Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Sem si mal časa vzel pa prebral nekaj deset strani, opazil (pa ni nič osebnega) od "negiranja kripta do vzpodbujanja v valuto" oz. na kratko na začetku teme je bilo dosti forumašev proti, pa vse do tega da so sedaj notri vkopani v ta finančni trg. Zanimivo 😉

Me pa zanima vaše mnenje, zakaj vrednost CRIPTA pada? Ter zakaj vsi pričakujete, da bo na enkrat prišel ponovni boom?

Če se dobro spomnim, mislim, da je bilo l. 2014-2015, ko smo bili v družbi (večji del ekipe je bil iz IT segmenta) so govorili o C. valutah, ko je bil BC vreden cca. 500 ameriških, € je bil takrat močnejši/vrednejši. Pa so vsi trdili, da bo BC prišel do vrednosti 1 MIO € v naslednjih 5 letih, sedaj se lahko vidi dejansko stanje.

IMO: Zgolj opažanje, ker brez pametnih povedi "direktnih-straight", bodo vsi takšni pogovori o napovedovanju gor / dol, izgubilo pomen, ker so prazne besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Port Folio pravi:

Sem si mal časa vzel pa prebral nekaj deset strani, opazil (pa ni nič osebnega) od "negiranja kripta do vzpodbujanja v valuto" oz. na kratko na začetku teme je bilo dosti forumašev proti, pa vse do tega da so sedaj notri vkopani v ta finančni trg. Zanimivo 😉

Me pa zanima vaše mnenje, zakaj vrednost CRIPTA pada? Ter zakaj vsi pričakujete, da bo na enkrat prišel ponovni boom?

Če se dobro spomnim, mislim, da je bilo l. 2014-2015, ko smo bili v družbi (večji del ekipe je bil iz IT segmenta) so govorili o C. valutah, ko je bil BC vreden cca. 500 ameriških, € je bil takrat močnejši/vrednejši. Pa so vsi trdili, da bo BC prišel do vrednosti 1 MIO € v naslednjih 5 letih, sedaj se lahko vidi dejansko stanje.

IMO: Zgolj opažanje, ker brez pametnih povedi "direktnih-straight", bodo vsi takšni pogovori o napovedovanju gor / dol, izgubilo pomen, ker so prazne besede.

Svet in nadzori se spreminjajta ... kdo bi si pred 10 leti predstavljal, da bo cel svet vpet v neke karantene ... tudi sam sem bil skeptičen do kriptovalut, ampak ko sem bil mlad, sem se raje s prijatli družu kot s kakšno žensko šel v grmoule... kasneje sem bil tudi raje s prijatelji, umes pa skoču s kakšno v grmoule :P 

Si predstavljaš, da se sedaj v Rusiji in Ukrajini v poslovnem svetu uporablja predvsem kripto, saj so drugi kanali prekinjeni... 

greš na drugi konec sveta in imaš s seboj kripto kartico, hladno denarnico in si tam sposodiš notesnik... lahko plačuješ za prvo silo ... skratka... svet se je spremenil , kakor tudi motorji, ko smo še pred leti govorili, da tisti, ki ima vsa elektronska pomagala, nima pojma o vožnji... tudi to mnenje sem spremenil :P 

pač odraščamo :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjo uro je šu BTC gor za malo več kot 1 % ... še 100 ur pa bodo miljoni :kva2: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, maus pravi:

zadnjo uro je šu BTC gor za malo več kot 1 % ... še 100 ur pa bodo miljoni :kva2: 

js sm kupil za 5 jurčkov mau btc mau eth, prosim, da ti 2 meseca niti pogledaš ne borze :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, TakeALookAround pravi:

Bojda smo sele zacel padat :)  

bomo pa več kupl .. zdaj mi je @DAMI34 prepovedal za en mesec ... pol pa kupim ene 4 BTC za 1500 € :P 

pred 20 urami, apirko pravi:

LHR je padel 😎

zdaj jaz tudi rudarim na 100 % odklenjeno ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, TakeALookAround pravi:

Bojda smo sele zacel padat :)  

52€ sem zgubil prec :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, TakeALookAround pravi:

post-11427-0-15500200-1652274791_thumb.jpg.c9287a79534ef17525944f52f775f97d.jpgDej dons povej 😂

vsake pol ure je jurja gor al dol :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo .. še mal dokupu ... ajde poleti sokole :kva2: 

dosta si pao :P 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitro dokupujete. Ne "lovite padajočega noža". Ter nakupovanje na začetku medvedjega trenda je samo za tiste, ki želijo vstopiti na ta trg, pa nimajo nič kriptovalut. Pa svetoval bi edino nakup BTC. Ostalo sranje- samo obvoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo prišlo do lokalnega dnqa, bomo vedeli. Močan odboj z viskokim prometom. Takrat se vstopi za kratkoročno hodlanje. To lokalno dno bomo šli vsaj 1x testirati. In tam se lahko nastavijo nakupna naročila za daljše hodlanje z enim delom portfelja. Za večjo vsoto nakupa za HODL pozicijo, bo pa treba počakati dlje časa. Da se stvari umirijo, da se strasti pomirijo in da ljudje mal pozabijo na ta trg. Ter da brezvezno sranje od kriptovalut gre v pozabo. BTC ima prihodnost, ostaslo pa ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ti ga prvoščim. Sej zato pa dam kak nasvet, glede na to da sm že dolgo v tej igri, mi je rahlo jasno, kako poteka.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Jest ti ga prvoščim. Sej zato pa dam kak nasvet, glede na to da sm že dolgo v tej igri, mi je rahlo jasno, kako poteka.

 

sj ga jaz tudi tebi ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

sj ga jaz tudi tebi ;) 

Uf. Jes ga nočem, ker res ne vem kaj bi z njim počel. Lahko mi pa prvoščiš eno Ninjo, k ma belanco ne klipone :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Uf. Jes ga nočem, ker res ne vem kaj bi z njim počel. Lahko mi pa prvoščiš eno Ninjo, k ma belanco ne klipone :P

prvoščim ti ninjo :P  pa čoper balanco gor  :)

to je drobiž ... sem jih kar nekaj zamenjal :P  ...

sicer men tudi ni do Lambota, sem pa ke za pićke pecat, bi pa prav pršu :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

evo .. še mal dokupu ... ajde poleti sokole :kva2: 

dosta si pao :P 

a nis znal povedat? Vse kar sem v torek kupil je šlo v maloro :P

4 jurje frc čao :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

a nis znal povedat? Vse kar sem v torek kupil je šlo v maloro :P

4 jurje frc čao :(

 

ni vse v denarju ... vsaj poznaš občutek, ko si popušio pare .. nekateri tega božanskega občutka ne bodo nikoli zvedli :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

ni vse v denarju ... vsaj poznaš občutek, ko si popušio pare .. nekateri tega božanskega občutka ne bodo nikoli zvedli :kva2: 

sej sem sam eure popušio, btc in eth mam še vedno enako :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Sell in May and go away" is a well known saying in finance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!