Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Jaz sem lani prebral par tem o kriptu na Slo-tech forumu...tam iz leta 2011 pa naprej. Tudi takrat so bile podobne debate kot zdaj tukaj. Se ve kdo se je takrat smejal in komu se zdaj smeji :) Samo tisti fantje ki so takrat šli v to...če niso prehitro prodali so zdaj verjetno v "penziji" :D

Popravljeno . Popravil Rey
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa mnenja in misli o Deutsche bank? Kakšne špekulacije? Kaj se v resnici dogaja v ozadju? Kdo kaj spremlja od vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 7. 2019 ob 13:17, sergini pravi:

Kaj pa mnenja in misli o Deutsche bank? Kakšne špekulacije? Kaj se v resnici dogaja v ozadju? Kdo kaj spremlja od vas?

Ne spremljam...za kaj pa gre?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, maus pravi:

Hahha..jah seveda. Tip je na švarc narudaril 10.000 BTC-jev...zdaj pa je dal samoprijavo...plačal 100000 davka in hvala lepa. Brihten poba. Če ne bi sam hotel, ga ne bi nikoli našli..

Pa to tak ni nič...začela se je ofenziva proti kriptu...Amerika je predlagala zakon, ki prepoveduje firmam ki so vredne več kot 25 milijard opravljat posle s kriptovalutami...Facebook in podobni. TEGA se najbolj veselim...fiat mogotcem se tresejo hlače. Kar naj...en kurac lahko...lahko prepovejo, ustavit ne morejo...  Še en špil da iz malih iztresejo čim več BTC-ja....ki ga bodo sami kupovali...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Hahha..jah seveda. Tip je na švarc narudaril 10.000 BTC-jev...zdaj pa je dal samoprijavo...plačal 100000 davka in hvala lepa. Brihten poba. Če ne bi sam hotel, ga ne bi nikoli našli..

Pa to tak ni nič...začela se je ofenziva proti kriptu...Amerika je predlagala zakon, ki prepoveduje firmam ki so vredne več kot 25 milijard opravljat posle s kriptovalutami...Facebook in podobni. TEGA se najbolj veselim...fiat mogotcem se tresejo hlače. Kar naj...en kurac lahko...lahko prepovejo, ustavit ne morejo...  Še en špil da iz malih iztresejo čim več BTC-ja....ki ga bodo sami kupovali...

Razmišljam, da če prepovejo, ukinejo menjalnice, potem se stvar zaplete. Ukinit ga ne morejo, največja moč kripta so uporabniki, njih ne moreš ukinit, ampak lahko oni ukinejo fiat in vlade :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pri nas je rudarjenje šteto kot premično premoženje (karkoli že to pomeni). Če kdo kupuje naj ima vedno spravljena potrdila ali kot jaz, ki sem se vse prek maila menil o nakupih, da sem lahko dokazal, da nisem minal.Drugaće pa ja, kot pravi @BIF, če si malo in po malo nakazuješ, se te noben ne bo am vzel...

Mislim, da tudi menjalnic ne bodo mogli več kar prepovedat, ker so že taveliki priznani kot uradna valuta, ker pol naj ukinejo še kune zarad mene :)

BTW...nemčija je že neuradno v finančni krizi. Spet. Padli so nizko, če ne nižje kot 2008. In zdej se bo začelo "zategovanje pasov". Tko bodo rekli naši junaki na šubičevi. Ali bodo pa kar tiho. Predvideva se, da bo italija najbolj nastradala, takoj za njo španija, potem so avstrija....nas so po moje kar spustili, ker nismo player v tej njihovi igri. Ali imamo pa dovolj kripto mogotcev, pa se na njih računa, da bojo davke plačevali in rešili našo lepo podalpsko deželo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom odgovoril vsem pred menoj. To je pač moje mnenje v zvezi z aktualnim dogajanjem.

Začel se je krvav boj za vsak BTC.  Tu bodo pritiski, regulative, grožnje, izsiljevanja, davčne restrikcije, .....vse in še več kar si lahko zamislite. Namen in končni cilj je eden in edini....kdor ga do sedaj ni dojel, naj raje vse proda in pozabi.

Vso srečo vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee ja ta reset me skrbi, ker če se bo dalo kr ve na ulo bo spe tekla kri, ne da se kar brisat dolga enih in prihrankov drugih... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, smasher pravi:

ee ja ta reset me skrbi, ker če se bo dalo kr ve na ulo bo spe tekla kri, ne da se kar brisat dolga enih in prihrankov drugih... 

v zadnji recesiji so brisali prihranke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolga ne morejo več nadomestit...to je jasno. Zato printajo denar brez pokritja...tudi to je jasno. In ni bolj bebaste pripombe o kriptu iz strani fiat vernikov kot je ta da nima kripto nobenega pokritja...ker fiat ga pa ima?...v tiskarski barvi in papirju. In je tudi jasno, da dokler bo fiat, ne bo rešitve. In je tudi jasno, da bodo v nekem trenutku dolg enostavno pobrisali...kot v stečaju. Stečaj bo propad fiata. In je tudi jasno kaj ga bo nadomestilo...samo vprašanje časa.

Vse jasno?

...ali pa vojna....druge opcije NI!

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BIF pravi:

Dolga ne morejo več nadomestit...to je jasno. Zato printajo denar brez pokritja...tudi to je jasno. In ni bolj bebaste pripombe o kriptu iz strani fiat vernikov kot je ta da nima kripto nobenega pokritja...ker fiat ga pa ima?...v tiskarski barvi in papirju. In je tudi jasno, da dokler bo fiat, ne bo rešitve. In je tudi jasno, da bodo v nekem trenutku dolg enostavno pobrisali...kot v stečaju. Stečaj bo propad fiata. In je tudi jasno kaj ga bo nadomestilo...samo vprašanje časa.

Vse jasno?

...ali pa vojna....druge opcije NI!

Jest se strinjam z zgoraj napisanim čist. 

Dodal bi edino to, da je $ krit z največjim vojnim apratom tega sveta. Kdor se postavi po robu, ali zahteva plačilo v zlatu, dobi "demokracijo". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami ste krivi, ker se greste te "ameriške" igrice.:naughty: Jaz imam dovolj denarja za vse, kar rabim...dobro, za novega GSa ga nimam, ga pa tudi rabim ne. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino je met odvecn dnar za te igrice. Ce ze za nujne ni, lahko samo spremljas kako drugi bogatijo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, skalar36 pravi:

Jest se strinjam z zgoraj napisanim čist. 

Dodal bi edino to, da je $ krit z največjim vojnim apratom tega sveta. Kdor se postavi po robu, ali zahteva plačilo v zlatu, dobi "demokracijo". 

Ja..tako nekako se izbriše dolg. Libija recimo...in še cela kolona drugih.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda je še hujši problem prenaseljenost planeta oziroma naraščanje števila prebivalstva in izčrpanje surovin

to bo pa planetarna recesija, a planet bo že sam uredil zadeve in vzpostavil ravnovesje

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DinDiin pravi:

Fino je met odvecn dnar za te igrice. Ce ze za nujne ni, lahko samo spremljas kako drugi bogatijo....

Ce je odvecen denar za motor, bi mogel bit tudi za kakšno naložbo. Tradicionalno, al pa kako noviteto.

Je pa 100 ljudi, 100 cudi.

Sam sem se odpovedal luksuzu, pa raje vozim stara jajca pa kak evro namenim za prihodnost...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

Ce je odvecen denar za motor, bi mogel bit tudi za kakšno naložbo. Tradicionalno, al pa kako noviteto.

Je pa 100 ljudi, 100 cudi.

Sam sem se odpovedal luksuzu, pa raje vozim stara jajca pa kak evro namenim za prihodnost...

 

Jah....samo sosedi tega ne vidijo....naložbe v prihodnjost. Vidijo pa stara jajca...:P

Če pa si boš iz naslova današnjega odpovedovanja in naložbe v prihodnjost morda privoščil kak "bombonček"....bo pa foušija...ti pa boš ogovarjan, ker si bojda nekaj z nekim denarjem mešetaril...baraba pač.....

Zadnjič sem prebral eno zanimivo misel....nekako takole..."Balkanec ti lahko oprosti vse...le uspeha ne"....če kdo, potem izhajajoč iz tega ni večjih Balkancev kot smo Slovenci....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!