Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Vceraj sem z malo dokaj ziher telovadbe naredil 3,57% profita. Danes sem vse kar sem kupil strmoglavilo v roku par minut... :ras:

Se dobro, da ne maram GS-a...:lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hodl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Tedybear pravi:

Je pa kar ornk masaker danes. Namesto GSa bom moral narocit Yamaho 1200, brez opreme. ???

Še dobr da je padl. Da navš prestopu na temno stran. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prav razumem je matematika preprosta:

ko pade, pol kupuješ, kar maš počakaš, da spet zraste, pol pa prodaš ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Še dobr da je padl. Da navš prestopu na temno stran. :naughty:

A je res padlo...ker ne spremljam? Če je padlo potem kupim še kaj...nimam pa namena spremljat, ta vložek sem pozabil, odpisal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, vandrovec pravi:

A je res padlo...ker ne spremljam? Če je padlo potem kupim še kaj...nimam pa namena spremljat, ta vložek sem pozabil, odpisal :)

ti maš pa posebno strategijo., kupiš in pozabiš :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, vandrovec pravi:

A je res padlo...ker ne spremljam? Če je padlo potem kupim še kaj...nimam pa namena spremljat, ta vložek sem pozabil, odpisal :)

Sej mi ne bomo.....pozabil na tvoj dnar.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa...kar nekaj prihrankov bo požrla inflacija, nekaj jih pa sam zapraviš. :) Nimam namena varčevati za posmrtno življenje :), kar bo ostalo za mano upam, da bo kaj ostalo, pa še ne vem, komu bom podaril. Manj denarja kot ga ostane, bolje je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri vlagajo odvečni denar sedaj tudi npr., v delnice Krka...morda nek bolj zanesljiv vložek sicer z manjšim donosom. Kripto so zame bolj igre na srečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

če prav razumem je matematika preprosta:

ko pade, pol kupuješ, kar maš počakaš, da spet zraste, pol pa prodaš ?

 

v teoriji.

V praksi pa kupis, potem gledas kako pada, in ko ne mores vec gledat dvignes in kupis drugo valuto tik preden zacne padat tudi ta, medtem pa opazujes kako raste ona prejsnja... ...itd. :lol1:

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Zok pravi:

v teoriji.

V praksi pa kupis, potem gledas kako pada, in ko ne mores vec gledat dvignes in kupis drugo valuto tik preden zacne padat tudi ta, medtem pa opazujes kako raste ona prejsnja... ...itd. :lol1:

TOČNO TO!!!!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, KARMEN1 pravi:

Coinbase se je sesul ??

dela (zlo počasi), zdej pa še meni ne dela, kaj si cuprala? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bolj pesimist in se mi zdi, da bo v bližnji prihodnosti večina prebivalstva izgubila prihranke, glede na trenutni razvoj dogodkov. Če bo bolje bo v redu...včasih so pravili - nič nas ne sme presenetiti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, vandrovec pravi:

Jaz sem bolj pesimist in se mi zdi, da bo v bližnji prihodnosti večina prebivalstva izgubila prihranke, glede na trenutni razvoj dogodkov. Če bo bolje bo v redu...včasih so pravili - nič nas ne sme presenetiti :)

kolega, kripto so kot cepivo, včasih gre dobro, če te pa zajebe te pa zajebe :P

Trenutno, corona status, je folk poln denarja. Ne zapravlja več direktno, večina gre online. Sploh ne zapravlja za velike projekte. Ma če pogledam kripto in meni podobne, šele sedaj mečejo denar v kripto. Da je krito loterija pa valda veš al ne.

Dejstvo pa je: denar trenutno folk tiši doma. Če bi ga rabil, bi banke z veseljem delile kredite in obresti od vlog. Tako ti pa ne dajo nič, zero, niente

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pogledal stanje na računu. Od 5ih valut skupno se mi je za četrtino povišal vložen znesek. Danes sem kupil še tri različne valute... Pravijo, da ima neumen kmet najdebelejši krompir :) Pa če vse skupaj izgubim se ne bom sekiral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Zok said:

Ze drugi dan zapored - kupim, pa strmoglavi. :lol1:

Dobro, da nisem pilot...

Daj javi, kdaj maš spet v planu kaj kupovat .. samo tolko, da vemo .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!