Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

@Tedybear malo zgrešil si bistvo moje zgodbice. Želel sem povedati kakšne šanse so, da se zgodi tak scenarij. 50 folka, dežnik, naključna številka, lastnik.... Takšnih kacotov kr nekaj poznam še iz rane mladosti in tudi in zdajšnjih let. Na žalost so zelo osamljeni in gredo sami spat (po možnosti pri starših), ali pa njegovo ženo poriva kak njegov frend. In kaj hitro bi se zjokali na kavču pri staremu Sigmundu, ko bi se spomnili kako je mamo pedenclal kak sosed, fotr je pa njega krivil zakaj mu ni povedal....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 8. 2019 ob 21:22, skalar36 pravi:

Dve stvari "vrtijo ta svet". Sex in denar. Ampak se bo počasi spremenilo v Bitcoin in sex. :)

https://www.goodreads.com/quotes/6218-everything-in-the-world-is-about-sex-except-sex-sex

In denar takisto. Zato gresta sex in denar dobro skupaj, tudi v bolj bolnih kombinacijah. Primer Epstein in povezani, recimo. Bitcoin je samo oblika denarja, ena izmed mnogih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sergini pravi:

@Tedybear malo zgrešil si bistvo moje zgodbice. Želel sem povedati kakšne šanse so, da se zgodi tak scenarij. 50 folka, dežnik, naključna številka, lastnik.... Takšnih kacotov kr nekaj poznam še iz rane mladosti in tudi in zdajšnjih let. Na žalost so zelo osamljeni in gredo sami spat (po možnosti pri starših), ali pa njegovo ženo poriva kak njegov frend. In kaj hitro bi se zjokali na kavču pri staremu Sigmundu, ko bi se spomnili kako je mamo pedenclal kak sosed, fotr je pa njega krivil zakaj mu ni povedal....

 

Mislim, da sem te dobro razumel...te berem v tej temi in se mi zdi, da imaš prostor nad očmi in pod frizuro kar lepo pospravljen. Tule podajaš zelo berljive zadeve.

Tisti Kaco iz moje zgodbe....mu gre kar dobro.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tedybear potem je pa en redkih, ki zna izkoristit kombinacijo katere ni vsak deležen (dobro delujoče orodje, karizma, namazan jezik, denar, pa tisto lepoto na katero se uč zalima). Naj živi še na mnoga leta! Ampak kok zanimivo. Ta tip je dobil partizansko ime Kaco. Če bi bla ženska, bi v najboljšem primeru dobila ime Radodajka.

Malo smo zašli iz teme. Zgleda, da se premalo dogaja v svetu sveta vladarja. Kdo ve, prihaja kak nov token ali pa coin, da bi bilo pametno vložit za prve dve/tri ure, ko uleti na sceno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, sergini pravi:

Malo smo zašli iz teme. Zgleda, da se premalo dogaja v svetu sveta vladarja. Kdo ve, prihaja kak nov token ali pa coin, da bi bilo pametno vložit za prve dve/tri ure, ko uleti na sceno? 

Hmmm...jaz sem čisto ozgubil sled za novimi kovanci (namenoma). Enostavno se mi ne ljubi buljit v ekran in čakat, pol pa nervozno iskat optimalen čas za izstop. V praksi to pomeni da moraš imet nekaj ur prste na miški...ker so to ponavadi pump and dump varinate. Je pa bilo včasih tako, da se je splačalo kak tak coin kupit v predprodaji potem pa čakat na menjalnici pumpo. Ampak to je bilo v cajtih ICO-jev. Se mi zdi, da je tega zdaj vedno manj ali celo nič.

Res ne bi vedel za nič pametnega. Jaz se držim svojega kinga in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Ob 5. 10. 2019 ob 11:55, smasher pravi:

Torej kaj, tisti ki ni kupu januarja za 3 jurje je zajebu? Ma bom poačakal mogoče spet pade pod 5 jurjev...

Ti samo čakaj....časa je dovolj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Včeraj se je zgodila ena zelo zanimiva stvar na temo BCH. Malo preverite tisti, ki vas zanima ta segment....

 
 
 
 

 

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, sergini pravi:
Včeraj se je zgodila ena zelo zanimiva stvar na temo BCH. Malo preverite tisti, ki vas zanima ta segment....

Našel...fino. Dejansko gre zadeva kot mora...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imaš delegate, ki odkantajo 25kilo eur za motor....zakaj potem ne bi vložili nekaj še v tak "sklad"... Če se nekdo pusti nafujtrat 1x zakaj ga ne bi še drugič....Za vsako bolezen rožca raste.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gotovo je. Kripto je nateg. Piramida. Jest sm vse prodal, pa sm raje kupil kišto pira pa en liter viljamovke. Bom vsaj vedu zakaj me glava boli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivi so mi komentarji pod takšnimi članki. Najbolj zanimivo mi je, ker večina kripto vidi samo za trgovanje in nič drugega. Za takšne je boljše, da se v velikem krogu izognejo te scene. Kr naj se še kak buluc speče, ker mislijo eni, da je vse iz danes na jutri brez kakršnega koli truda. Sam imam že od nekdaj kripto za drug plan. Da si lahko naročim ali plačam nekaj prek spleta brez, da spodnja soseda Štefi (ki dela na banki in nima drugega veselja kot gledati kaj kdo in kje kupuje, pa zabavna ji je tudi Kmetija) ne zgobca naokrog sebi podobnim, da te pol vsi postrani gledajo. Ja, bančne poštekljive babe pač to počnejo. Vem iz prve roke. Saj me b.k., ampak je pa včas malo zoprno. Ker je meni nerodno, ko sem kdaj slišal recimo:"a veš, da je spet Francl Micki kupil v zlatarni nekaj za jurja. Ziher ma slabo vest, ko je zadnjič na sindikalcu tajnico za rit šlatal"

Najlepši so mi pa recimo takšni komentarji:"Nobena monetarna politika ne "printa"denarja kar tako brez osnove." 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!