Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 12 urami, KARMEN1 pravi:

Za zjčka je že pripravljeno ???

če bi malo počakala, bi bilo za ZZ-ja :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo preveč čakala bo pa za Đ :P

 

 

kje je meja BTC? Najprej so govoril, da bo dosegel 50kek, eni verjamejo da bo 100kek pol pa pade...hm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100k pa naprej ja, zakaj bi padu? Sej skos pada, pa se tud dviga.... Kej znano? ? To je kurec, sej pravim... 

Caka se Pershing, ne pa Z :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, ChilliPalmer pravi:

100k pa naprej ja, zakaj bi padu? Sej skos pada, pa se tud dviga.... Kej znano? ? To je kurec, sej pravim... 

Caka se Pershing, ne pa Z :)

Iz tvojih ust v božja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu Krek vse ve..sem ga včeraj poslušal po tv. 

Ful me zanima do kje bo šel BTC..ga moram vprašat.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Pismu Krek vse ve..sem ga včeraj poslušal po tv. 

Ful me zanima do kje bo šel BTC..ga moram vprašat.

 

A svoj denar boš zaupal njegovi presoji... ???

Al boš naredil ravno obratno, kar bo rekel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nau kakšn šu kupt BTC, ampak se pogovarjamo o kriptovaluti, mar ne :huh: 

vse moje kriptice rastejo ... miljoni :kva2: 

  • Srček 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajd sedaj pa resno, ker se ne ubadam z zadevami dolgo, sem mel pa mal sreče in nabavil tik pred skokom/pumpanjem.

Dobiček je odličen za tale kratek čas, ampak me zanima naslednje, oziroma, kaj je smiselno, kake so kaj predikcije, kateri mogoče par let sledite zadevo:

1. kripto rase, govorim za prve 3 valute, predvsem me pa Bitcoin zanima, ker trenutno leti proti 60k€

kake so opcije/predikcije:

2. bo še rasel do nekih vrtoglavih cifer kot se jih omenja (150-200k€) kar je po mojem mal utopija

predvsem pa, ker naj bi to bil bull run (že nekajkrat videno v zgodovini) kam bo padel. Na 15-20k€?

 

Sj ne, da sem pameten, to počno verjetno vsi, ma razmišljam tistih nekaj (maljonov( jurček € je zame maljon)) na neki dovolj visoki točki prodat, pa počakat, da lepo pade spet na ful nizko in potem spet nabavit? Vem, matematika je čudovita, včasih pa člouk rabi tut mal sreče, da zadane. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

ajd sedaj pa resno, ker se ne ubadam z zadevami dolgo, sem mel pa mal sreče in nabavil tik pred skokom/pumpanjem.

Dobiček je odličen za tale kratek čas, ampak me zanima naslednje, oziroma, kaj je smiselno, kake so kaj predikcije, kateri mogoče par let sledite zadevo:

1. kripto rase, govorim za prve 3 valute, predvsem me pa Bitcoin zanima, ker trenutno leti proti 60k€

kake so opcije/predikcije:

2. bo še rasel do nekih vrtoglavih cifer kot se jih omenja (150-200k€) kar je po mojem mal utopija

predvsem pa, ker naj bi to bil bull run (že nekajkrat videno v zgodovini) kam bo padel. Na 15-20k€?

 

Sj ne, da sem pameten, to počno verjetno vsi, ma razmišljam tistih nekaj (maljonov( jurček € je zame maljon)) na neki dovolj visoki točki prodat, pa počakat, da lepo pade spet na ful nizko in potem spet nabavit? Vem, matematika je čudovita, včasih pa člouk rabi tut mal sreče, da zadane. :P

 

če bi vedel odgovore na tvoja vprašanja, bi bil miljarder ...

enako je za kombinacijo 39 številk... če bi vedel vsaj 7 tapravih, in to vsaj 1 x na mesec ... fajn, a ne :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski "kripto milijonar" (ta, ki je pokupil pol Bohinja) je rekel, da kripto "poganja" pohlep in da se enkrat pač ne bo več "pobral" . Kdaj in kako se bo to zgodilo pa ne ve nihče.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, maus pravi:

če bi vedel odgovore na tvoja vprašanja, bi bil miljarder ...

enako je za kombinacijo 39 številk... če bi vedel vsaj 7 tapravih, in to vsaj 1 x na mesec ... fajn, a ne :P 

čak mal a tut tvoj maljon je podoben jurčku €? :P

 

pred 21 minutami, skalar36 pravi:

Vlagaj v znanje:

 

pa ne me jebat 39 minut čveka..sem poslušal ene 3,4 tipe po nekih 25 do 30 minut..in zdej sem samo zmeden :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, franc pravi:

Slovenski "kripto milijonar" (ta, ki je pokupil pol Bohinja) je rekel, da kripto "poganja" pohlep in da se enkrat pač ne bo več "pobral" . Kdaj in kako se bo to zgodilo pa ne ve nihče.

lp

on je samo seronja ob pravem času na pravem mestu :P Naj sedaj dela čudeže :D

iz nič, s par jurčki v žepu

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Slovenski "kripto milijonar" (ta, ki je pokupil pol Bohinja) je rekel, da kripto "poganja" pohlep in da se enkrat pač ne bo več "pobral" . Kdaj in kako se bo to zgodilo pa ne ve nihče.

lp

Je pa tud reku, ko je bla cena btcja okrog 30k, da ga bo nazaj kupu pri 5k. Tko da... En dan bo itak šlo vse v cufuz. Do takrat pa...

@DAMI34 Cene nihče ne more napovedat. V prejšnem ciku so rekli da bo vrh pri 5k. Pri 5 k so rekli 8k. Pri 8 k so rekli da bo 10k neverjetno težko presežt in bo to to. Pri 15 k so govorili da gremo do milliona.

Najboljši pokazatelj kdaj se bo cikel končal so sveče. Dokler počasi raste in so vmes popravki je ok. Ko pa enkrat začne divje rast brez popravkov in ko je povsod "reklama", da gre do "million" in je velika večina ljudi pozitivnih-evforičnih. Takrat pa samo prodat. Ne se sekirat če potem še zraste. Ravno zaradi tega si pustiš majhen delček. Razmišljat moraš tako-vsak dobiček je dober. Dobiček v kriptosvetu se lahko v enem dnevu preobrne v izgubo, za nove vlagatelje.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist video kr poglej. Bob je pravilno napovedal 4 letni cikel, dno tega cikla in še par zadev. Da ti približni vpogled, kako bodo stvari potekale. Res pa je da govori počasi. Sam ga dam na 1.5 hitrost. Bob je poleg Rastanija, ki ga bom spodaj prilimal no1 v Kriptosvetu.

Na kratko: Rastani pove, da smo v 5 valu 4 letnega in 16 letnega cikla. Verjetno po tem 4 (16 letnem) letnem ciklu prihaja daljši medvedji trend. Isto govori Bob.

 

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

ajd sedaj pa resno, ker se ne ubadam z zadevami dolgo, sem mel pa mal sreče in nabavil tik pred skokom/pumpanjem.

Dobiček je odličen za tale kratek čas, ampak me zanima naslednje, oziroma, kaj je smiselno, kake so kaj predikcije, kateri mogoče par let sledite zadevo:

1. kripto rase, govorim za prve 3 valute, predvsem me pa Bitcoin zanima, ker trenutno leti proti 60k€

kake so opcije/predikcije:

2. bo še rasel do nekih vrtoglavih cifer kot se jih omenja (150-200k€) kar je po mojem mal utopija

predvsem pa, ker naj bi to bil bull run (že nekajkrat videno v zgodovini) kam bo padel. Na 15-20k€?

 

Sj ne, da sem pameten, to počno verjetno vsi, ma razmišljam tistih nekaj (maljonov( jurček € je zame maljon)) na neki dovolj visoki točki prodat, pa počakat, da lepo pade spet na ful nizko in potem spet nabavit? Vem, matematika je čudovita, včasih pa člouk rabi tut mal sreče, da zadane. :P

 

Bom podal svoje mnenje, čeprav to spremljam sele od marca letos, tako dva sva oba se zelena, mogoce eden za odtenek malo svetleje zelen kot drugi, a se vedno blizu skupaj.?

Mislim pa,da sem v tem casu ze malo zacutil, kako ta trg diha. Sem bil vmes ze na par K plusa in sel v minus in to se je ponovilo 3x. Lahko bi rekel, da sem bil preveč "greedy" in predolgo čakal z vnovčevanjem dobička. Dobiček narediš, ko ga vnovčiš.

Potem sem se pa odločil, da se raje zadovoljim z manj plusa in ne grem bolj na ziher.

Zelo uspešen vlagatelj je zase dobro rekel, da vedno proda prehitro (pod vrhom) in vedno nakupi  prepozno, ko je dno že mimo. Recept je sicer bolj ziheraški, a uspešen.

Kako visoko bo šlo? Nekoč lahko zelo visoko, tokrat pa bo pred 100K verjerno še korekcija. Tudi vprašanje, če bodo veliki igralci pustili iti čez 100k zaradi klasičnih delniških trgov..

Bomo videli. 

V glavnem se bom držal reka bolje vrabec v roki kot golob na strehi.

In na eni točki vzet ven vložek in operirat samo z dobičkom.

Nekateri pa imajo drug pristop, ne gledajo toliko vrednosti v Fiat valuti, ampak samo da povečujejo število enot v kripto valuti. To je bolj dolgoročno gledanje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

ajd sedaj pa resno, ker se ne ubadam z zadevami dolgo, sem mel pa mal sreče in nabavil tik pred skokom/pumpanjem.

Dobiček je odličen za tale kratek čas, ampak me zanima naslednje, oziroma, kaj je smiselno, kake so kaj predikcije, kateri mogoče par let sledite zadevo:

1. kripto rase, govorim za prve 3 valute, predvsem me pa Bitcoin zanima, ker trenutno leti proti 60k€

kake so opcije/predikcije:

2. bo še rasel do nekih vrtoglavih cifer kot se jih omenja (150-200k€) kar je po mojem mal utopija

predvsem pa, ker naj bi to bil bull run (že nekajkrat videno v zgodovini) kam bo padel. Na 15-20k€?

 

Sj ne, da sem pameten, to počno verjetno vsi, ma razmišljam tistih nekaj (maljonov( jurček € je zame maljon)) na neki dovolj visoki točki prodat, pa počakat, da lepo pade spet na ful nizko in potem spet nabavit? Vem, matematika je čudovita, včasih pa člouk rabi tut mal sreče, da zadane. :P

 

Ne vem, kaj naj ti rečem.

Jaz delam po občutku.

Letos spomladi je btc bil skoraj na 60k, potem pa padel na nekje od 20-30 (kar je dobra cena za nakup).

Sledila je rast, ki bo trajala, ne vemo, do kdaj. 

Nekaj bo videti v decembru letos, nekaj pa nekje do februarja naslednje leto.

Jaz svetujem eno stvar: nikoli ne biti požrešen! Že 30% profita je super ok.

Če delaš na dolgi rok, pusti in ne tikaj nič! Ko bo raslo, pusti, ko bo padalo, kupuj.

Spremljaj twite od Muska, ne od JJ ?! On dela štalo, potem pa reče ups, zdaj pa je vse drugače ???.

Kripto so itak ena sama špekulacija. Po moje bo resnično prišlo nekje na 150k, ampak pojma nimam, kdaj, in kaj vse bo vmes.

Če dam za primer: nakup pri 20 in prodaja pri 40, je odličen profit!

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!