Skoči na vsebino

The Lakl Adventure


SAR-Solo Adventure rider

Priporočene objave

pa pejmo od začetka.

Lep potopis in veliko znanih cest. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

pa pejmo od začetka.

Lep potopis in veliko znanih cest:grupni:

:panic:...a ne moreš iz svoje kože, ne?

... da bo vse pravično in pošteno, prosim, da zbrišeš tudi svoj komentar, ki sem ga odebelil.... + seveda tudi tale moj post...

... rt te mam...   :004

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

:panic:...a ne moreš iz svoje kože, ne?

... da bo vse pravično in pošteno, prosim, da zbrišeš tudi svoj komentar, ki sem ga odebelil.... + seveda tudi tale moj post...

... rt te mam...   :004

 

ah zdej se bom pa z vsakim tule prepucaval, nič ne bom brisal, dejansko tudi prej ne bi smel brisat, jebiga neumesten komentar Snecija, oziroma njegova kao kritika....ampak še vedno 99% drugih, ki so/smo  bili zadovoljni s potopisom, ter ga z veseljem prebrali. 

In da, veliko meni znanih cest je prevozil in mi s tem še povečal veselje ob branju, saj sem se spominjal tudi svojih tripov obenem.

Dejstvo je, da vedno neke ceste prevozimo, in če gremo nekam v ČG gremo skoraj vedno po enih in istih potkah. Sploh pa ko je opisal pot iz Foče za Plužine, sem se kar nasmehnil in rekel:

Na istoku ništa novo.

Upam, da sem pojasnil kaj sem napisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lepa fura in pa zanimivo branje. Bomo vidli kaj meni prinese naslednje leto moja prva sezona, vem pa da definitivno nebom znal napisat kaj tak dobro kot vi "stari" mački ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, GoranP pravi:

Lepa fura in pa zanimivo branje. Bomo vidli kaj meni prinese naslednje leto moja prva sezona, vem pa da definitivno nebom znal napisat kaj tak dobro kot vi "stari" mački ;)

boš boš, greš pa se zabavaš, potem pa beseda tako ali tako sama steče :D

obilo užitka in varno na poti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

boš boš, greš pa se zabavaš, potem pa beseda tako ali tako sama steče :D

obilo užitka in varno na poti :P

 

Hvala. Mislim da bo nekaj kilometrov, glede na to kakšne cilje si zastavljam...Pisanje mi pa nikol ni šlo dobro, razn kakšen "domišljiski spis" :D ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, GoranP pravi:

Lepa fura in pa zanimivo branje. Bomo vidli kaj meni prinese naslednje leto moja prva sezona, vem pa da definitivno nebom znal napisat kaj tak dobro kot vi "stari" mački ;)

Goran! Ti samo sedi na motor en lep sončen dan in kreni v neznano. Vožnja ti bo sama stekla in tudi beseda. Podobno kot na Outlanderju, le, da je tu več doživetij. :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, The OO pravi:

Goran! Ti samo sedi na motor en lep sončen dan in kreni v neznano. Vožnja ti bo sama stekla in tudi beseda. Podobno kot na Outlanderju, le, da je tu več doživetij. :cool:

Res je... Hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!