Skoči na vsebino

Moto trgovine - Nemčija (FC-moto, Polo..)


marijan

Priporočene objave

Me niti ne čudi pri njihovem nadvse profesionalnem pristopu. Tri mesece sem mel pri njih naročene in plačane nosilce za prtljago za 690. Po treh mesecih mi niso znali povedat, kdaj/če bojo zadevo dostavili. Pa sem naročilo preklical in denar poslal drugam. Vsak garažni izdelovalec dodatkov s katerim sem imel do sedaj opravka je pokazal precej bolj profesionalen odnos do kupca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...

še vedno čakam ? čeprav mi je DHL napisal da je že na poti, tko da do petka bo glih :)

drugače je pa trenutno 11% dol s kodo SINGLES11, samo 11.11.2020

baje je 11. november praznik samcev in samkinj na kitajskem, zato je zdaj to nek tak datum k majo online stacune popuste, sploh baje Aliexpress. No, za kitajske samce mi sicer gladko dol visi (ok, s kitajkami bi lahko bilo malo drugače) ampak popusti pa so vedno ok :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem pri Fahridu Chalatbariju naročil čelado Scorpion pa so mi poslali premajhno številko. Ves mesec je trajalo, da sem uspel dobiti kodo za vračilo in še nekaj, da sem dobil pravo. Sem klicaril, še ena Hrvatica je delala tam, da sem se lažje zgovarjal, šele, ko sem zagrozil s pritožbo na Paypal, so odreagirali.
(mesec kasneje pa je bila v Lojzu akcija in čelada za par evrov cenejša)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Darko3g said:

Pred leti sem pri Fahridu Chalatbariju naročil čelado Scorpion pa so mi poslali premajhno številko. Ves mesec je trajalo, da sem uspel dobiti kodo za vračilo in še nekaj, da sem dobil pravo. Sem klicaril, še ena Hrvatica je delala tam, da sem se lažje zgovarjal, šele, ko sem zagrozil s pritožbo na Paypal, so odreagirali.
(mesec kasneje pa je bila v Lojzu akcija in čelada za par evrov cenejša)

Na FC moto jasno piše kako je z vračilom blaga je pa tvoj riziko če naročiš premajhno ali preveliko mero.Jaz imam dobre izkušnje z FC moto. Roba mi je vedno prišla v par dneh je pa treba pazit pred naročilom ker za neke izdelke je daljši rok dostave tudi piše ob izdelku. Glede mer preštudiram ali poizkusim kje tu pri nas,in potem naročim kjer je najbolj ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem dobil :)  Kul je, pred meseci sem že imel naročen ADV model jakne, pa sem vrnil ker mi je bila prevelika in kot model predolga, tale zdaj krajša. Btw, Acerbis ima pošlihtane cifre, tole jakno imam v enaki velikosti kot konfekcijo (M), pri Dainese in Alpinestar nikoli nisem vedel a moram it 2 al 3 cifre gor.

ma jaz sem kar dosti naročal pri različnih on-line trgovcih: Louis ima po mojih osebnih izkušnjah edini dobro pošlihtano prodajno podporo, se vidi da imajo razdelan sistem, če ne drugega zaradi mreže fizičnih trgovin. Samo Louis ima precej omejen nabor oblačil, jaz pa si ponavadi zapičim točno en izdelek, ki sam ga našel nekje na spletu/sejmu in ga hočem met.

Po Louisu potem dolgo ni nič, potem pa je FC Moto vseeno na drugem mestu, potem Motoin.de potem pa italijanska Motorama.it. S FC še nisem imel slabe izkušnje, sem jim tudi že vračal, samo čakanje, z Motoinom in Motoramo pa so bili vedno kadar sem jih rabil res hudi komunikacijski šumi. Sem uporabljal še par drugih on-line štacun, pa me nobena ni impresionirala. Motardinn ima sumljivo izbiro, Polo precej drag, pol mam ene lokalne Švicarje, ki po mojem z avtom vozijo iz Milana, potem pa tu pošiljajo s pošto po državi :D Švicarske štacune so porazne, praktično mi ostane samo splet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Spasku pravi:

Na FC moto jasno piše kako je z vračilom blaga je pa tvoj riziko če naročiš premajhno ali preveliko mero.Jaz imam dobre izkušnje z FC moto. Roba mi je vedno prišla v par dneh je pa treba pazit pred naročilom ker za neke izdelke je daljši rok dostave tudi piše ob izdelku. Glede mer preštudiram ali poizkusim kje tu pri nas,in potem naročim kjer je najbolj ugodno.

Sem naročil pravo številko, poslali pa so premajhno. Sem poslikal oznako in sken naročila, pa so bili kljub temu neodzivni do grožnje z "disputom".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Darko3g said:

Sem naročil pravo številko, poslali pa so premajhno. Sem poslikal oznako in sken naročila, pa so bili kljub temu neodzivni do grožnje z "disputom".

Pole si mi pa nesrečno šrečo.:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam eno vprašanje.

Kako vračaš stvari pri FC moto? Vem, da si moraš najprej "kupiti" nekakšno nalepko. Kako pa potem naprej? Kako obvestiš dostavno službo (DHL), da pride po tvoj paket?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, Dunlop said:

Imam eno vprašanje.

Kako vračaš stvari pri FC moto? Vem, da si moraš najprej "kupiti" nekakšno nalepko. Kako pa potem naprej? Kako obvestiš dostavno službo (DHL), da pride po tvoj paket?

Natisneš nalepko, nalimaš na paket in odneseš na pošto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Dunlop said:

Pa Pošta Slovenije sprejema pakete od DHL? Vem, da so "trdi" glede drugih dostavnih služb.

Pošta slovenije je DHL partner. Na nalepki tudi piše pošta slovenije, pa tam samo poskenira bar kodo in rešeno, plačano je itak prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Paket s kupljenimi stvarmi sem vrnil 16.1.21 po zgornjih navodilih. Ena stvar (čevlji so zamenjava številke), drugo sem vrnil želeč povračilo denarja. Do danes nisem dobil še ničesar. Kako dolgo se na to čaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 hours ago, Dunlop said:

Pozdravljeni!

Paket s kupljenimi stvarmi sem vrnil 16.1.21 po zgornjih navodilih. Ena stvar (čevlji so zamenjava številke), drugo sem vrnil želeč povračilo denarja. Do danes nisem dobil še ničesar. Kako dolgo se na to čaka?

1. pglej na njihov page, ce se kaj vidi pod orders

2. pisi jim, ali pa jih poklici

mja, nemci niso ful odzivni, samo moras sam malo podrezat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zelo hitro, nekje kot od lojza max 7 dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Naročil zimske rokavice v FC Moto, naročil v torek, v sredo dobil potrdilo o odpravi, danes dobil, s tem, da je prišlo v Ljubljanski poštni logistični center v petek. 

Zadovoljen z uslugo.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

5.7. Placal, kao na zalogi, dobil potrditven mail da so sprejeli narocilo, in od takrat tišina. Je to običajna praksa? Do petka tega ne bo tukaj, a? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Kugelschreiber pravi:

5.7. Placal, kao na zalogi, dobil potrditven mail da so sprejeli narocilo, in od takrat tišina. Je to običajna praksa? Do petka tega ne bo tukaj, a? 

FC ima to prakso ja, na zalogi pri dobavitelju verjetno, meni se je zgodilo celo da so mi samo kupnino nazaj nakazali brezkakrsnega koli obvestila da produkt ni vec dobavljiv ali kaj drugega, kljub navedbi ob narocilu da je "on stock"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!