Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Zdej mi lepo na izi kupujmo, pol pa počakimo, da pride gospoda iz svojih jaht konec poletja in začnejo spet vlagati. Vmes pa preberemo še kakšen tak članek. Lepo se promoviramo v crypto svetu.

https://www.coindesk.com/a-crypto-shopping-mall-is-being-tested-in-slovenia/
https://bitcoinmagazine.com/articles/slovenia-plays-host-worlds-first-bitcoin-city/

 

Če ne že letos, do 2021 bo spet _____/   nič bat. To je samo tri leta. Saj veste kako hitro gre moto sezona mim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne lukne , pa kakšni bagerji bojo mogl bit leta 2030 pa še neki , k bojo usi hotl use sabo nest     ......  :lol1:      

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bemu, kere cifre :) Jaz sem pa tri tedne nazaj spet na veliko kupoval. Če bi bil človek vedež...bi za isti denar dobu veliko veliko več.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

Motivacija je bolj važna kot potencial....:jezik:

Ti se v tej temi oglašaš, ker želiš potrditi tvoj status "vseved", ali dejansko verjameš, da veš vse?

Ali pa dejansko samo GS ne vžge?

Neke uporabne informacije v tej temi iz tvoje strani še namreč nisem zasledil....kar nekaj pač....

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na banki imam diloceno količino fiata, za katero ne dobim niti za eno kavo obresti, oziroma ni dovolj niti za pokritje stroškov vodenja računa. Na NEO imam 4x manj, po trenutni protivrednosti fiata, ki ga imam na banki, pa dobim mesečno za 13 kav, pa ni nobenih stroškov vodenja. V prihodnosti bodo kripto vredne vec, fiat pa...

Je pa poleg NEO se nekaj valut, ki bodo tudi dajale dividende.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hojla ekipa. Tisti, ki ste bolj vešči z grafi...kaj kažejo svečke in linije? Nadaljujemo z bull-om, ali je smiselno malce potrejdat s kakšnim umikom v fiat ali USDT?

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bull se nikoli ne začne tok hitro po bearu. Tud bear se vedno konča z eno veliko svečno navzdol, potem sledi dolgo obdobje zatišja, nato rahel vzpon za njim pa bull.  Tud zgodovina tko kaže-2014 naprej...

Je pa ta trg nepredvidljiv, pa čist neki novga. Tko da možno je vse. Najboljš ocena je 50:50. Oziroma po domače: noben ne ve, razen nekaj tistih pri koritu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročen sem na precej kanalov, pa noben ne more točno povedat, al pa zadet kam bo šlo. 

Je pa tale Randy zame še najbolj kompetenten, pa pove tko kot je. Obvlada grafe. Če bi ga januarja pa februarja poslušu... je mel dost prov. Se pa lih tko zmoti. Pomoje je tale trg dost odvisen tud od Bitmax-a kjer trgujejo z vzvodi. Ko večina misli, da bo šel BTC gor, gre dol in obatno, zato, da jih vrže iz pozicij. Na kratko-trg je še tako majhen, da ga lahko nekaj večjih igralcev manipulira.

Na dolgi rok sem itak bullish! Sploh NEO mislim, da bo ODLIČEN!

Randy: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vidim, da stari prdci, (ki pomagajo natiskat $ na tone, ne več na št) tok udrihajo po bitcoinu, dobim še precej več intuziazma, za dokup. Ko se bo(ne, če. KO!) v USA začela finančna kriza-inflacija, bodo krypto na dan pridobivale na vrednosti precej, precej. Lep primer je Venezuela. Tam za en NANO dobiš skoraj za 1 teden osnovnih živil. Trenutno se NANO gible okoli 2.5 usd.

Najboljša stran BTC-ja je, da ga ne moreš ponaredit, natiskat, "potegnt iz riti". Tud shekat ga ne moreš. Samo 24 milliončkov jih bo. Po drugi strani nakoplejo dnevno lepo količino zlata. Papirja, pa kot že rečeno, natiskajo...

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje. Pri teh valutah smo v glavnem statisti. :) Nekaj jih bo dobilo, večina pa izgubilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Scarabeo 500 pravi:

Moje mnenje. Pri teh valutah smo v glavnem statisti. :) Nekaj jih bo dobilo, večina pa izgubilo.

Izgubijo tisti, ki v tem vidijo samo lamborginije ter jahte v roku 14 dni. Lahko tole temo pogledava čez 5 let...

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Izgubijo tisti, ki v tem vidijo samo lamborginije ter jahte v roku 14 dni. Lahko tole temo pogledava čez 5 let...

A v muzeju kripto valut. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Scarabeo 500 pravi:

A v muzeju kripto valut. :lol1:

Podoben odziv so imeli ljudje na konjih, ko so videli prvi avto. 

Da ti ne rečem, kaj so rekli moji starši za internet. 

No v mobili telefon sm pa tud jest dvomil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Podoben odziv so imeli ljudje na konjih, ko so videli prvi avto. 

Da ti ne rečem, kaj so rekli moji starši za internet. 

No v mobili telefon sm pa tud jest dvomil.

Grem zapravljati EVRO valute. Pa ne se preveč sekirati. Mene preveč spominja na piramidne sisteme.

Eni izumijo, nekaj jih polno kasira, večina pa ima dolge nosove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživi pri zapravljanju evrov. Jest sm včeri. Sekiram se popolnoma nic. Debata.

Piramidni sistem... Uuuuuu dalec od tega. Nova tehnologija, v kateri tudi države in celo banke vidijo prihodnost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, skalar36 pravi:

Uživi pri zapravljanju evrov. Jest sm včeri. Sekiram se popolnoma nic. Debata.

Piramidni sistem... Uuuuuu dalec od tega. Nova tehnologija, v kateri tudi države in celo banke vidijo prihodnost. 

Niso me spustli na pisto. Ne jemljejo kripto valut, ajd malo heca. :D

IMG_2818.thumb.JPG.933193c0602f5aa9dd7be3c1492bf717.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako se kaj držite? :)  A gledate rdeče cifre in obupujete, al se veselite nizkih cen in kupujete za čase ki pridejo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od obupa...kar se mene tiče...naj bo tako nekje do oktobra. Razprodaja...mogoče ali celo zelo verjetno zadnja....vsaj kar se tiče resnih valut...tako da....samo baši sine dokler gre in kolikor gre.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smisel kriptovalut se je izgubil. Še pred enim letom smo govorili o decentralizaciji, nesledljivosti, ter odsotnost bank ter ostalih institucuij. Danes pa čakamo, da bodo institcije, banke...kupovale BTC etc, da se dvigne cena. Brez ETF skladov "kao" BTC ne more preživet, ali doseči višjih vrednosti. Krypto postaja isto kot nafta, zlato, fiat, delnice... vse je v rokah institucij. BTC je bil ustvarjen za ravno nasprotni cilj. Da o prevarah sploh ne pišem.

Dolgoročno sem še vedno zelo pozitiven za določene krypto valute, ter mislim, da tiste prave, ki bodo krojile prihodnost šele prihajajo. Kratkoročno se pa bomo znebili raznih drekkovancev(shitcoinov), prevar, neresnih ekip. Predvsem pa neumnih vlagateljev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!