Skoči na vsebino

Cortina d'ampezzo za 2.5 dni


Priporočene objave

Jutri greva z gospodično raziskovat kraje okrog cortine. Štartava takoj po šihtu (okrog 16h) in se vračava v nedeljo zvečer. Postanki oz. stvari, ki bi jih šla pogledat so označeni. Iščem dodatne ideje za pot :) Trenutno sem prišel do tega:

image.thumb.png.af270dec5b40aa80f9e6f000d838bdcf.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cortina je ponavadi izhodišče za obdelavo dolomitov. Za primorce je blizu, saj do nje komot skočiš v petek popoldan, nato pa 2 dni krožiš po prelazih.

http://motosvet.com/tabla/topic/12300-dolomiti/?tab=comments#comment-1844

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil napisat, mi smo krenili nekje ob 16 uri iz Ajdovščine, pod večer malce pred Cortino prespali, naslednji dan pa:

dan2

passo Giau, Fedaia, Sella in še nekaj okoliških prelazov (mal sem pozabil) do Arrabe, tam prespali pri Marileni, jedli pri Mikiju (Miky's grill)

dan3 passo Falzarego, pa z gondolo na vrh in nato če AU počasi domov. Tak na izi.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, sebar pravi:

Hvala, bom pogledal :) 

Tam kjer si označil za prvo prenočitev je bolj malo izbire, ni veliko vasi. Bolje je se zapeljati do Forno di Zoldo, tam je malo večji kraj. Od tu dalje pa križem kražem po prelazih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Barcis sem en kamp zvohal, ki zgleda super :) Pa še zjutraj lahko greva pol na voden ogled Vajontskega jezu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sebar: Jst nisem glih ljubiltelj kampov, ker spiš  po tleh, ponoči od dveh do petih te vlaga jebe in te malo zebe in ne vidiš ure, da bo dan in da vstaneš. Nato greš ves prezebel in polomljen na motor in za to si še plačal. Osebno grem raje grem v hotelčič in lahko za 35€ imam B&B z garažo za motor. Plus, da še vse navlake ne rabim nosit s sabo (šotor, podmetači, spalke). Daljnega leta 2004 sem tudi jst vso to kramo vlačil s sabo in jo nisem rabil, ker sem prenočeval po hotelih za 25€ B&B z garažo, tako da od 2005 ne nosim več te krame s sabo. To je moje mnenje, odloči pa se sam.

Popravljeno . Popravil Schultz
popravek besedila
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam enako mnenje kot @Schultz , pa čeprav zelo rad kampiram, ampak je kamp oprema tako hudičevo moteča v dvoje, pa ovinkarjenje čež prelaze, boš več na zadnji kot na obeh gumah :D

 

pred 1 minuto, franc pravi:

Kje pa v Cortini spiš za 35€ ?

lp

to ne bi vedel, ampak z ozirom da samo 2x spi, lahko spi tudi za 50€, pa bo samo tank goriva izgubil. Sem pa spal pred Cortino cca 10km (vključno garaža) za 25€, junija 2011.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@franc: ne v Cortini d'Ampezzo, ker je skomercializirano in imajo nabite cene zaradi nevemčega. Spiš pa lahko kje drugje v biližini za ta dnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, franc pravi:

Avgusta?

Bolj verjetno 60-70€ (pa še to verjetno ne bo dovolj) .

lp

a niso ferie? :P

Booking se pogleda, pa se vidi cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se leto spet utaboril v Colfoscu- Garni Reutlinger (cana 37€ /os + obilen zajtrk) , vodi ga slovenka Gabriela. Odlično izhodišče, za dobro jutro Passo Gardena, ali pa na Pordoi,ali preko Falzarega na  ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!