Skoči na vsebino

Moto trgovine - Nemčija (FC-moto, Polo..)


marijan

Priporočene objave

quote:

ZOOLO hvala!!

ran tu se pogovarjamo o motorjih ne o kamelah itd...

lp marijan

Pod rubriko splošno smo se že vse sorte torte pogovarjali.

Oprosti na nesporazumu.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej res........kje je sloveniji najbližja trgovina POLO???????

To pa še nismo nikjer obdelal

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dunaj,se mi zdi (?!?)....HG in louis vem da imata na dunaju.

plus da ima HG se v salzburgu,linzu,grazu in innsbrucku stacuno.v villachu mogoce,samo v zacetku oktobra je se ni bilo.

v glavnem na net-strani je samo v nemciji zastopan.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Uredil - Ice on 05/11/2001 18:34:52

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE

Saj ravno v tem je problem...sploh nimajo opcije za trgovine drugje po evropi....kamor naj bi se v bližnji prihodnosti šteli tudi mi,na e-shop pa jest ne dam dosti....morm najprej stvar u roke prjet,da se lažje odločim.

hahahahahahahaaaa...skor tko k ....khmmmm...d nam vulgarn

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HG sploh ąe nima trgovine v Beljaku (Avstrija), pa čeprav na katalogu za leto 2001 (iząel je januarja 2001) piąe da je. SRAMOTA!!!

V istem katalogu tudi piąe, da če imate primeren prostor, laho postanete njihova podruľnica !?!

Sem bil v HG v Gradcu, pa sama cheap roba (oblačila). In za tako slabo kvaliteto občutno predraga.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej,glih tako poceni in slabe robe HG nima.je pa res,da se da drugje kaj boljsega kupiti.in tudi nobenih popustov nimajo (politika HG-nemcija).sam nabavljam v HG vecinoma potrosni material,kjer je cenejsi od vecine drugih.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tadej,glih tako poceni in slabe robe HG nima.je pa res,da se da drugje kaj boljsega kupiti.in tudi nobenih popustov nimajo (politika HG-nemcija).sam nabavljam v HG vecinoma potrosni material,kjer je cenejsi od vecine drugih.

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Za potroąni material se strinjam, da je cenejąi. Oblačila (jakne, rokavice, ąkornji, itd) pa prava beda.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tadej,glih tako poceni in slabe robe HG nima.je pa res,da se da drugje kaj boljsega kupiti.in tudi nobenih popustov nimajo (politika HG-nemcija).sam nabavljam v HG vecinoma potrosni material,kjer je cenejsi od vecine drugih.

Jaz se prav rad iz Ljubljane, včasih zapeljem v Graz(HG), se da dobiti poceni stvari,škornje goreteks-190dem res so bili lanski model, pa kaj. Enkrat so me pa tudi nat...., ko sem kupoval neko orodje, sem doma opazil, da ga pol manjka.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Polo je samo v Nemčiji. Najbliže mislim da je v Rosenheimu.

A je to 100%?

Meni se zdi, da je POLO tudi v Avstriji (večja mesta)? Pojma nimam od kod sem dobil informacijo (mogoče tudi piše na forumu!?) A potem so v Grazu samo 2 trgovini (HG, Louis)???

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polota ni v Avstriji. Preverjeno v njihovem katalogu v katerem so označene vse trgovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem prejšnji teden v Gradcu (Auner, nov HG, Suzuki Shop, Louis) in ne vem zakaj se gor ne bi splačalo kupovati kakršne koli robe. Vse je gor bistveno ceneje kot pri nas, da o izbiri sploh ne govorim.

Trgovine Polo v Avstriji sogurno ni!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
A je že kdo naročal iz POLO? Je morda v tem času že odprta kakšna trgovina v Avstriji?

Naročal v München....od fedrov +olja za vilice (Bandit), tank torbe, izpuhi in kakšne drobnarije....

Če na grobo primerjam z Louisom, majo manj šrota. Ostanke zalog pred novo sezono je vredno pogledat, ker tudi dobre stvari konkretno znižajo...Je pa res škoda, da jih ni v Avstriji :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ali gre kdo v POLO v Nemčijo? Rabil bi par stvari, pa ne pošiljajo v SLO.

Naroči si poštno ležeče v Avstrijo, pa greš pač iskat ko prispe. Brez problema.

Lahko jim pa, tako kot sem jim sam, nekaj dni nonstop gnjaviš po mailu zakaj ne pošiljajo v Slovenijo in če boš dovolj vztrajen, ti bodo poslali tudi na dom. Sam sem pred 2 letoma pri njih naročil nahrbtnik in ne samo da so mi ga poslali na dom, poslali so mi dva po ceni enega (ni bila akcija) ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Winterschlussverkauf; Über 40.000 Artikel bis zu 70% reduziert!

Potem je pa tu še trenutna mesečna ponudba, ki velja do konca januarja:

[attachmentid=89286][attachmentid=89287]

Škornji iz ponudbe so npr. navoljo tudi v Slo, pri Yamaha KMC: !KLIK!. Razlika v ceni je očitna :)

Planira kdo izlet u München? Se mu pridružim, rabim kombinezon :D

post-1190-1168054186_thumb.jpg

post-1190-1168054213_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!