Skoči na vsebino

Priporočene objave

ProdriveR    320
ProdriveR

Smo že blizu 3390$ :) Mislim tudi, da je to spodnja meja, ker to je tudi nekak cena kjer se rudarjenje še splača in mislim, da je to tudi neka psihološka meja. https://bitnewstoday.com/news/unprofitable-mining-how-bitcoin-price-decrease-affected-mining-future/

Če pa prebije tole, po gre pa pod 2000$.

Drgač pa zadnje  čase poslušam tega tipa  (okej, pustmo to,da ma tip mozoljev k jest pred 20.leti :) ) in se mi zdi, da kr dobro razlaga kaj se dogaja. 

https://www.youtube.com/channel/UCc4Rz_T9Sb1w5rqqo9pL1Og/featured

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Rossi    499
Rossi

Ej ne vem. Glih sm bil s kolegom, s katerim sva dobro leto nazaj vrgla nekaj dnarja v BTC, pa sva oba ze odpisala to. Tako da, ce kej bo ... super, ce ne pa sola za drugic. Ce je nateg, je vrhunski 🙂

Popravljeno . Popravil Rossi

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
skalar36    6500
skalar36

Rossi, nocem bit nesramen. Ampak ko večina obupa, potem smo na dnu. Ce ni več tistih, ki prodajajo... Ostanejo samo še kupci. Prodat morjo samo še se tisti, ki si mislijo, "ma,tist kar mam še prodam pa kupim ps4/en rabljen avto/karkoli" cena verjetno zelo veliko ne bo padla vec. Smo zlo blizu dna. To se vidi po komentarjih... ne na ms. V drugih medijih.  

Popravljeno . Popravil skalar36

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
BIF    4174
BIF
pred 2 minutami, ProdriveR pravi:

Dobro je poskočilo, sedaj me pa že FOMO daje, da se moja strategija (čakanje na 3000$) ne bo obnesla :) 

Ko bo vreden 100.000 ti bo verjetmo čisto vseeno ali si ga kupil za 3.000 ali za 4.500. Ne bo pa ti vseeno, če nisi kupil nobenega. Malo za šalo malo pa zares....;)

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se

• Zadnji brskalci   0 članov

Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!