Skoči na vsebino

Moto trgovine - Nemčija (FC-moto, Polo..)


marijan

Priporočene objave

Jaz imam samo dobre izkušnje z njimi. Po prvem nakupu kot registriran uporabnik dobiš popust praktično na vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Par dni nazaj sem naročil eno čelado na FC-moto. Čez dva dni sem dobil mail da je bilo poslano (dispatched) in pol piše še INVOICED..dobil sem tudi tracking number. Ko grem na UPS pogledat tracking number mi samo piše status prevzem manifesta oziroma billing information recieved...mi lahko kdo pomaga kaj bi to pomenilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič. Tele tracking number ponavad mal zaostajajo. Vsaj pr men je zmer kašen dan zamika. Po moje nimaš kaj skrbet.

Popravljeno . Popravil Mattithyahu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej to pomeni, da artikli že na poti?

Verjetno. Pr men je bla roba po trackingu še v Benetkah, v bistvu mi jo je pa poštar pol čz pol ure prnesu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zanima me, če naročim pač bilo kaj,čelado,kombinezion...Lahko pošljem nazaj če mi ni prav in naročim drugo številko ?

Ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

zdravo....zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z nakupom iz trgovine FC moto shop...koliko pride poštnina ....ali sploh dobiš kar naročiš :D....v nobeni temi nisem zasledil da bi kdo že kaj pisal o tem, če pa se motim pa naj me nekdo popravi in ga prosim za link :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo....zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z nakupom iz trgovine FC moto shop...koliko pride poštnina ....ali sploh dobiš kar naročiš :D....v nobeni temi nisem zasledil da bi kdo že kaj pisal o tem, če pa se motim pa naj me nekdo popravi in ga prosim za link :D

Jaz osebno ne, je pa kolega naročil čelado in jo dobil tako, kot je bilo obljubljeno - v par dneh. Pa ves čas je menda lahko po netu spremljal, kje je pošiljka. In plačal po povzetju.

Je pa preden je čelado naročil, točno tak model čelade preizkusil v eni izmed trgovin LJ, tako da je vedel, kaj naroča (velikost...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno ne, je pa kolega naročil čelado in jo dobil tako, kot je bilo obljubljeno - v par dneh. Pa ves čas je menda lahko po netu spremljal, kje je pošiljka. In plačal po povzetju.

Je pa preden je čelado naročil, točno tak model čelade preizkusil v eni izmed trgovin LJ, tako da je vedel, kaj naroča (velikost.. .).

je mel srečo..ker je FC.MOTO napizdancija!!!..polgej na facebooku..nevem no kak te eni dobite če eni nismo od oktobra lani dobli ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo....zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z nakupom iz trgovine FC moto shop...koliko pride poštnina ....ali sploh dobiš kar naročiš :D....v nobeni temi nisem zasledil da bi kdo že kaj pisal o tem, če pa se motim pa naj me nekdo popravi in ga prosim za link :D

 

jaz sem pri njih naročil jakno - tako kot pravi Efendi, vse korektno in tako, kot smo bili dogovorjeni. Pošiljka je prišla z DHL-om, poštnina pa je znašala 12eur. Plačaš po povzetju, tako da tudi če ne pride, nisi na zgubi, torej ni nateg? Takoj po naročilu so jakno odposlali, po mailu prejmeš številko pošiljke in slediš potovanju le-te. 

 

Jaz z njimi nimam slabih izkušenj in jih lahko priporočim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo....zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z nakupom iz trgovine FC moto shop...koliko pride poštnina ....ali sploh dobiš kar naročiš :D....v nobeni temi nisem zasledil da bi kdo že kaj pisal o tem, če pa se motim pa naj me nekdo popravi in ga prosim za link :D

Jst sm od njih vzeu kombinezon in ga dobu v roku 1 tedna. Isto plačal po povzetju, poštnina pa 15€ če me spomin ne vara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na FC-moto sem kupil vso moto opremo do zdaj, 2 leder kombinezona, škornje, en textilni kombinezon, 2 čeladi itd... vedno dobil v enem tednu, enkrat so poslali napačno številko, so krili moje in njihove stroške zamenjave, enkrat sem sam naročil napačno velikost, takrat pa sem kril samo stroške pošiljanja nazaj, ponovno poštnino k meni so krili oni. Več kot korektno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.facebook.com/pages/FC-Motode/128729500493529?fref=ts

...za mene je žal fc.moto en velik nateg..če že od lani oktobra nisem dobil pošiilke...

 

Do zdaj dobil vse.....če je res kar trdiš ...zakaj nisi zahteval povrnitev plačila????? si naročil preko facebooka   :closedeyes:

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a imajo izdelek na zalogi, pa ga ne pošljejo? si jih povprašal zakaj toliko časa traja in kaj so ti odgovorili?

 

a imajo izdelek na zalogi, pa ga ne pošljejo? si jih povprašal zakaj toliko časa traja in kaj so ti odgovorili?

10emailov sem poslal..pa niti 1 nisem dobil nazaj.. poglejte na facebooku  fc.moto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj dobil vse.....če je res kar trdiš ...zakaj nisi zahteval povrnitev plačila????? si naročil preko facebooka   :closedeyes:

na njihovi strani sem naročil in ne prek facebooka :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne vem kaj komplicirate, plačaš prek pay pala in če je karkoli narobe imaš v 45 dneh čas se pritožit in pač dobiš denar nazaj.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa plačaš po povzetju. In potem imaš 2 možnosti:

- roba pride in je OK: plačaš, si ves happy ker si dobil svojo novo igračko (al' karkoli že) - in to je to.

- roba ne pride (niti čez ene 14 dni): si pač malo slabe volje, ampak ker nisi nič plačal ker nimaš kaj plačat, te v žepu ne boli - in to je to.

In prej ko zadevo (v tem drugem primeru) zaključiš in "vržeš iz sistema", bolje je. Ker če še tako peniš, ne pomaga kaj dosti. Samo žolčne kamne lahko dobiš. In potem bo pa res bolelo...pa ne v žepu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač tud če vnaprej plačaš robo pa je ne prevzameš, ne dvigneš paketa oz. rečeš poštarju da ga boš zavrnil, ti mora prodajalec vrniti kupnino. Tako da ponavadi zgubiš samo na poštnini.

Sam ne zdej tega zlorabljat :), to sem naredu enkrat, ko je paket zamujal kak mesec.

Je pa red, da se morš z kakimi bolj šalabajzarskimi prodajalci mal dajat okol tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!