Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Francija priznala Bitcoin kot legalno plačilno sredstvo....

Japonska intenzivno umika papirnat fiat iz širše uporabe....

.....vse bolj zanimiva postaja ta piramidna igra....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snečer pravi:

BTC odsmučal navzdol, spet bo prilika za nakup

Nisem sicer ziher, da smo ferik s padanjem. Osebno bi bil zadovoljen če bi piknil tam nekje do 7000 in potrdil dvojno dno iz 20. decembra. BTC je največje premike navzgor delal po potrjenem dvojnem dnu....no...bomo videli.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 3. 2020 ob 22:07, BIF pravi:

Nisem sicer ziher, da smo ferik s padanjem. Osebno bi bil zadovoljen če bi piknil tam nekje do 7000 in potrdil dvojno dno iz 20. decembra. BTC je največje premike navzgor delal po potrjenem dvojnem dnu....no...bomo videli.

BTC je poknil danes na 5300 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...zdaj sicer padejp vse zadeve...padle so borze, zlato, kripto...

Zdaj je samo še vprašane do kod še in kdo si bo najhitreje opomogel....vse kar gre dol gre tudi gor....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo šlo še vse bolj dol. So se minerji začeli odklapljati, ker ni profita. Pa tudi na navadnih borzah je klanje. Je šla panika v overdrive...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, jskrablin pravi:

Tole bo šlo še vse bolj dol. So se minerji začeli odklapljati, ker ni profita. Pa tudi na navadnih borzah je klanje. Je šla panika v overdrive...

ni tako kritično, 4600 eur je, blo je že 3500

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Snečer pravi:

ni tako kritično, 4600 eur je, blo je že 3500

 

Ni še konec. Še začelo se prav ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ja, jaz mislim, da se bo zdej šele bolj resno začelo (ne vem pa, če bo šlo ravno po 4.letnem ciklu). Sem skoraj prepričan, da se bo začela recesija zaradi trenutnih razmer. Nekje sem prebral,da so v ZDA naprintal nov trilijon dolarjev,za blažitev posledic virusa. Sej to je na kratki rok ok, sam dolgoročno pa mislim, da ne prinaša nič kaj dobrega. Jaz še vedno "čakam",da porinem notr še neki keša, ker mislim, da so ravno take krize priližnost za investicijo. 

 

Upam samo, da se ne motim. Ker v tem primeru, sem pa zagonu lep del svojih prihrankov :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ProdriveR pravi:

 

Upam samo, da se ne motim. Ker v tem primeru, sem pa zagonu lep del svojih prihrankov :) 

Ne razumem besede "prihrankov". :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Tedybear pravi:

Ne razumem besede "prihrankov". :P

To je denar, ki ga imaš v skrinji (pri hrani)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, ProdriveR pravi:

O ja, jaz mislim, da se bo zdej šele bolj resno začelo (ne vem pa, če bo šlo ravno po 4.letnem ciklu). Sem skoraj prepričan, da se bo začela recesija zaradi trenutnih razmer. Nekje sem prebral,da so v ZDA naprintal nov trilijon dolarjev,za blažitev posledic virusa. Sej to je na kratki rok ok, sam dolgoročno pa mislim, da ne prinaša nič kaj dobrega. Jaz še vedno "čakam",da porinem notr še neki keša, ker mislim, da so ravno take krize priližnost za investicijo. 

 

Upam samo, da se ne motim. Ker v tem primeru, sem pa zagonu lep del svojih prihrankov :) 

Jap...t.i. Helikopterski denar je to. Pa vsakemu Američanu bodo dali na račun 1000usd. Pa to je v nekaj dneh že druga tranša naprintanega denarja....še sledi. 
Ne bi zdaj razlagal zgodb o fiatu....ampak se spomnite rajnke Yuge, kjer se je tiskal denar brez pokritja....in kje smo končali.

Malo si preglejte finančna dogajanja...predvsem v Ameriki...borzni indexi, zlato, srebro, kripto....vse se trese....v bistvu se btc še dobro drži...za zdaj. Vrednost fiata je samo navidezna. Sem globoko prepričan, da ga kmalu ne bo več. Kaj pa bo namesto fiata pa bomo videli....Mislim da tvoji prihranki niso šli v nič....

Nisem sicer noben pristaš teorij zarote in podobnoh zgodbic....ampak takole na prvo žogico. Cel svet so fokusirali v korono.....ves funkcionalni del sveta so zaprli  v domove, omejujeo gibanje (še slabše bo)....grozijo z sankcijami kršiteljem....praktično so onemogočili kakršno koli reakcijo ljudstva (demonstracije, zborovanja itd-korona ubija)....v ozadju pa svet spreminjajo iz temeljev.

Bo kar bo....ampak svet kot smo ga poznali ne bo nikoli več takšen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korona ni kriva za finančno krizo. Le sprožilec je. Pizdarija na vidiku. Velika.

Bush je začetek leta 2008 vsakemu američanu dal 300 usd za posšešitev gospodarsta. Pa vemo kako so se potem stvari odvile. Zgodovina se ponavlja, sam nič se ne naučimo iz nje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delnice ameriških podjetji so umetno napihnjene, njihova vrednost je vsaj 40% manjša, če ne več. Mehurček bo pa počil in to močno. Pri dolgu 106%  BDP, če ni že več imajo primankljaja 1 bilijon $ - ob 2% rasti. Če bo rast negativna letos, kar je trenutno kar verjetno bodo pa pristali na 2eh biljonih v minusu. 

Pokalo bo. 

Popravljeno . Popravil LunaticFringe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, LunaticFringe pravi:

Delnice ameriških podjetji so umetno napihnjene, njihova vrednost je vsaj 40% manjša, če ne več. Mehurček bo pa počil in to močno. Pri dolgu 106%  BDP, če ni že več imajo primankljaja 1 bilijon $ - ob 2% rasti. Če bo rast negativna letos, kar je trenutno kar verjetno bodo pa pristali na 2eh biljonih v minusu. 

Pokalo bo. 

Največje pomanjkanje ob wc papirju in živilih za njihove debele riti je trenutno v orožju in strelivu...v Ameriki seveda. 
Pokalo bo??.....mislim, da bo kar konkretno gmelo...

....nisem privoščljiv tip, ampak v zadnjih 10 letih me je Amerika uspela prepričat, da jim privoščim totalni kolaps, popolno sesutje "American Dream", ki ga živijo na račun preostanka sveta, pa eno fajn državljansko vojno, da si skusijo kako je ko ne veš od kod bo priletela lasersko vodena raketa....

 

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, BIF pravi:

....nisem privoščljiv tip, ampak v zadnjih 10 letih me je Amerika uspela prepričat, da jim privoščim totalni kolaps, popolno sesutje "American Dream", ki ga živijo na račun preostanka sveta, pa eno fajn državljansko vojno, da si skusijo kako je ko ne veš od kod bo priletela lasersko vodena raketa....

 

Jeba je k nastradajo tisti, ki niso nič krivi za nastalo situacijo. In nimajo nikakršnega vpliva to spremenit.

Dokler bo človestvo zaslepljeno z materijalnimi stvarmi in navideznim ugodjem, ne bo sprememb v pravo smer.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!