Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Dobro pojasnilo. Nisem tako dobro informiran, vendar iz vseh meni dostopnih relevantnih in nerelevantnih informacij sem prišel do podobnega zaključka.

Kaj pa pravi tvoja krogla...se bo letos trg še konsolidiral oz. celo približal lanskemu zaključku leta? Tvoje osebno mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram pouvdarit, da je to moje razmišljanje ni to finančen nasvet, ali pa, da sem kak strokovnjak. 

ETH je res problematičen ravno zaradi napisanega, ker je BTC v padanju, ter ETH vztrajno pada, mislim, da bomo videli še precej nižje nivoje, kot so trenutno. Ko bo 80% ljudi mislilo, da je z kryptom konec, takrat bo doseženo dno, ker potem ni več nikogar, ki bi prodajal. Dolgo ne bomo na dnu, ker lahko BTC kupiš kjerkoli na svetu, globalno, lahko prav na hitro zraste v nebo. Čaovni okvir, do konec leta...hm.... ne morem nič rečt. Mislim, da se bo počani vzpon začel Q2 2019. Še enkrat vse napisano je moje osebno mnenje. Lahko smo decembra na 50k za BTC. Lani v 2. meseih iz 5k na 20 k... To se bo ponovilo. Številke bodo pa večje. Vsi tisti, ki so prodajali letos in so obupali, se bodo vrnili...

Sem pa videl, da se je nekdo zadolžil 300k usd, in vložil v krypto. Njegov portflio je trenutno na -85%. To je pa OSEL z veliko začetnico!

V vsako špekulacijo vložiš toliko, kot lahko pogrešeš, da se ti ne pozna na nobenem področju, če izgubiš.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto možno. Ma se ne sekiram...žal mi je le, ker bi zdaj lahko še bolj veselo kupoval. Kar gre dol pa gre prej kot slej gor....samo mirno. Še cigani so veseli ko je dež...ker za dežjem pride sonce....vedno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časovno ne more noben napovedat, za moje pojme. Sem videl že nebroj napovedi od ljudi, ki se res spoznajo, pa niso imeli prav. Jaz mislim, da je trenutno kot cunami, sredatva se umikajo, bolj kot se bodo, večji bo "plimni val".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za krypto navdušence:

Splača se pogledat. Sploh un del je zanimiv, ko govori, da so se smejali tistim, ki so kupovali delnice amazona na začetku.

Za vse nabijače, mate pa temo splošno, kjer imate nekoga, ki se mu da odpisvat...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nabijanja in moteče objave prijavi, pa bom pobrisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

nabijanja in moteče objave prijavi, pa bom pobrisal.

Hvala, ampak ne hvala. Kdor pač ni zmožen se zadržat v "resnih" temah, naj ostali vidijo njegove sposobnosti.

Blo je mišljeno bolj 50\50. Mal v hecu, malo zares. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bereš zdaj ta zapis se bere precej futuristično....že za nas, ki nekaj o tem vemo....za skeptike in nepoznavalce pa itak. Pa vendar...prepričan sem, da bo čez nekaj let pogled nazaj dejansko tak, morda z manjšimi niansami....vsekakor pa ne daleč od napisanega. Takrat bo marsikoga bolela glava....spet drugim se bo smejalo. Živi bili pa videli....

https://globalcoinreport.com/btc-xrp-trx-after-20-years/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pump...veš kaj sledi....

Pred cca.dvema urama je bila plasirana novica da Nasdaq vstopa v kripto...dober FUD za traderje. Narod kupuje ko fukjen.... Osebno pa sicer menim, pa tudi realne tehnične analize kažejo čisto drugo sliko. Realno trg še ni zrel za Bull run...po moje. kolikor spremljam je najverjetnejši scenarij še en konkreten padec...morda celo zgodovinski. Potem lahko pričakujemo pa resnejše dogajanje...bojda nekje okrog polovice oktobra.

Ampak saj veš...to je kripto...nikoli ne veš....:))))

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, BIF said:

konkreten padec...morda celo zgodovinski. Potem lahko pričakujemo pa resnejše dogajanje..

a padec ni resno dogajnje? tud "zgodovinski" padec ni resno dogajane? Svašta. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jez pojma nimam o tem, pa me zanima, tako, na splošno, če v vesolju kripto valut padec ni dogodek. Recimo, pred desetimi leti je zgodovinski padec borz ustavil 3/4 zahodnega sveta. V kriptovalutah pa je to non issue. Al'pa je to tvoja interpretacija, in ker si težki đek, maš 100% prav.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Kugelschreiber said:

ej jez pojma nimam o tem, pa me zanima, tako, na splošno, če v vesolju kripto valut padec ni dogodek. Recimo, pred desetimi leti je zgodovinski padec borz ustavil 3/4 zahodnega sveta. V kriptovalutah pa je to non issue. Al'pa je to tvoja interpretacija, in ker si težki đek, maš 100% prav.

 

 

Vprašanje o kakšnem padcu govorimo, ane? Itak stalno pada in raste, kar privablja vlagatelje, ki so pripravljeni tvegat.
Če bo BTC recimo padu pod 6k bo to verjetno zgodovinski padec oz. game changer ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posledica nepotrjenih napovedi o implementaciji Xrapid platforme v arabsko banko in širše. Možno je ni pa ič potrjeno. Ampak trg je tako naspidiran in utrujen od letnega padanja, swinganja....da v pričakovanju spremembe v pozitivo padejo na vsako novico. Ampak je bil to tipični pump...potem dump...zdaj se bo zadeva malce konsolidirala...šele potem bomo videli, kam bo zadeva dejansko krenila. taki spike-i niso normalno dogajanje za neko dolgoročno rast...vsaj v tem času še ne...

@Kugelschreiber...ne, v vesolju kripta padec ni dogodek...ker se to dogaja že celo leto...raste pada, raste, pada...Ker se bližamo koncu leta pa je na padce treba bit pozornejši...zelo verjetno še na tega zadnjega, ki ga napovedujejo. Veliki vlagatelji želijo ob vstopu imeti čim nižjo ceno in se za to prekleto potrudijo. Če ne trguješ, to seveda ne pomeni nič, ker imaš pred padcem in po padcu enako količino valute...sicer s spremenjeno vrednostjo. Če pa trguješ, pa jih lahko krepko dobiš po prstih, ali pa zaslužiš... Ne bo padec, pa četudi še tako velik, zamajal nobene borze, kaj šele ustavil kakšen košček zahodnega sveta...tako, da se ti ni treba nič bat. Tebi se ne bo nič zgodilo.

In ja..sem đek...zate gotovo...

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, BIF pravi:

Posledica nepotrjenih napovedi o implementaciji Xrapid platforme v arabsko banko in širše. Možno je ni pa ič potrjeno. Ampak trg je tako naspidiran in utrujen od letnega padanja, swinganja....da v pričakovanju spremembe v pozitivo padejo na vsako novico. Ampak je bil to tipični pump...potem dump...zdaj se bo zadeva malce konsolidirala...šele potem bomo videli, kam bo zadeva dejansko krenila. taki spike-i niso normalno dogajanje za neko dolgoročno rast...vsaj v tem času še ne...

 

Če smem pristavit svoj lonček... Za XRP je tako dogajanje, hitri pump neki normalnega. XRP se je vedno gibal tako, da dolgo časa stagnira-konsolidira potem pa divje izbruhne navzgor. Za XRP so zelo pozitivne novice, o katerih (baje) še ne smejo pisat. 


Še vedno mi ta kovanec ni všeč... sploh ker XRP banke ne rabijo za poslovnanje. Banke bodo uporabljale ripple platformo...če bodo.

Je pa tko...za vsak slučaj ima vsak par 100 XRP... tud tavečji hejterji...če slučajno...Tud jz.

Če pogledaš, da je že 5 let na sceni in da se še vedno giblje med prvih 5. Se je za prašat, retorično, kje bo čez 5 let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Ma ne ne. Zame nisi nek đek. Upam pa de ti resni evri letijo na racun. Vsem prvoscm. 

Le čevlje sodi na j Kopitar!      Znan rek našega umetnika!

Sem siguren, da nimaš 2% znanja kripto sistema katerega ima Bif. Če bi ga poznal in vedel kaj več bi tipkovnica bila neuporabljena. 

Z njegovimi nasveti, priporočili, usmerjanji v kripto je tudi moje življenje precej lažje-zato naj v tej temi piše le oseba, katera ve kaj je kripto svet ;) in ne kar tja v en dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lakl, sploh nism govoru o kriptu. pravim samo, de zame ni đek. Kdo je zame kaj, pa odlocam cist popolnoma sam. 

 

Pa de ne bo nesporazuma. O virtualnih soldih vem dve stvari. Obstaja, in pred cca 5 leti mi  je kolega ponujal bitkojne. kupva skup za 500€ je reku.....sm se mu smejal u fris...ostalo je zgodovina radi recemo..... Pac butasto konzervativn sm. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred petimi leti je bil BTC nekaj več, kot 100€ danes je nekaj več, kot 5k €. Sam si izračunaj ...€

Jeb.m ti konzervativnost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustimo to.

Današnji dan je bil klasična past za nestrpne. Najprej nenaden pump in nato klasičen dump. V to običajno padejo novinci...tudi meni je nekjkrat v preteklosti ratalo. Ljudje pavšalno spremljajo dogajanje...vidijo zelene cifre in kot ovce emocionalno kupujejo v pohlepu po dobičku. Mnogi se že vidijo v Lamorginijih in z jahtami...sledi pa trenutek resnice...Yugec in čoln za napihnit. Zdaj v paniki prodajajo, amapk številke tako hitro bežijo, da je z vsakim trenutkom vložka vedno manj. Tisti, ki so sprožili pumpo, pa polnijo malhe.

No jaz sicer tokrat nisem sodeloval...še pred dnevi sem se umaknil v USDT...zdaj pa bom pobral razliko...ne veliko, ker pohlep ni zdrav...ampak vsakič po malem, pa se nabere...prišel pa bo dan, ko bo kupček zrel za vnovčenje...

 

Fantastic-Warren-Buffett-Quotes.jpeg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!