Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
marijan

Moto trgovine - Nemčija (FC-moto, Polo..)

Recommended Posts

GUMY

Jaz imam samo dobre izkušnje z njimi. Po prvem nakupu kot registriran uporabnik dobiš popust praktično na vse.

forfeitt

Pozdravljeni,

Par dni nazaj sem naročil eno čelado na FC-moto. Čez dva dni sem dobil mail da je bilo poslano (dispatched) in pol piše še INVOICED..dobil sem tudi tracking number. Ko grem na UPS pogledat tracking number mi samo piše status prevzem manifesta oziroma billing information recieved...mi lahko kdo pomaga kaj bi to pomenilo?

S-trMa

Nič. Tele tracking number ponavad mal zaostajajo. Vsaj pr men je zmer kašen dan zamika. Po moje nimaš kaj skrbet.

Edited by Mattithyahu

S-trMa

torej to pomeni, da artikli že na poti?

Verjetno. Pr men je bla roba po trackingu še v Benetkah, v bistvu mi jo je pa poštar pol čz pol ure prnesu.

TBoxer

Zanima me, če naročim pač bilo kaj,čelado,kombinezion...Lahko pošljem nazaj če mi ni prav in naročim drugo številko ?

Ja.

Pupi13

zdravo....zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z nakupom iz trgovine FC moto shop...koliko pride poštnina ....ali sploh dobiš kar naročiš :D....v nobeni temi nisem zasledil da bi kdo že kaj pisal o tem, če pa se motim pa naj me nekdo popravi in ga prosim za link :D

Efendi

zdravo....zanima me ali ima kdo kakšne izkušnje z nakupom iz trgovine FC moto shop...koliko pride poštnina ....ali sploh dobiš kar naročiš :D....v nobeni temi nisem zasledil da bi kdo že kaj pisal o tem, če pa se motim pa naj me nekdo popravi in ga prosim za link :D

Jaz osebno ne, je pa kolega naročil čelado in jo dobil tako, kot je bilo obljubljeno - v par dneh. Pa ves čas je menda lahko po netu spremljal, kje je pošiljka. In plačal po povzetju.

Je pa preden je čelado naročil, točno tak model čelade preizkusil v eni izmed trgovin LJ, tako da je vedel, kaj naroča (velikost...).

NinjaRider04

Jaz osebno ne, je pa kolega naročil čelado in jo dobil tako, kot je bilo obljubljeno - v par dneh. Pa ves čas je menda lahko po netu spremljal, kje je pošiljka. In plačal po povzetju.

Je pa preden je čelado naročil, točno tak model čelade preizkusil v eni izmed trgovin LJ, tako da je vedel, kaj naroča (velikost.. .).

je mel srečo..ker je FC.MOTO napizdancija!!!..polgej na facebooku..nevem no kak te eni dobite če eni nismo od oktobra lani dobli ;))

aders

jaz sem pri njih naročil jakno - tako kot pravi Efendi, vse korektno in tako, kot smo bili dogovorjeni. Pošiljka je prišla z DHL-om, poštnina pa je znašala 12eur. Plačaš po povzetju, tako da tudi če ne pride, nisi na zgubi, torej ni nateg? Takoj po naročilu so jakno odposlali, po mailu prejmeš številko pošiljke in slediš potovanju le-te. 

Jaz z njimi nimam slabih izkušenj in jih lahko priporočim!

macak333

Jst sm od njih vzeu kombinezon in ga dobu v roku 1 tedna. Isto plačal po povzetju, poštnina pa 15€ če me spomin ne vara.

AJ

Na FC-moto sem kupil vso moto opremo do zdaj, 2 leder kombinezona, škornje, en textilni kombinezon, 2 čeladi itd... vedno dobil v enem tednu, enkrat so poslali napačno številko, so krili moje in njihove stroške zamenjave, enkrat sem sam naročil napačno velikost, takrat pa sem kril samo stroške pošiljanja nazaj, ponovno poštnino k meni so krili oni. Več kot korektno...

royal

https://www.facebook.com/pages/FC-Motode/128729500493529?fref=ts

...za mene je žal fc.moto en velik nateg..če že od lani oktobra nisem dobil pošiilke...

Do zdaj dobil vse.....če je res kar trdiš ...zakaj nisi zahteval povrnitev plačila????? si naročil preko facebooka   :closedeyes:

Edited by royal

NinjaRider04

a imajo izdelek na zalogi, pa ga ne pošljejo? si jih povprašal zakaj toliko časa traja in kaj so ti odgovorili?

a imajo izdelek na zalogi, pa ga ne pošljejo? si jih povprašal zakaj toliko časa traja in kaj so ti odgovorili?

10emailov sem poslal..pa niti 1 nisem dobil nazaj.. poglejte na facebooku  fc.moto

NinjaRider04

Do zdaj dobil vse.....če je res kar trdiš ...zakaj nisi zahteval povrnitev plačila????? si naročil preko facebooka   :closedeyes:

na njihovi strani sem naročil in ne prek facebooka :closedeyes:

cikadina

jst ne vem kaj komplicirate, plačaš prek pay pala in če je karkoli narobe imaš v 45 dneh čas se pritožit in pač dobiš denar nazaj.  

Efendi

Al pa plačaš po povzetju. In potem imaš 2 možnosti:

- roba pride in je OK: plačaš, si ves happy ker si dobil svojo novo igračko (al' karkoli že) - in to je to.

- roba ne pride (niti čez ene 14 dni): si pač malo slabe volje, ampak ker nisi nič plačal ker nimaš kaj plačat, te v žepu ne boli - in to je to.

In prej ko zadevo (v tem drugem primeru) zaključiš in "vržeš iz sistema", bolje je. Ker če še tako peniš, ne pomaga kaj dosti. Samo žolčne kamne lahko dobiš. In potem bo pa res bolelo...pa ne v žepu....

trojan69

Drugač tud če vnaprej plačaš robo pa je ne prevzameš, ne dvigneš paketa oz. rečeš poštarju da ga boš zavrnil, ti mora prodajalec vrniti kupnino. Tako da ponavadi zgubiš samo na poštnini.

Sam ne zdej tega zlorabljat :), to sem naredu enkrat, ko je paket zamujal kak mesec.

Je pa red, da se morš z kakimi bolj šalabajzarskimi prodajalci mal dajat okol tega...

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• NoGe
      Ja pogooglou sem že vse živo. Je pojav ja, tako na starih kot na magnesium. Nekaj tem je, nobena pa zaključena z rešitvijo  oziroma vzrokom. Tudi pri agregatih z zelo malo kilometri se pojavi. Vijak popolnoma čist. Oziroma reees malo finega prahu ampak zanemarljivo. Lani sem tudi razmontoral in opral hladilnik olja, cevi, tlačni senzor in zunanji karter. Pogledal se tudi sklopko če bo kaj videt pa je vse na mestu. Stator originalen, 8 let nazaj sem zamenjal to 'sklopko' zaganjač takoj ko je začela preskakovat. Zagoni brezhibni vedno. Kakršno koli kopanje po agregatu pri mehaniku se ne splača. Po italiji se dobijo agregati za.500€ z okrog 30.000km. Res ni 100% sigurno kaj kupiš ampak ok... Malo tveganja. Zdej pa da bom dajal 1500€ za rihtanje tega agregata... Za 2000€ dobim pa cel motor drugi. Z motorjem sem zadovoljen, ampak je staro... Sicer od Tuono je malo agregatou, po večini so od RSV, ampak je itak isti. Edino Caponord mislim da ima drugačne odmične če se ne motim
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo? Kdo od tukaj?
    • KennyJR
      Ok... Ducati je vozil eno leto na Michelin gumah... Ta informacija mi je ušla... Ampak point je še vedno isti... Gume so se pekle čez noč še leta po tem, ko je Ducati šel na Bridgestone... Ne vtikaj se v malenkosti, če maš narobe... 
    • Thundercat
      https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14871817&display=Yamaha MT07   Pozna kdo?Kdo od tukaj?
    • Maja Guzzi
      Pozdrav,  Sama sem lastnica navedenega lepotca. Ko bo vreme z veseljem kava. Glede vprašanj stajerska.maja@gmail.com 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!