Jump to content
  • Sign Up
  1. igc1

igc1

2. izibajker

izibajker

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• vandrovec
      Ja, krneki...Adventure Tourer, Adventure Sport, Adventure enduro....
    • Dr.SPEED
      Našli plac😇 4 ure, traja ta prevoz🙃pol malo po kopnem, ter še en trajekt, ki vozi eno uro in je zaenkrat konec. 
    • jskrablin
      Otrok za svoja dejanja v pravnem smislu ni odgovoren. Iti se preiskavo zoper otroka, brez prisotnosti zakonitega skrbnika pa vodi samo do neveljavnih 'dokazov'. Vsak pravniški vajenec ti tako proceduro na sodišču razsuje v nepovrat. Policaji, ki dajo pihat 10 letnim otrokom so navadni uradniki brez kančka razuma, ki bi jim povedal da brez prisotnosti in eksplicitnega privoljenja zakonitega skrbnika nimajo kaj praskati. Zakonodaje se ne more razumeti dobesedno ampak se predpise interpretira v skladu s situacijo in v kontekstu nadrejenih/podrejenih predpisov. In tu se mi zdi, da je zaščita otrokovih pravic pred nezakonito policijsko preiskavo kr nadrejeni predpis.
    • Vito23
      Le zakaj... Ker beseda adventure se dobro prodaja. 😁 Tako kot sem rekel zame je boljše primerjat XR in versaceja. Zame je pa tvoj motor grd z tisto kiklop lučjo. Še dobro, da smo različni. 
    • Somrak
      Ko sem sam cincal ali naj se ne prav rosno mlad spet lotim motoriranja, mi je dal en kolega dober nasvet. Tudi mene je namreč zanimalo koliko globoko se mi bo to zažrlo v buđet. Pa pravi, da če nimaš toliko denarja viška, da greš lahko takoj po drug motor, če svojega sesuješ, nima smisla razmišlat o motorju. Sicer pa če je obsesija z motoriranjem dovolj velika, te itak nič ne more ustaviti. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!