čelado agv s4 in rokavice alpinestar..rokavice so mi prav..čelada mi je pa premala...sedaj pa nvm natančn kaj storiti.sprintam njihob obrazec in pač obklukam možnost, da mi je čelada premala in da želim isti model le eno številko večjo... kaj pa potem?....a to nesem na pošto in jim nazaj pošlem ali kaj naj storim da to čelado vrnm in naročim isto le da bo večja... kdor je imel podobn pripetljaj s to trgovino naj pove kako ste storili..in koliko bom moral plačati zaradi poštnine itd...in kolko dni traja da vrnejo in dobim drugo :D hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Tema je malo stara trgovina pa še kar obratuje..

Dva tedna nazaj sem se zanimal za nakup jakne, poslal sem jim mail, pa mi niso odgovorili. Po parih dneh sem jim poslal se enega, na tega so odgovorili z zelo splošnim odgovorom..ker je bila jakna cenovno zelo ugodna sem jo naročil. Pred štirimi dnevi sem dobil obvestilo, da pregledujejo moje naročilo, danes pa še eno, da jakna ni več na voljo in da si naj izberem kak drug izdelek. Nevem, če se mi bo dalo še kdaj ubadat z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam pozitivne izkušnje z njimi..naročil, dobil mail in kmalu je bilo že doma. Marsikdaj mi kakšna slovenska trgovina bolj komplicira..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih pa raje poklical za info in smo se takoj zmenli.

Jaz in moja sva oba naročila čelade po zelo ugodni ceni (-60%), s katerimi ni bilo priblemov.

Obifix če imaš težave se najprej informiraj pri njih, samo mislim da boš mogo nazaj pošiljat ja.

Pol ti pa bojo drugo poslali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo reklamirali tudi zadrgo na skornjin zamenjali brez problema... vedno vse dobil .... narocil pa vec kot 20 stvari zase in kolege.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!