Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Hecno se mi zdi, ko poslušam folk v službi. Par dni nazaj, so imeli FOMO, pa komentiral, da škoda, da niso kaj vložili ko je bil cajt ... Dones, ko je pa zadeva mal padla, pa spet vsi pametni, ker nateg je to, pa da še dobr, da niso šli v to :D 

 

Jaz sem še vedno kar lepo v plusu, tako da me to sploh ne gane več ? Drugače pa mislim, da tud če BTC pade na 14-15k$, ni to nobena panika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, BIF pravi:

Btw...jaz se s komentarji selim v zaprto skupino Crypto-group. Manj solate in več kreativnega.

Tudi jaz ☺

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, BIF pravi:

Btw...jaz se s komentarji selim v zaprto skupino Crypto-group. Manj solate in več kreativnega.

 

pred 47 minutami, KARMEN1 pravi:

Tudi jaz ☺

 Na zdej... pa sem se že veselil, kaj pametno napisnega bom prebral od nekaterih članov tule. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto vsak je dobrodošel v skupino...vsak, ki ima resne namene, in je pripravljen konstruktivno prispevat. 
Če pa želi kdo duhovičit s piramidnimi igrami in podobno pa je tukaj čisto dober poligon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom prišel tja ko bom mel res kaj dnarja viška.. po 100€ vlagat in se pol za vsakih 10€ dobička veselit.... je bolj švoh 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej ni kej dost filozofije, bolj ko beres ljudi, bolj vidis da nben ne ve v kero smer bo slo.... Al not butnes pa cakas nekaj let in vzames ven, ko se ti zdi ok, al pa pac spremlas vsak dan, pa po obcutku kupujes in prodajas.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, smasher pravi:

jaz bom prišel tja ko bom mel res kaj dnarja viška.. po 100€ vlagat in se pol za vsakih 10€ dobička veselit.... je bolj švoh 

Hči ima letos pri vloženih 150€ cca. 350€ dobička. Če se ne motim od junija. S tem, da vložek vedno ostaja isti, dobiček gre pa za najstniške neumnosti. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še samo tokrat tukaj napisal svoje mnenje. Morda komu pomaga ali da misliti. Tako precej realna napoved je ta. Od zneska, ki ga danes vložite v BTC...pričakujte ob naslednjem ATH (predvidoma decembra 2021)...približno osem do deset kratnik.

Zdaj pa kolikor pač kdo vloži...večkratnik ostaja kot sem napisal...računat pa znate sami.

To pa ni finančni nasvet....gre samo za moje osebno mnenje! Vsakdo vlaga na lastno odgovornost.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, katero platformo/spletno stran predlagate za trgovanje z delčki kojna? Ker se do sedaj nisem poglobil še v te platforme.

Uporablja kdo e-toro? Kaj kakšne banke ali davčne ne zanimajo te tranzakcije?

Kar se tiče zamujenih priložnosti, "zamudil sem" 2012, kolegi so takrat majnali sestavli cel PC, in pote veselo prodajli leto dni kasneje zmajnane kojne in dobili nazaj vse stroške za PC.... torej so v tistih časih meli verjetno 1 kojn... kaj bi imeli sedaj...

Zamudil sem malrca letos... 

Pa kaj človek vse zamudi v življenju.. kolko več bi jih lahko v življenju :l_01:.. pa sm zamudu marsikatero priliko...

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Coinbase je v preteklosti ime ogromne provizije. Sploh za nakupe z kreditno kartico.Ne vem če so še. Bitstamp in kraken imata najnižje, sta tudi najbolj varne. Za vzvode je pa BIF povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, lima pravi:

Kaj pa Binance 

Uredu. Čeprav so v preteklosti neki mutili z KYC, in verification. Ne vem, ali lahko direktno denar položiš na Binance pred letom to ni bilo mogoče. Ali še vedno moraš najprej nekje kupit BTC pa potem tja nakazat BTC, s katerim potem kupuješ ostalo. Sam sem BTC maximalist in ne kupujem ostalih "šitkojnev"

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še mal, še čist mal.Ne se zdej ustavt. Gremo... "Vzdušje podobno kot v Planici" :D  Ko se je napovedvalc drl "leti Primož, leti" 

 

Leti BTC , leti... :lol1:

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!