Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 10 urami, stuhec pravi:

mislim da to sem sem spada

kaj menite glede tega:  thebestvouchers

za kaj se tu gre ?

spletna trgovina sumljivegs porekla

to ni povezano s kriptovalutami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

spletna trgovina sumljivegs porekla

to ni povezano s kriptovalutami

Vse je povezano s kriptovalutami...sumljiva trgovina, trgovina z orožjem, pranje denarja, svetovna kriza....:P

Popravljeno . Popravil BIF
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

glasine o recesiji v Rajhu in btc je spet malo skoknil :) 

...prej bo še malo padel...:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je loto manj stresen. Tam vplačaš in veš, da ne bo nič. V kriptu skoz dogaja. Če ne v vrednosti, te kličejo iz banke. Če te ne kličejo iz banke, dobiš pošto od davčne. Skoz je neki.

Pelješ se z mestnim avtobusom v Ljubljani. 6ka nabito polna in to 24.10. ob 10:26 in zunaj je dež. Mična gospodična pozabi dežnik. Ti opaziš, ga vzameš, dve postaji premišljuješ. Potem vzameš mobi in pokličeš kr eno številko 041 xxx xxx. Živjo, reče prijeten glas na drugi strani. Pozdravljena, a si ti pozabila lep zeleno/bel dežnik? Seveda, odvrne vesel glas. Jaz ti ga prinesem. Pove ti naslov in uro, kdaj zaključi s službo. Ko ji ga prineseš ob 19:40 v najeto stanovanje, te čaka večerja in domač vinček iz primorske (njen stric je vinar). Nato se v zahvalo temu srečnemu naključju ljubita pozno v jutro. No....toliko kot je verjeten ta scenarij, je možnosti da kdo od nas zadane na lotu. Upam, da se komu od nas pripeti kaj takšnega. Eno ali drugo, mi je vseeno. Samo upam, da enkrat preden umrem spoznam nekoga, ki je zadel glavni dobitek na loteriji. Ali pa stresu zgoraj omenjeno mično gospodično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, vandrovec pravi:

a ni loto manj stresna igrica? :hmm:

Če se ti ljubi pogledat...od 6min. naprej...zakaj loto in kripto nimata dosti skupnega...niti stresa ne, če veš kaj se dogaja. seveda ne gre za znanstveno ekspertizo...je pa lepo poljudno razloženo...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sergini pravi:

Seveda je loto manj stresen. Tam vplačaš in veš, da ne bo nič. V kriptu skoz dogaja. Če ne v vrednosti, te kličejo iz banke. Če te ne kličejo iz banke, dobiš pošto od davčne. Skoz je neki.

Pelješ se z mestnim avtobusom v Ljubljani. 6ka nabito polna in to 24.10. ob 10:26 in zunaj je dež. Mična gospodična pozabi dežnik. Ti opaziš, ga vzameš, dve postaji premišljuješ. Potem vzameš mobi in pokličeš kr eno številko 041 xxx xxx. Živjo, reče prijeten glas na drugi strani. Pozdravljena, a si ti pozabila lep zeleno/bel dežnik? Seveda, odvrne vesel glas. Jaz ti ga prinesem. Pove ti naslov in uro, kdaj zaključi s službo. Ko ji ga prineseš ob 19:40 v najeto stanovanje, te čaka večerja in domač vinček iz primorske (njen stric je vinar). Nato se v zahvalo temu srečnemu naključju ljubita pozno v jutro. No....toliko kot je verjeten ta scenarij, je možnosti da kdo od nas zadane na lotu. Upam, da se komu od nas pripeti kaj takšnega. Eno ali drugo, mi je vseeno. Samo upam, da enkrat preden umrem spoznam nekoga, ki je zadel glavni dobitek na loteriji. Ali pa stresu zgoraj omenjeno mično gospodično.

Kot pravijo šefi, ko greš prosit za povišico. "Ni vse v denarju": https://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/dvakrat-zadel-sedmico-zdaj-je-socialni-problem

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sergini pravi:

Seveda je loto manj stresen. Tam vplačaš in veš, da ne bo nič. V kriptu skoz dogaja. Če ne v vrednosti, te kličejo iz banke. Če te ne kličejo iz banke, dobiš pošto od davčne. Skoz je neki.

Pelješ se z mestnim avtobusom v Ljubljani. 6ka nabito polna in to 24.10. ob 10:26 in zunaj je dež. Mična gospodična pozabi dežnik. Ti opaziš, ga vzameš, dve postaji premišljuješ. Potem vzameš mobi in pokličeš kr eno številko 041 xxx xxx. Živjo, reče prijeten glas na drugi strani. Pozdravljena, a si ti pozabila lep zeleno/bel dežnik? Seveda, odvrne vesel glas. Jaz ti ga prinesem. Pove ti naslov in uro, kdaj zaključi s službo. Ko ji ga prineseš ob 19:40 v najeto stanovanje, te čaka večerja in domač vinček iz primorske (njen stric je vinar). Nato se v zahvalo temu srečnemu naključju ljubita pozno v jutro. No....toliko kot je verjeten ta scenarij, je možnosti da kdo od nas zadane na lotu. Upam, da se komu od nas pripeti kaj takšnega. Eno ali drugo, mi je vseeno. Samo upam, da enkrat preden umrem spoznam nekoga, ki je zadel glavni dobitek na loteriji. Ali pa stresu zgoraj omenjeno mično gospodično.

Tipa, ki je v treh urah od prihoda v hotel v Zermattu, dobil vabilo za v njen apartma ( receptorka Slovakinja, prava lepotica) zjutraj še zastonj vikend karto za vsa smučišča okoli Zermatta, ti lahko pokažem kadarkoli. 

Ima pa že 20 let partizansko ime Kaco. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sergini pravi:

Pelješ se z mestnim avtobusom v Ljubljani. 6ka nabito polna in to 24.10. ob 10:26 in zunaj je dež. Mična gospodična pozabi dežnik. Ti opaziš, ga vzameš, dve postaji premišljuješ. Potem vzameš mobi in pokličeš kr eno številko 041 xxx xxx. Živjo, reče prijeten glas na drugi strani. Pozdravljena, a si ti pozabila lep zeleno/bel dežnik? Seveda, odvrne vesel glas. Jaz ti ga prinesem. Pove ti naslov in uro, kdaj zaključi s službo. Ko ji ga prineseš ob 19:40 v najeto stanovanje, te čaka večerja in domač vinček iz primorske (njen stric je vinar). Nato se v zahvalo temu srečnemu naključju ljubita pozno v jutro. No....toliko kot je verjeten ta scenarij, je možnosti da kdo od nas zadane na lotu.

Če si mačo pravi se ti picke limajo povsod...verjetnost je pogojena :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, vandrovec pravi:

Če si mačo pravi se ti picke limajo povsod...verjetnost je pogojena :naughty:

Včasih je dovolj, če kvasiš neumnosti, ki niso za nikamor. Mam kolega, dejansko pali :slap:.

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bikez pravi:

Včasih je dovolj, če kvasiš neumnosti, ki niso za nikamor. Mam kolega, dejansko pali :slap:.

To je zato, ker ženske razumejo stvari , ki jih moški pač ne...baje. Tak da...ko ne veš kaj bi pametenga povedal, kvasiš neumnosti...in fukaš...:naughty:..."ti si moj medek...jaz te ljubim...midva sva ustvarjena en za drugega...komaj čakam, da se poročiva in imava veliko otrok...od zdaj naprej boš samo moj...mislim...ženski besednjak, ki ga normalen moški težko razume...:naughty:

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi brez besed gre...z robčkom si je obrisala tisto spodaj in dala sodelavcu robček na delovno mizo...kaj je to, povohaj. Ker je tip poročen in ni hotel prevarat ženo se ni končalo sanjsko...:naughty:, ampak smo že preveč zašli - offkripto :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

Tipa, ki je v treh urah od prihoda v hotel v Zermattu, dobil vabilo za v njen apartma ( receptorka Slovakinja, prava lepotica) zjutraj še zastonj vikend karto za vsa smučišča okoli Zermatta, ti lahko pokažem kadarkoli. 

Ima pa že 20 let partizansko ime Kaco. ?

no daj slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve stvari "vrtijo ta svet". Sex in denar. Ampak se bo počasi spremenilo v Bitcoin in sex. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

33%+ spleta je sex :) ostalo bo btc? 

Ne. Samo v kafani boš rekel, da maš 1 BTC pa ne bo treba kvasit istalih bedari, da boš... 

Sej vemo kako je z imovino. Reveži nimajo lepih bab...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

se majo pa radi :)

In to je glavno. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ko jih jebe....igrajo smrdljive igre in lažejo samo zato, da odganjajo male. Zdaj ko je ideja postala dejstvo, spet stegujejo svoje požrešne kremplje. No kakorkoli....mojega ne dobijo...če pa ga bodo hoteli, ga bodo pa konkretno plačali.

Ampak točno ta igra se zdaj igra...zadnjih 5 minut je preden zadeva oddide v nebrzdane višave....zdaj bo bitka za vsak BTC...ne za 10 ali 100...za vsakega. Se že veselim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!