Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Pa v znanje kako preživeti v naravi... In prepoznati take dogodke. Včasih me ni politika zanimala čisto nič. Sedaj jo spremljam ravno toliko, da nisem skoz na skretu in se mi ne bruha. Rad pa preberem kak članek na finančno temo in se želim naučiti prebrat. Razlika je brati in prebrati. Kot tudi poslušati in slišati. Pol mi pa zadnjič en frend reče:"ja v nemčiji se počasi pripravlja kriza, pri nas bo šele čez par let...". Sem si samo mislil svoje:"dobr je ti. Kriza v nemčiji se je že zdavnaj začela. Pri nas pa poglej cene nepremičnin in kaj so naredile banke. Kaj ti ni jasno?". Glavno, da so se prižgale lučke, da je v sodih vino in pičimo naprej. Pol se pa buni folk, ko gre benz za 2centa gor. Ampak to so takšni, ki se z odkartano Kio čez dva dvorišča peljejo v trgovino po lumpi pivo. Doma pa v štunfu vse prihranke. Kaj naj reče pol folk, ki dnevno migrira tudi po 100km v eno smer, da lahko sploh dela za 500eur minimalne pokojnine? Nekoč. Če sploh.

Včas je blo bolš, ko ni bilo tehnologije in takšnih skrbi s finančnimi krizami...

GoodOldTimes.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mislim da en evropski minister menda  polski, je predlagal državljanim da se oborožijo, pri eu ritolizni politiki kot jo imamo pri nas, so kriminalci in migranti bolj enaki pred zakonom kot povprečni državljan. Zato si jaz nebi upal predlagat oboroževanja ker lahko spada pod najhujše kar obstaja v naši državi in to je sovražni govor in nacionalizem, ni hujšega. 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, sergini pravi:

Pa v znanje kako preživeti v naravi... In prepoznati take dogodke.

 

V novi dobi je to tudi, kako ekonomsko preživeti v krizi. Ampak izobražuje se med krizo, vlaga po krizi....v naslednji  krizi vprašaš..."kaki krizi?".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sergini pravi:

 

GoodOldTimes.png

...no, v teh cajtih jaz že ne bi hot'la živet...ker bi bila ziher hitro skurjena na grmadi ?...

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Akito pravi:

...no, v teh cajtih jaz že ne bi hot'la živet...ker bi bila ziher hitro skurjena na grmadi ?...

Sej bi se jest zate postavu... :D

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 11. 2019 ob 8:44, BIF pravi:

....Za vsako bolezen rožca raste.....

Res je .... zato pa jaz pijem skupek rožic ... 1000 rožo. Več muh na en mah ... (malo heca).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 12. 2019 ob 9:54, BIF pravi:

Ampak izobražuje se med krizo, vlaga po krizi....v naslednji  krizi vprašaš..."kaki krizi?".....

Vlagati se najbolj splača med krizo. Ko je marsikaj poceni. Je pa v takih razmerah jeba, če nimaš rezerve/viška. Ker takrat se bolj težko živi, kamoli še v neke naložbe kuriš denar.

Sicer lahko marsikaj do konca krize crkne, samo to je pač tveganje pri vlaganju. Razpršen portfolio in tako naprej. Načeloma se je dalo med tazadnjo krizo (nekje do 2016) v Lj priti do precej poceni stanovanj. Danes so pa cene take, da kakih 80% zaposlenih tudi sanjati (stanovanj) ne more.  In danes iti stanovanje v Lj kupovat je po mojem skromnem mnenju kr neumno ker so cene v plafonu. Je boljš počakat da se gospodarstvo malo ohladi, če imaš sredstva. Če jih nimaš... jebiga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, jskrablin pravi:

Vlagati se najbolj splača med krizo. Ko je marsikaj poceni. Je pa v takih razmerah jeba, če nimaš rezerve/viška. Ker takrat se bolj težko živi, kamoli še v neke naložbe kuriš denar.

Sicer lahko marsikaj do konca krize crkne, samo to je pač tveganje pri vlaganju. Razpršen portfolio in tako naprej. Načeloma se je dalo med tazadnjo krizo (nekje do 2016) v Lj priti do precej poceni stanovanj. Danes so pa cene take, da kakih 80% zaposlenih tudi sanjati (stanovanj) ne more.  In danes iti stanovanje v Lj kupovat je po mojem skromnem mnenju kr neumno ker so cene v plafonu. Je boljš počakat da se gospodarstvo malo ohladi, če imaš sredstva. Če jih nimaš... jebiga.

Lepi stari časi. Ko si 2 leti star motor dobil pa pol cene novega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba imasta še kako prav.....je pa vsemu skupaj en skupni imenovalec.....ko pogledaš nazaj...."ČE bi takrat vedel...bi bil danes bogataš"......ampak tako to pač v življenju je....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, BIF pravi:

ko pogledaš nazaj...."ČE bi takrat vedel...

... bi si kupil ene 10 rabljenih motorjev, pa dans precej dražje prodal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, skalar36 pravi:

... bi si kupil ene 10 rabljenih motorjev, pa dans precej dražje prodal. :D

...hja...mogoče....ali pa bi žena gordnjala, da se reši te ničvredne šare....in smo spet tam...."ČE bi vedel....."??

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

če bi vedu zmagovalne številke lota in jackpota, bi jih vsak teden napisu  :huh:

 

za loto bi jih loh dvakat na tedn.....a to blo že preveč?:naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tim Draper o BTC leta 2015...poglejte njegovo napoved...

Danes Tim Draper napoveduje 250.000 do leta 2022...

In še nekaj utrinkov iz njegovega mnenja leta 2018...

...zanimivo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je minilo samo 4 leta...in dejansko imamo swiss acount v svojih žepih...no...kdor ni ostal na bančni knjižici...in še vedno veruje v fiat...

 

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma puste Fiat na miru, nič mu ne fali, že 20 let se vozim v istem Fiatu in še zmirimi je čisto kul.. 

Pa tri Fiate imam, tako da jaz verjamem v Fiate... 

Se opravičujem za OT, ampak je bilo prezabavno da nebi komentiral ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler imaš Fiat z veliko začetnico lahko fašeš kvečjemu kak korona virus....pri fiatu z malo začetnico pa se zadeve lahko kmalu precej bolj zapletejo...tako da...ostani pri Fiatu...?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemčija je včeraj priznala bitcoin kot finančni instrument.... torej je enakopraven zlatu in ostalim naložbam...

...when we meet reality....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, BIF said:

Nemčija je včeraj priznala bitcoin kot finančni instrument.... torej je enakopraven zlatu in ostalim naložbam...

...when we meet reality....

mhm, in to je, kot sam razlagaš, še en velik korak bitcoin-a v smeri demokratične valute neodvisne od držav (in elit),

.....or it's just another fucking financial instruments.....

027.jpg.83b2e5a8bddae8ff29c7691071541e27.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!