Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Jest mislim, da v vsaki bajti mora bit en pihalnik, motor in neki BTC-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 50k se je pisalo, da se kupuje. Zdej za nazaj gledat in nasvete delit je lahko. To bi se ciciban znal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je vecinoma ugibanje. Ampak, tisti, ki so kupovali leta 2017 pri 20k bi bili se danes v plusu, ce bi držali. To je dolgoročna igra. Kdor je notri za hitre zaslužke, mora bit previden in ne prevec pohlepen in imet dobro strategijo in močne roke. 

Je pa tko BTC ja bo samo 21 mill. Cca 4 mill je izgubljenih, nekaj jih se ni zrudarjenih. Fiat je neomejen. Kaj raje drzis na dolgi rok. 2700eurov ali 0.1 btc? 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje vrabec v roki, kakor superga v riti . . . ?

profite treba redno ven pobirat in si neke realne "cilje" postavit kaj je ta profit . . . pol pa ne bo vsaka korekcija zapekla tahitre cez noc miljonarje, katerim je 50K premal, ker so internet slogarji reiki, da je 100K samo sto nije

zadeva je simpl kot igra "clovek ne jezi se" . . . dokler ni v stalci, ni doma   got my drift?

PS: vids...tud "miljonarjem" ni lahko  

Popravljeno . Popravil Nearrain
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

Vse je vecinoma ugibanje. Ampak, tisti, ki so kupovali leta 2017 pri 20k bi bili se danes v plusu, ce bi držali. To je dolgoročna igra. Kdor je notri za hitre zaslužke, mora bit previden in ne prevec pohlepen in imet dobro strategijo in močne roke. 

Je pa tko BTC ja bo samo 21 mill. Cca 4 mill je izgubljenih, nekaj jih se ni zrudarjenih. Fiat je neomejen. Kaj raje drzis na dolgi rok. 2700eurov ali 0.1 btc? 

Vse je relativno, če misliš dat te eure za kurve je tut vseeno če daš v BTC, jaz bi jih dal raje v solarne panele... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, smasher pravi:

Vse je relativno, če misliš dat te eure za kurve je tut vseeno če daš v BTC, jaz bi jih dal raje v solarne panele... 

Če se držiš 1 pravila kripta, ti mora ostat veliko, tok,da kamot kupiš solarne panele tud če maš krypto. Vse ostalo je poker.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 minutes ago, skalar36 said:

Če se držiš 1 pravila kripta, ti mora ostat veliko, tok,da kamot kupiš solarne panele tud če maš krypto. Vse ostalo je poker.

Eeee, pol kaj čmo, druge sfere... Torej reci tko kdor nima 10jurjeu na baki igra kriptopoker. 

Jst pravim, če je ena plača za 4 lačna usta, me delnice in kripto ne zanimajo tolko, oz. dokler ne pade pod 10k.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa pravim, če maš minimalca pa 4 lačna usta, daš not 10 eur, in ko maš 100 eur si car, ker ti tak znesek pomeni en lep družinski izlet z kosliom, ki bi se ga drgač ne mogu prvošt. Sej veš.. pol prazmo-pol polno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že nekajkrat rekel ... jebeš kripto, če veš številke lota za 100 MIO EUR :P 

lahko prodaš BTC pri 50... ampak .. naslednji dan zraste na 51 :P  pol pa pade na 25 ... in v enem letu zraste na 70 ... 

najbolje je kupt in met nekaj let ... ta denar mor4aš biti pripravljen, da celotnega izgubiš in nisi zaradi tega lačen 

sicer pa .. vsak je svoje kripto kovač :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi,

Učili so me, da se je prvič dobro malo predstavit zato bom to tudi upošteval :D Se vam že v naprej opravičujem za daljši post...

Torej, sem novinec na vašem forumu kakor tudi novinec v svetu kriptovalut... No motorji niso moja strast, vsaj ne več...nekaj malega sem se pa vseeno z njimi odpeljal :)

Na vašo debato sem naletel po naključju...prvo mi je bilo nekoliko čudno, da je je omenjena debata na moto forumu ampak sem si rekel OK in opravil domačo nalogo ter prebral tole debato od prvega posta dalje... povedati moram, da debata poteka zelo konstruktivo (z malo neumsenimi debatami :) ) kar mi je dalo pogum za prijavo in pisanje...

Torej, da nebom predolg, zadeva je sledeča...

Teden dni nazaj sem vstopil na kripto trg, odprl račun na BINANCE in nakazal kar je ostajalo pri kraju - torej zgolj toliko kot lahko v danem trenutku pogrešam (toliko me je že življnje izučilo), govorimo o cca 1000€.

Na žalost sem na trg vstopil pred trenutno razporodajo oziroma razporadjo, ki se je dogajala prejšnji teden (trenutno imam - 40%)...Se pravi začetna napaka, da sem vložil takoj ves fiat v kovance, vsi moji kovanci so Alt coini in po mojem mnenju sem portfolio preveč razdelil...vsaj mislim, da so to moje začetniške napake glede na to kar sem prebral v zadnjih dneh...

Moj portfolijo je sledeč: cca 40% ETH, 8% VET, 8% LINk, 7% MATIC, 7%YFI, 4% XRP, 4% SOL, 4% SNX, 4% IRIS, 5% ADA, 4% SUSHI , 3% AR, 2% HOT 

Vse kovance sem v tem obdobju padanja zadržal in jih mislim zadržat glede na to da se predvideva da nismo še doesgli vrha v tem bikevskom trendu...če se motim me popravite...

Toliko o moji trenutni situaciji, zdaj pa vprašnja za vas predvsem Skalar36, BIF itd. (glede na to, da ste pionorji oziroma začetniki v tej skupini :) )

V tem času bi se rad  bolj izpobrazil glede kriptovalut, ker očitno se jim v prihodnosti ne bomo morali izognit in pa tudi, da bi počel čim manj takih začetniških napak..

Glede na to, da je na internetu OGROMNo informacij in s tem tudi ogromno BALASTA me zanim ali ste pripravljeni deliti katere youtube posnetke, knjige, čtivo itd. vse od osnov naprej...s tem bi mi prikrajšali čas in bi lahko kar se da hitro začel z učenjem...

V prihodnosti je cilj s kripto zaslužiti poleg plača še kakšen evro za lepši vsakdan :)

Torej rad bi pravočasno prodal in kupil v naslednjem bear trendu ter tako skozi leta oplemenitil investicijo...isto časno bi rad del portfelja cca 10-20% imel za kratkoročni (tedenski recimo) SWING/TRADE - seveda ob predpostavki primerne "izobrazbe" in da mi nebo to prebralo preveč vsakodnevnega čas (gledal sem stop loss, targete in te zadeve pa mi niše čisto nič od tega jasno :D )..v času bear trenda pa imam namen "yeldat" (kaj to pomeni in kako točno poteka morem isto še preštudirat) preko swsborga oziroma celsiusa in tako pridobivati pasivni prihodek.... 

Hvaležen bom za vaše komentarje in nasvete ter seveda pomoč..Hvala že v naprej

Popravljeno . Popravil mir22
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Youtube kanala:

Alessio Rastani

Bob Loucas. 

To je vse kar mors gledat na youtubu, ostalo je prodajanje hopiuma.  Mas se neke trejdanje, ampak tisto poišči sam. 

Glede portfelja ti ne morem komentirat. Sam imam 80 % BTC ostalo na altih. 

Pocasi se dalec pride, zdrzi cim dlje. Igraj na dolgi rok, delaj vse kot do sedaj, in ne misli da bo tvojih 1000 eur v enwm letu 1 mill. 

Na binancah lahko stejkas dilocene kripto (podobna zgodba kot vezana vloga) kako se dela mas na youtubu veliko kratkih posnetkov, v parih minutah prikazano, kar bi tukaj moral napisat 2 strani. V medvedjem trendu, na binancah stejkas stabilne kovance. V bikovskem trendu kripto. Trenutno ADA 17% na leto. DOT 24% itd... Googlaj... Youtubaj... 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar hvala za odgovor...

Daleč od tega da bi rar oziroma normalno da bira, ampak mislim si pa ne da lahko iz 1000 naredim v enem leti miljon :D Bi pa rad v nekek doglednem času (5 + let) naredil nekaj, da bi lahko čim manj bil odvisen od bank...torej kredita :) v prihodnosti...

Kako si mislil v medvedu stable kovance v bikovskem trendu pa kripto ?

Pa še ena verjetno neumna za na konec...stejkat al pa yieldat ? gre za ista pojma ali se kaj razlikujeta ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 5. 2021 ob 22:16, skalar36 pravi:

Youtube kanala:

Alessio Rastani

Bob Loucas. 

 

Dodal bi še Georga na youtube  CryptosRUs. Zelo kvalitetni prispevki in bolj kot charte gleda celostno sliko. Predlaga dolgoročno držanje kripta in svari pred tredanjem.

Večkrat je že pokazal koliko traderjev je bilo likvidiranih...

V kriptu je namreč ogromno manipulacij velikih igralcev...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kaizer pravi:

2094824369_CIGANSKIBITCOINATT00001.png.ffff5a803bffdb42651d77ca75ea5b9a.png

ta full raste ... cena železa je zrasla fulll :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba mal nazaj na vlak, za kasno postajo, da ne bo spet narobe na dol zavil.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bl stoji na mestu vse skup :D ko je teslo neki čivknu da bo mogoce spet sprejmu ta šit je mal premaknu gor, ma ne velik, še bo šlo dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihče ni verjel v Bitcoin pri 1 dolarju, nihče ni vrejel v njega niti pri 100 dolarjih. Napovedovali so mu pogreb pri 1000 dolarjih, ko je bil 10.000 usd, so govorili konec je. Pri 1 mill bodo vsi verjeli v njega, a za navadne ljudi bo prepozno.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!