Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 2 urami, Kawalir pravi:

To bi moral vprašati jaz. :D Poglej, kaj sem napisal zgoraj:

BTC pada kot kamen... Sedaj bo stestiral 6.300 in če pade še pod to mejo, ga ne bo več moglo ustaviti nič. Lahko pade tudi do 5.400.

Problem je, ker pri 6.300 prebije spodnji kanal in potem ima naslednji resistance šele pri 5.400. Priznam, da nisem zadovoljen, ker imam odprto pozicijo od 7.050, kar pomeni, da se bom še načakal, da pridem nazaj na izhodiščni položaj, med tem pa bom izgubil res lepo priložnost zaslužka. :cry: Napaka, ki sem jo naredil je bila, da sem ignoriral sistem, ki sem ga postavil, ker sem mislil, da gre za manjšo korekcijo, nisem pa pričakoval takšnega padca. Kar mi ostane sedaj je, da dam noter še nekaj denarja in kupim na dnu, ko ga bo dosegel. Morda, bom videl. 

Vse te TA, so na temu trgu 50:50. Ugibanje. Ni to borza delnic, ali pa forex. Tam veljajo zakoni, tukaj pa ne. Videl sem že ogromno TA, pa nobena ni zadela v center. Zato ker je trg zmanipuliran, ravno zato, ker še ni regulacij, in tudi zato še ni večjih igralcev. Ponavadi btc naredi ravno nasprotno od pričakovanega. Najverjetneje zato, da zajebe tiste ki trgujejo z vzvodi. Ko bo enkrat vmes posegla regulacija, bodo tisti ki obvladajo trgovanje lepo služili. IMHO.

PS. Trenutno se pripravlja teren za vstop velikih igralcev. Oni pa ne bodo kupovali po premium cenah. Jim ni treba. Je dost članek ali 2 pa kupis poceni. Pa ini imajo nekaj kar je tukaj najvaznejse. Čas in potrpljenje.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, skalar36 said:

Trenutno se pripravlja teren za vstop velikih igralcev. Oni pa ne bodo kupovali po premium cenah. Jim ni treba. Je dost članek ali 2 pa kupis poceni. Pa ini imajo nekaj kar je tukaj najvaznejse. Čas in potrpljenje.

Kar se sedaj dogaja, ne nenormalno: gor, dol, gor, dol, in to v enem dnevu. Tisti, ki ima sedaj 1 mio EUR v BTC-ju bo v enem dnevu lahko zaslužil tudi 100k EUR in več. Tole je sedaj igra velikih. Če ujameš ta val, ti pade nekaj drobtinic z mize, sicer pa je to sedaj ekstra profitabilna igra za velike playerje. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba bit veliki player. Odvisno kakšne imaš apetite in koliko je kdo pohlepen. Saj, če se več krat "priheftaš" kakšnemu valu in ravočasno razjahaš...se da tudi kaj pobrat in naložit na kupček. Potem je kupček vedno večji...in iz večjega kupčka lahko hitro pride še večji. Je pa to zelo tvegana igra. Kot ptavi Skalar....tu nikoli zanesljivo ne veš kam se bo obrnilo...Malo zamudiš, pa ti svečka spizdi...pol pa je štala. Če v tem trenutku ne razpolagaš z zelo zanesljivimi informacijami, je še najbolje HODL-at... Ker tisti..."pizda..škoda, da nisem prodal, zdaj bi imel toliko"....se hitro lahko konča z "kako budalo...koji kurac sem šel prodajat...jebem ti kripto"....

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, skalar36 pravi:

No, pa da dam eno "krypto valuto", katera je meni všeč, in mislim, da je še razmeroma nepoznana, ter ima majhen marketcap in velik potencijal za rast.

HPB, hig performance blockchain.

Kupite ga lahko na kucoin, ali bibox. Obe menjalnici sta ok. Če/ko bo priletel na binance, bo cena zelo poskočila. Bi se pa lahko reklo da je to "kitajski EOS". Ker hočejo delati podobno kot EOS. 

Raziščite pa sami. To je le predlog. Jaz sem  investiral.

Hvala za predlog, si mi dal malce mislit. Sem malce razmišljal, če bi klupil ICX, sedaj si mi pa tole pokazal. Kaj oz kako pa ti preverjaš coin?  Oz kje si našel HPB, glede na to,da je šele na dobrem 144 mestu?  Ne me narobe razumet, jaz sem zelo vesel ko preberem kak predlog o kakem coinu in priporočilo o investiranju. Npr preveriš ljudi ki stojijo za razvojem, doseganje roadmapa, kaj še?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledam s kom so v partnerstvu. Grem na forum. Pregledam YT. Pa white paper.

Nekako so mi bolj všeč azijski projekti. Mislim da so kitajci bolj korektni kot ostali in se ne upajo tok zajebavat, glede na to kaj jih čaka če bodo kaj mučkaril.

ICX. Odlicen prijekt. Korejski, oni so pa sploh mahnjeni na krypto. Ko se "vremena sčistijo" bo icon tudi lepo rastel. Ta projekt je eden boljših. Zame edini boljši je NEO.

VEN, je tud super projekt. Samo to so že veliki marketcap. Rastli bodo, tukaj ni dvoma. So tud zelo varni nakupi. Sploh VEN, se zelooo dobro drži. To pomeni, da je skupnost močna. Ampak težko bodo naredili 50x. Nek FSN,sploh za to ker je še samo na eni majhnienjalnici, pa kamot v kratkem casu. Sploh pa ker večina omenjenih ponuja masternote. Po domace na hitro, dividende.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Katero zadevo priporočate za preverjanje stanja na walletih, ki so se zgodili zaradi raznoraznih forkov? Nisem čisto prepričan česa sem bil vse deležen.

Pa še ena dobra, ki sem jo danes dobil....

FullSizeRender.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni ta ladja titanik :) Uglavnem si nism mogu pomagat in sem šel še mal u šoping. Zde je pa RES dost :) 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, sergini pravi:

Eno vprašanje. Katero zadevo priporočate za preverjanje stanja na walletih, ki so se zgodili zaradi raznoraznih forkov? Nisem čisto prepričan česa sem bil vse deležen.

https://getdelta.io/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kriptovalute prihajajo v prvo resno krizo? Ameriško ministrstvo za pravosodje je pod lupo vzelo glavne kriptovalute, saj sumijo, da so številni trgovci in posredniki z manipuliranjem zviševali vrednost mnogih kriptovalut, vključno z BTC. Kako? Tako, da so dajali navidezna naročila za velike količine kriptovalut, potem pa nemudoma naročilo preklicali. S tem so ustvarjali evforijo med vlagatelji in umetno višali ceno. ČE se sum potrdi, da se kriptovalutam ne pišejo preveč dobri časi, ker bi vrednost le-teh znala strmo pasti. 

Čeprav gre lahko le za "marketinški" trik velikih rib, ki z lažnimi novicami umetno nižajo vrednost kriptovalut, pa "uradno" velja, da so številne finančne in analitske inštitucije prepričane, da gre pri kriptovalutah samo za eno veliko goljufijo in špekulacijo, ki naj bi bila ceno ena največjih v vsej zgodovini. Razlog naj bi bil v tem, da vrednost v glavnem ves čas raste, razlogov za to pa preprosto ni. 

Čas bo pokazal, kako in kaj, dejstvo pa je, da se trenutno vsaj pri BTC-ju dogajajo čudne stvari. Govori se, da je bila cena manipulativno umetno zbita, kaj pa je res, ne vem. Bomo videli, kaj bo pokazal čas, vsekakor bom na preži in ustrezno zavaroval svoj vložek na način, da ga bom še pravočasno pretopil nazaj v fiat, če se bo dogajalo kaj neugodnega zame. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kripto kolesje se je zavrtelo. Ustavit ga ne more skoraj nic. Edino če ugasne internet, ali zmanjka elektrike. Sam pol bo krypto najmanjša težava. Lahko pa v kripto kolesje porivajo palico med špice pa mečejo kamenje pod kolo. 

Kripto prinaša veliko dobrega in napredek. To pa da bodo naredili red je pa zame pozitivna novica. Zame to pomeni, da jim ni vseeno, da se nateguje narod, ter nijh. Ter da bi bili radi zraven, pod svojimi pogoji. Kratkoročno res ne bo najbolje, dolgoročno pa, kdor bo zdržal, bo lepo nagrajen.

Če se drziš prvega pravila krypto, ti ne bo hudega.

Btc ima pa okoli 6k zelooo mocno podporo. Pod to ceno ne bo šel, če pa bo, pa ne bo dolgo tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim enako. To da bodo vzeli manipulacije pod drobnogled je super za resne vlagatelje, ki smo sedaj podvrżeni manipulaciji. Nekje sem prebral, da naj bi uvedli mehanizme na menjalnicah, ki bi take zadeve onemogočale. Ko boš dal najavo nakupa, naj nekaj ur (kakor bodo določili) ne bi mogel preklicati nakupa. S tem bodo manipulantom krepko stopili na prste, ker ne bo nihče imel jajca igrati se na tak način. To je dolgoročno zelo dobro in bo samo še pritegnilo nove in nove vlagatelje. V vsakem primeru....kdor se je że zdaj zadeve lotil sistematično in na dolgi rok, bo pridobil....zelo veliko. Tak da....meni se fučka....izkoristil sem čas...nalożil kolikor je le šlo....zdaj pa le še čakam. 

Kar pa se mi zdi še najboljše....iskreno upam, da bodo BTC zregulirali do te mere, da ne bo imel več takšnega vpliva na gibanje trga. Takrat bodo na površje splavale tiste valute, ki imajo neko dejansko uporabno ozadje in jih bodo ljudje dejansko lahko uporabljali v vsakdanjem żivljenju. BTC bo sicer dosegel še precej precej večjo vrednost....vendar bo njegova narava zgolj kolekcionarskega značaja kot spomin na neke začetke novih časov. Kot recimo zlato....v vsakdanjem żivljenju neuporabno....lepo za pogledat, pvrednost pa dogovorjena...kar nekaj.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
6 minutes ago, TOMCAT said:

....hm ?:blush: tišina......a ste na grafih zaspal ? Nobeden ne komentira trenutne situacije ?:smoke:

Shopping time  :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, TOMCAT pravi:

....hm ?:blush: tišina......a ste na grafih zaspal ? Nobeden ne komentira trenutne situacije ?:smoke:

Jest mam tok solzne oči, da sploh ne vidim na ekran, pa ne morrm nč napisat. :cry:

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Nearrain pravi:

Shopping time  :yea2:

Shopping time je na dnu, kar pa verjetno ni še, bo še kar padalo, paaadaloooo...:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans res zgleda bl za en Ku***. Sam a se zamisliš kok je šele zgledalo za en K ko je BTC padel 1000$ na 200$. In se pobiral 2 leti. Sam se je pa pobral. Takih dipov je v preteklosti bilo... Kdor misle da bo v enem letu zaslužil za lambota po lahki poti...bo res težko. Letos bo zgleda za električni skiro. Čez pet let pa...

Ali pa delnice. tist ki jih je kupil leta 2006\2007. kok je moral bit jezen 2008, 2009,2010... Danes pa če jih ima še...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najslabši možen scenarij je pa tudi, "bilo jednom i prošlo"...priložnost zamujena ne vrne se nobena.

Veliko jih bo računalo, da bo nekoč spet boom in bodo obogateli, spet drugi bodo skušali to preprečit...igrice. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kalkulacije so na osnovi kad si dao i kolko si dao, pa četudi pade na pol ali pa še manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred enim letom na današnji dan 14.6  je bila cena BTC 2700$. danes je 6600$.Zelo lep enoletni donos!

Drugo leto pa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!