Jump to content
  • Sign Up
  1. Akito

Akito

2. DAMI34

DAMI34

3. BIF

BIF

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• bajkr88
      zakaj je pa težji, ponavad  gledajo da je vsak model lažji..... čudno a ni
    • Snečer
      Enega poznam, ko je imel vse modele   Revolucije ni, manjši popravki in izgled + teža
    • bajkr88
      si je kdo lastil versys 2010 in potem kupil novega 2016+ ?  me zanima če je kaj boljši al je čisto isti le da novi lepše izgleda in ima abs... še kaj novega?
    • bajkr88
      vse mrtvo tukaj... a kdo kupil pol novega? da kaj pove... sam sem imel versys 2010 .. in mi je bil kr ok.... zdej pa gledam da bi kupil tracer 700 2019 ali versys650 2019 ... bral sem da je verso bolj udoben in večji... ampak jaz sem majhen in ne vozim dolge fure...mi je pa všeč če motor potegne 'iz nič'  .. tako da  mogoče bi  bil tracer kr  pravi zame...  kako mnenje?
    • Dimen
      Odlično, prava poteza za dobro naložbo. V resnic nikoli ni prepozno. Če se navežem na zgornji graf in dodam dokaj enostaven indikator nakupa. Kupiš oz. dokupiš, ko se pojavi rumena puščica/trikotnik.   Ko se pojavi nabaviš, še več, nastaviš opomnik in čakaš da prleti mail. To je dokaj eleganten in pameten način akumulacije BTC-ja.  
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!