Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 8 urami, BlackDoc pravi:

Seveda, 'we are here for technology' ? Kaj točno spremljaš BIF? Me zanima kaj je novega v zadnjih štirih letih... Sem iz foha, pa še vedno ne vidim a bi lahko porabili blockchain

.....pri nas je marsikdo iz foha....zato pa capljamo na mestu....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok.. zdej mi pa ta tema ni več všeč.. pstaja čist ko kafič.. ko se začnejo nekateri hvalit (po domače rečeno kurčit), kolk majo...

Bom pa začeu jst otroke delat vse počez.. pa se bom hvalu da jih mam več ku cigani :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, smasher pravi:

Bom pa začeu jst otroke delat vse počez.. pa se bom hvalu da jih mam več ku cigani :lol1:

Če bodo z veseljem narejeni ti bodo tudi v veselje...ampak to je drugo kot denar. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, vandrovec said:

Če bodo z veseljem narejeni ti bodo tudi v veselje...ampak to je drugo kot denar. :)

Ma ne sej jst vsakemu privoščim da si zasluži denar kakor ve in zna, samo me kdaj pol moti tisto.."jst bom meu miljone in vi boste glupe revne ovce"... sej ne vem če je bilo tako mišljeno, ampak vsak ma svoje  finančne možnosti, z veseljem gledam in spremljam vse nove trende tudi to z novim mikro hitrim dilanjem delnic in dtrige fore, samo par tistih € ki mi ostane .. mi praktično ne ostane zdej pa nekaj varčevat in škrtarit samo zato da bi bitkojne kupoval... lahko bi ampak mi to ni v tako veselje.

Drugače otroke delat je veselje ja.. še posebaj treningi :D samo pol prenašat jih je težje pa se komaj par let to delam.. kaj šele bo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Met maljon danes sploh ni težko. :)

Člouk jest mam..sam mal grem v obično denarnico slikat..

Ekola..500 maljonov

20200809_074131.thumb.jpg.8324b926cb8978fc0bcb891d4b9c2dcc.jpg

Aja pa naum več smetil teme. Sicer poznam fante ki so odšli v azijo po maljone od btc in so tut uspeli.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, DAMI34 said:

Met maljon danes sploh ni težko. :)

Člouk jest mam..sam mal grem v obično denarnico slikat..

Ekola..500 maljonov

20200809_074131.thumb.jpg.8324b926cb8978fc0bcb891d4b9c2dcc.jpg

Aja pa naum več smetil teme. Sicer poznam fante ki so odšli v azijo po maljone od btc in so tut uspeli.

 

Totalno si zasmetil temo...

Jaz bi vzel razliko, v € do tvojih 500 miljonov...:lol1:

khmmm... enih 499 miljard in pol bi zneslo....:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delim zanimiv graf, ki prikazuje profitabilnost BTC-ja. Zelena območja so območja, ko si profitiral, če si posedoval BTC in rdeča obratno.
V vsej zgodovini BTC-ja, od poletja 2010 do danes, je bil BTC 98,3% (časovno) v območju profita. Torej, če si kupil v zelenem in čakal do danes nisi zgubil nič, zgolj proftiral!
Od 3646 dni, odkar obstaja BTC je bilo 3585 dni profitabilnih. Dolgoročno, da se razumemo. Graf je preračunan na celotno "življensko dobo BTC-ja". Delim, ker se mi zdi zanimivo dejstvo/fact!

newplot.png.a82b2ab1a842f29e8f15f066a45ed485.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, men je to mim k še zmeri ne vem kako do keša....

Če mam te kojne OK, ampak ko bi pa rad prodal je pa maljaužnt problemov ....

Tudi moj znane je postal miljonar s tem ampak ga raj ne sprašujem, ker je vse boj imaginarno, on pač ima in kolk je to fajn in zakaj še jaz ne pa nobenega bolj točnega napotka...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me kliče danes dopoldan en model iz te številke: + 44 1678  449306. Se predstavi (v srbskem jeziku) natrosi nekaj uvodnih fraz, omeni ime firme za katero dela (NFX ali nekaj podobnega) in me vpraša, če me zanima "Trgovanje na svetovnih trgih". Pa mu odvrnem: Ne. Je tako hitro položil slušalko, da se še poslovit ni imel časa...

Ne vem, če omenjeni "svetovni biznis" vključuje tudi kripto. Poznavalci bodo že vedeli, in morda bo zgoraj zapisani kontakt komu v pomoč, za bolj precizne informacije, sklenitev posla stoletja ali kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2020 ob 14:37, Dimen pravi:

A obstaja kaka SLO zaprta skupnost, kjer se debatira trgovanje, deli namige, znanja?

Različne fb skupine.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, izibajker pravi:

Me kliče danes dopoldan en model iz te številke: + 44 1678  449306. Se predstavi (v srbskem jeziku) natrosi nekaj uvodnih fraz, omeni ime firme za katero dela (NFX ali nekaj podobnega) in me vpraša, če me zanima "Trgovanje na svetovnih trgih". Pa mu odvrnem: Ne. Je tako hitro položil slušalko, da se še poslovit ni imel časa...

Ne vem, če omenjeni "svetovni biznis" vključuje tudi kripto. Poznavalci bodo že vedeli, in morda bo zgoraj zapisani kontakt komu v pomoč, za bolj precizne informacije, sklenitev posla stoletja ali kaj podobnega...

...hahaha...imel enak klic....s tem, da sem ji jaz poklopil med tem ko je lapala....in blokiral številko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2020 ob 13:58, Dimen pravi:

Delim zanimiv graf, ki prikazuje profitabilnost BTC-ja. 

newplot.png.a82b2ab1a842f29e8f15f066a45ed485.png

Do 2018 se je očitno splačalo vlagat v kripto, zadnji dve leti se je pa rast ustavila...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, vandrovec pravi:

Do 2018 se je očitno splačalo vlagat v kripto, zadnji dve leti se je pa rast ustavila...:hmm:

...prosim??....malo bolje poglej graf spodaj...na desni imaš vrednost  btc-ja....tista dolga zelena rast na levi strani pa se zdaj v novem ciklu komaj začenja...

C4626578-4085-4818-8D2D-BBAB6EA7C491.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 08. 2020 ob 16:47, KARMEN1 pravi:

Kaj pa se sploh javljate na take številke?

Angleška cifra. Pa ravno en klic iz lordske zbornice sem čakal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, BIF pravi:

...prosim??....malo bolje poglej graf spodaj...na desni imaš vrednost  btc-ja....tista dolga zelena rast na levi strani pa se zdaj v novem ciklu komaj začenja...

C4626578-4085-4818-8D2D-BBAB6EA7C491.png

Iz teh grafov se odlično vidi, kdaj bi moral kupiti (pa nisem). Če pa naj kupim danes, ali jutri, ali naslednji teden, pa mi ta graf ne pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Darko3g pravi:

Iz teh grafov se odlično vidi, kdaj bi moral kupiti (pa nisem). Če pa naj kupim danes, ali jutri, ali naslednji teden, pa mi ta graf ne pove.

...res je. Za to kar ti želiš pa rabiš več poglobljenega znanja, znanje uporabe različnih orodij, poznavanje finančnih  trgov in trendov, spremljanje dnevnih dogodkov na teh trgih in najave in seveda nekaj sreče in jajc. Torej bo najbolje, da tam nekje okrog novega leta in potem med junijem in decembrom 2021 spet pogledaš graf in ugotoviš kdaj bi moral kupit (pa nisi).  Tako to gre potem do penzije (če jo dočakaš) in dlje. Seveda je obvezen dodatek..."jaaa, saj bi ...samo kdo mi jamči"...nihče, nikoli. Ker če bi to bilo tako bi vsak tepec imel veliko denarja. Ampak finančni trgi tako ne delujejo. Lahko pa počakaš na FOMO (fear of missing out)...in takrat na veliko vložiš. To je zelo dobrodošlo....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...danes dopoldan bi recimo bil dober dan za nakup....ampak si seveda zamudil....

...če bi kupil btc danes dopoldan bi zdaj pospravil v žep 600usd...pa cel btc bi ti še ostal....

1F54601C-1540-4311-8452-ED0197F7979D.png

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, BIF said:

No...danes dopoldan bi recimo bil dober dan za nakup....ampak si seveda zamudil....

...če bi kupil btc danes dopoldan bi zdaj pospravil v žep 600usd...pa cel btc bi ti še ostal....

 

Mogoče kratko pojasnilo zakaj je šel gor. Da se ve, da se vse skupaj ni zgodilo glih po naključju, nepričakovano:

1. Ascending triange (trend znotraj rumenih črt) zadnjih 20 dni, kar kaže na dobre možnosti, da prebije višje.

2. Zadnje tri dni lep preboj nazaj v rumen trend in odločen uptrend (trend znotraj modrih črt) dokler danes ne prebije Ascending triange in mejo 12k. Naslednji cilj je 14k oz. bo to mejo težko prebiti v enem šusu.

GWiUmglf

Zadnjih nekaj ur se na 5 min grafu kaže dokaj očiten falling wedge vzorec, kar nakazuje na dobre možnosti, da bo šlo višje, mogoče do bele črte. Ne vem, ni to finančni nasvet!!!!

O96X7KQ3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

XRP je počasi začel it gor.......

Imam samo kakšno malenkost, naj dokupim, ali pustim? 

Jp, na 1 dnevnem grafu (1 svečka = 1 dan) je prebil je dveletni trend in ga tudi potrdil (zelen krog). Glej volume, nej slabo

hKjvEYJo

 

LTC je podobna zgodba.  Pa lepo se vidi kako se je odvil falling wedge o katerem je govora na BTC grafu v tem trenutku.

TabsLzoE


DA SE RAZUMEMO, sam mal rišem črte. Predno kar koli naredite se pozanimite, naredite domačo nalogo. Zgornji grafi so dost basic brez kazalnikov, zato je presja dokaj tvegana in je ne priporočam. Ni to finančni nasveti!!!!!!!!!!!!

 

Popravljeno . Popravil Dimen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, BIF said:

No...danes dopoldan bi recimo bil dober dan za nakup....ampak si seveda zamudil....

...če bi kupil btc danes dopoldan bi zdaj pospravil v žep 600usd...pa cel btc bi ti še ostal....

1F54601C-1540-4311-8452-ED0197F7979D.png

Kav maš to Ichimoku oblak BIF? Pa poleg Stoch RSI dodaj še običen RSI. Primer, dokler RSI na spodnjem grafu ne pade pod rumeno črto ga trenda ? 

Phx2iDdm

No, pa je ravnokar prebil up trend ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap...ichimoku...to imam samo še iz navade iz nekih prejšnjih časov. Vsa ostala orodja sem odstranil, ko sem nehal trgovat. Zdaj tako za firbec malo spremljam trend na urnem in 4 urnem intervalu. Drugače pa sem načeloma z nakupi nehal. No...nekaj malega fiata še držim, če bi bil kak res konkreten popravek...okrog 30%...takrat še dokupim, drugače pa se bolj posvečam trendu in eventuelni izzstopni ceni....čeprav je še daleč....

Bolj kot ne gledam grafe malo za dušo...nič resnega...

...me pa zanima če bo fibo kaj obveljal, ali ga bo ruknil kar direktno. Btc ponavadi ne šmirgla orodij preveč....

6B8D8DA1-AC7D-43E0-8BBD-0D054A47C0C3.png

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!