Skoči na vsebino

Moto trgovine - Nemčija (FC-moto, Polo..)


marijan

Priporočene objave

V preteklem tednu poslal e-mail (za vsak slučaj) če je še na voljo določena jakna in povprašal, če lahko plačam po povzetju: odgovor je bil 2 x da, zato sem v nedeljo izpolnil naročilo, v ponedeljek dobil potrdilo in obvestilo, da je za dostavo, ki bo baje v sredo, zadolžena UPS ...

 

BTW: ne vem zakaj ta tema ni med OPREMO ampak tu ...

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vidim v tehle internetnih naročilih eno pomankljivost in sicer;

 

 Čelado  in škornje je pr oblem kupovati na daljavo, ker so problem številke.

Glave so okrogle, ploščate, podolgovate, felšaste itd... (Z neumnimi, na srečo ni problem!!)

 

Noge pa...?! Tudi številke čevljev so različne. Npr; jaz imam št 42. Nabavil pa sem tudi že št 43 in ne boš verjel, so mi bili čevlji 41 tudi včasih prav. V tem je ta problem!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vidim v tehle internetnih naročilih eno pomankljivost in sicer;

 

 Čelado  in škornje je pr oblem kupovati na daljavo, ker so problem številke.

Glave so okrogle, ploščate, podolgovate, felšaste itd... (Z neumnimi, na srečo ni problem!!)

 

Noge pa...?! Tudi številke čevljev so različne. Npr; jaz imam št 42. Nabavil pa sem tudi že št 43 in ne boš verjel, so mi bili čevlji 41 tudi včasih prav. V tem je ta problem!

Praksa je taka,da se pri nas preizkusi velikost itd,zadevo se pa potem naroči  iz FC -ja,kar je meni sicer nepošteno do naših trgovcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je pošta dostavila jakno. Velikost OK, barvna kombinacija prav tako in skupna cena štima. Se pravi od naročila (nedelja) do četrtka pa je vse skupaj trajalo. Je pa zgodba v tem, da jakno Dainese Aspide D-Dry v letu 2015  nima več v programu in jo pri nas ni več po trgovinah - tudi naročiti se je pač ne da več ker jo tudi v skladišču ni. FC pa jih ima še kot zalogo in jih po ceni -33% prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Tudi jaz imam pozitivno izkušnjo s FC Moto.

 

Pred točno 1 tednom sem naročil jakno, danes dobil. (prej sem se pozanimal, če je na zalogi).

Na tujih forumih je ogromno negativnih kritik (videl prepozno), tako da me je bilo kar malo strah...

 

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem dve čeladi , 42 posto ceneje kot v tc motoshop. Torbe Givi pa sem v TC motoshop kupil ceneje kot je cena na FC. Dobil v enem tednu, plačilo po povzetju. Vse OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje imajo full naročil in zato traja cca 5 dni odkar naročiš, pa da pošljejo.

 

Ko sem naročal jakno, sem imel težave s plačilom (presežen limit na kartici).

Ko sem čez 2 uri ponovil naročilo, sem po številki naročila videl, da so v tem času prejeli cca 70 naročil...

 

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri spletni trgovci nimajo vsega na zalogi, kar ponujajo. Ko naročiš, naročijo od lokalnega dobavitelja in ko dobijo, pošljejo. Zato lahko traja nekaj dni več.

Nemške spletne trgovine imajo za naše pojme neverjetne količine naročil. Zooplus ima naprimer dnevni rekord preko 25.000 paketov. Po njihovih merilih je spletna trgovina z manj kot 1000 naročili majhna.

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
pred 23 minutami, Fazer03 pravi:

Evo greva včeraj v Villach pogledat sprevod maškar in spotoma naletiva še na tole:

POLO Motorrad Store Villach http://www.polo-motorrad.de/cms/store/details/polo-motorrad-store-villach/

Odprto pa je od lanskega decembra.

 

khmm..preselili so se ... in imajo kantice za benz 1.5l ...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
pred 17 urami, Xebec pravi:

Šenkam bon za 15,00€ pri nakupu nad 150,00€. Velja do 30.4.2017.

Zdravo, sem ti pisal na zs...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da vidimo. Danes sem naročil pri fc.moto artikel "Kriega US-10 drypack". Ko prispe paket na dom, javim. Upam, da ne bo trajalo predolgo, glede na to, da nimajo na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Miha X pravi:

Pa da vidimo. Danes sem naročil pri fc.moto artikel "Kriega US-10 drypack". Ko prispe paket na dom, javim. Upam, da ne bo trajalo predolgo, glede na to, da nimajo na zalogi.


Jst sem dobil v 10 dneh. Isto torbo sem vzel in isto niso imeli na zalogi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Xebec said:


Jst sem dobil v 10 dneh. Isto torbo sem vzel in isto niso imeli na zalogi.

 

Je torba dosti velika za prvo pomoč, kit za popravilo pnevmatik, par čevljev pa kaj za odžejat itd.? Kupil sem jo namreč, da imam v nahrbtniku samo lažje stvari za daljše poti, US10 pa dam na zadnji sedež in napolnim s težjimi zadevami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja prav ogromna ta zadeva ni, kot neka manjša tank torba(obstaja tudi "adapter" da 10ko montiraš na tank), da se ti zadeve ne valajo po žepih, ampak če lepo zložiš gre kar nekaj stvari notri. Jaz sem uzel US30+10. Na strani od izdelka poglej filmček. Tam dobiš malo predstave koliko je zadeva velika. Pa na Revzilli majo tud review.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 25. 3. 2017 at 8:54 PM, Miha X said:

Pa da vidimo. Danes sem naročil pri fc.moto artikel "Kriega US-10 drypack". Ko prispe paket na dom, javim. Upam, da ne bo trajalo predolgo, glede na to, da nimajo na zalogi.

Sporočili so, da dobijo zadevo šele "arround 20. 4. 2017", šele nato bodo lahko poslali na moj naslov. Mater so "hitri", zgleda da bom čakal ves mesec. Res pa je, da so me vprašali, ali želim spremeniti naročilo. Ker se mi ne mudi, bom tudi počakal.

Ampak te torbe in opremo znamke Kriega bi pa lahko že tudi pri nas prodajali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Miha X pravi:

...

Ampak te torbe in opremo znamke Kriega bi pa lahko že tudi pri nas prodajali.

Evo, pa imaš 'tržno nišo' :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 29. 3. 2017 at 0:12 PM, Miha X said:

Sporočili so, da dobijo zadevo šele "arround 20. 4. 2017", šele nato bodo lahko poslali na moj naslov. Mater so "hitri", zgleda da bom čakal ves mesec. Res pa je, da so me vprašali, ali želim spremeniti naročilo. Ker se mi ne mudi, bom tudi počakal.

Ampak te torbe in opremo znamke Kriega bi pa lahko že tudi pri nas prodajali.

Danes dobil naročeno robo !!! Torej v šestih dneh.

V torek 28. 3. 2017 pa so mi poslali naslednje sporočilo:

"Unfortunatley the Kriega US-10 Drypack & Fenderpack isn't in stock and we will receive the delivery from our supplier approximately on 20.04.2017. Once we receive it you will be automatically notified of the shipment by e-mail. In this email you will find the tracking code that allows you to track the package.
Would you like to change your order or do you prefer to wait?

"
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Odpiram novo temo v želji izmenjave izkšuenj.

Bolj se gre v smislu, da kdo priporoča ali odsvetuje, kaj kje in zakaj, ter pomaga v kolikor se pojavijo težave pri nakupu.

 

BIKEBLOCK.COM - ODSVETUJEM!!!

--> RAZLOG: Bom na hitro opisal svojo izkušnjo. Na spletni strani bikeblock.com - Nemčija, sem 7.6 naročil Shark čelado - vse velikost "na zalogi". Ok super, 8.6. plačam zadevo prek klika po predračunu(nimam Paypal računa). Nato čez nekaj dni dobim odgovor da žal čelade ni na zalogi in če želim zamenjavo ali vračilo denarja?

Ker sem pač želel to čelado, izberem vračilo. Pošljejo nek zahtevek za podatke o mojem računu v Nemščini. Odgovorim

Čez nekaj dni napišem, kaj je sedaj z mojim denarjem, nakar zopet isti mail kot zadnjič. Še enkrat pošljem podatke.

No sedaj pa od 26.6 čakam svoj denar s tedenskimi izgovori da bodo nakali v 3-5 dneh in nato, takoj ko bo mogoče (ang. asap).

Če bi mi kdo znal svetovati, kako do vračila mojega denarja, se vsekakor toplo priporočam.

Ostalim pa v vednost, da raje kupujejo pri bolj znanih trgovcih.

 

LP, gradbenik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!