Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

tp itak vem, že 10% v enem mesecu je fantastičen profit.

 Gre se za nek plan, oziroma sledenje pump&dump...kar bi moralo biti znano iz zgodovine btcja. Namreč v teoriji ni nič kaj hudo pomembno a sem prodal na najvišji točki, pa spet kupil na najnižji, če je vmes profit :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da se bo vrh zaključil okrog 200k. To je samo 10x prejšnjega ATH. Tako kot BTC gre dol, extemno, gre tudi gor. Ko nikomur ni več jasno kako, da je toliko padel, pade še. In obratno. 

Mene ne zanima vrednost v Fiatu, mene zanima da si povečam število BTC-ja v prihodnjih letih. Monetarni sistem rapidno umira, reševanje še pospešuje umiranje. Neka stvar bo morala nadomestiti ta sistem. Mislim da bo  kripto začasna rešitev. Stabilni kovanci.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 100k USD bo huda psihološka meja, ter vnovčevanje dobičkov. Tam bo verjetno večji popravek, in bo marsikdo mislil, da je konec. Januar je na splošno zelo slab mesec za kripto. Ko bomo presegli mejo 100k USD bi prišla faza evforije, ko bodo vsi mislili, da gremo do milliona. Nekje med aprilom in junijem bo verjetno konec 4 letnega cikla.

Če pa pademo pod 39K USD, bomo hitro na cca 20K in nižje v iskanju novega dna.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, skalar36 pravi:

Pri 100k USD bo huda psihološka meja, ter vnovčevanje dobičkov. Tam bo verjetno večji popravek, in bo marsikdo mislil, da je konec. Januar je na splošno zelo slab mesec za kripto. Ko bomo presegli mejo 100k USD bi prišla faza evforije, ko bodo vsi mislili, da gremo do milliona. Nekje med aprilom in junijem bo verjetno konec 4 letnega cikla.

Če pa pademo pod 39K USD, bomo hitro na cca 20K in nižje v iskanju novega dna.

pa to je kul za planirat, mal pod 100kUSD prodaš, počakaš padec na 50ali manj in spet nabaviš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

pa to je kul za planirat, mal pod 100kUSD prodaš, počakaš padec na 50ali manj in spet nabaviš :P

 

No, kristalna krogla ne kaže vedno prav :D .

Iz 100 na 50... ne boš vidu. Tm okol 70-80 je pa realna možnost. Ampak tud do 100 ne bomo šli v ravni liniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar gledam grafe zihr ne :P

bo pa linija :d

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zanimivo, kaj se je zgodilo danes... kako nizko je padel Btc na eni menjalnici, sicer za kratek čas ampak vseeno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Akito pravi:

...a te panika ??

Haha. Ne, nikakor ne.

Vidiš pa kako umazano igrajo whalesi. Premišljwno so izbrali menjalnico, ki ima nizko zalogo Btc in si vedeli, kje bo največ efekta. Verjetio so prej nastavili še nekaj nizkih nakupnih naročil...

Bogataš pa res nikoli nima dovolj?

Popravljeno . Popravil Endlich
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Endlich pravi:

Vidiš pa kako umazano igrajo whalesi. Premišljwno so izbrali menjalnico, ki ima nizko zalogo Btc in si vedeli, kje bo največ efekta. Verjetio so prej nastavili še nekaj nizkih nakupnih naročil...

Bogataš pa res nikoli nima dovolj?

Ali pa pohlep pri navadnem folku, ko trguje z prevelikimi vzvodi. In zato pride do takih padcev, da malo "pomeče" ven tiste, ki so pohlepni in precenijo svoje trgovalske sposobnosti. Ja pa popravek po taki rasti čist nekaj normalnega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, skalar36 pravi:

Ali pa pohlep pri navadnem folku, ko trguje z prevelikimi vzvodi. In zato pride do takih padcev, da malo "pomeče" ven tiste, ki so pohlepni in precenijo svoje trgovalske sposobnosti. Ja pa popravek po taki rasti čist nekaj normalnega.

Da nis ti un Merlak?....:naughty:....?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, VS800 pravi:

Da nis ti un Merlak?....:naughty:....?

Ja. Za kamuflažo se pa okol vozm z eno staro Hondo, da me folk ne žica za dnar :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce gres notr pr 40k in pade na 20k,si loh kr slabe volje, ce si pa pr 1k kupil, te pa nima kej dost skrbet. Timing pac :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler prodaš dražje kot si kupil si naredu dobiček :P

 

Kaj je bilo na Binancah?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 10. 2021 ob 18:00, skalar36 pravi:

Pri 100k USD bo huda psihološka meja, ter vnovčevanje dobičkov.

 

Tako razmišlja večina....in ti dobro veš kaj se dogaja s kriptom, ko razmišlja večina....?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, smasher pravi:

jaz z lahkoto ignoriram... dnar samo pokvari ljudi, maljoni grejo za kurbe in kokain :P  (švoh tolažba)...

sj ga js tut ... do miljonov se obnašam, kot da jih ni in živim povprečno življenje :P 

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, maus pravi:

sj ga js tut ... do miljonov se obnašam, kot da jih ni in živim povprečno življenje :P 

Ja, je že čas, da zamenjaš tega starga Kawasakija :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 10. 2021 ob 8:43, maus pravi:

sj ga js tut ... do miljonov se obnašam, kot da jih ni in živim povprečno življenje :P 

Tudi jaz!

Kot, da jih ni ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri je vas favorit? Moj je btc. Tudi xhv ni slab glede na to da je imel vec hackov in turbolentna obdobja.

@DAMI34 zastavi si cilje, kdaj prodas in kdaj kupis ter se tega drzi. Meni je bilo tako najlazje. Prodal sem ze dolgo nazaj. Cakam da pade na mojo vrednost, potem kupim allin ?

Popravljeno . Popravil marincspeedshop
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. Zadnji del leta, je najboljši za vlaganje v kriptovalute. Ter tudi ostale finančne produkte. Tko da dvomim, da boš težko v naslednjih mesecih kupil po nižjih cenah. Moj favorit je itak BTC, bodo pa določeni alti na kratki rok prehiteli edini kovanec poleg BNB-ja, ki ima dejansko uporabno vrednost. Kateri to so je pa težko določit med tolikšno ponudbo. 

Sam imam en delček portfelja razdeljenga med AXS, BNB, ADA, MATIC, SOL, CAKE.

Prodajal bom pa ko bom videl primerne sveče. Zelene na tedenskih grafih.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, marincspeedshop pravi:

Kateri je vas favorit? Moj je btc. Tudi xhv ni slab glede na to da je imel vec hackov in turbolentna obdobja.

@DAMI34 zastavi si cilje, kdaj prodas in kdaj kupis ter se tega drzi. Meni je bilo tako najlazje. Prodal sem ze dolgo nazaj. Cakam da pade na mojo vrednost, potem kupim allin ?

se držim tega (in zelo podobno planiram) :P me pa mal ima da bi "obračal" zadeve. (ne osnovnega vložka, dobiček, al pa še mal nakažem euričev) Drgač sem pa čisto zelen, pred enim mesecem sem nabavil šele prve kriptice, pa očitno v dobrem času, če računam da je vrednost presegla vložek za več kot 30%, seveda zna pa tudi past na pol.

Zdej se pa mal učim, oziroma, bolj samo sledim, kaj se dogaja,zakaj,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!