Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Ne vem. Ne vem kako bodo to speljali. Meni se zdi to kr pomembna novica. Sprožilec nove recesije.

Sicer je vse zelo zmanipulirano, ter zamolčano. Sam ne bom prodajal tistega dela, ki ga HODLAM za daljše obdobje parih let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več novic je, pred par dnevi je Whale (kit) pokupil en kup BTCja. Tale danes:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je zasedanje V USA ali bodo tiskali denar naprej, in reševali delnice, ali ga bodo pospešeno prenehali tiskati in bodo reševali inflacijo. Če bodo nehali tiskati bo to za kripto slaba novica, če bodo nadaljevali pa dobra. Boš videl v petek dopoldne na grafih.

Potem se po uvedbi regulacij v USA obetajo še dodatne regulacije. Kar je kratkoročno slaba novica, dolgoročno pa dobra, ker veš, da je stvar sprejeta in si večji igralci želijo zraven. Vzvodno trgovanje bo precej manjše , ker bodo američani vsako transakcijo nad 10k mogli prijavit davčni. IRS. To pa v usa no go, bolje prideš skozi če ubiješ temnopoltega, kot pa utajiš davek. (pretiravam, ampak ne preveč :naughty:)

Tretja stvar pa je nepreverjena novica, da je na menjalnice spet prišla večja količina BTC ja. Pred tem padcem jih je prišlo na menjalnice 38k BTCjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz ne bi ?

sj ne bom. Če nisem, ko je bil BTC 59 in več kilo€, sem pač zamudil, jebiga. Člouk se uči :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KARMEN1 pravi:

Sem rekla, da je treba imet dinari za motor, ne ???????

Ali mene niko ne sluša ???.

Mi smo ciljal na garaže za motor. Ti si bila bolj skromna. :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, BIF pravi:

Ne pozabite...ko se najbolj prodaja nekdo kupuje. Vprašajte se kdo kupuje, ko je vse rdeče pa na slabše kaže.... Ta ki kupuje dobro ve zakaj kupuje.

Se absolutno strinjam. Ampak treba je znat prepoznati, ali smo v medvedjem trenu, ali le v popravku. V začetni fazi medveda se ne kupuje. Akumulira se ko se medved umiri, za daljše obdobje. Nikakor se pa ne lovi "padajočega noža". 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohko tudi ETH, najbolje pa oba :P

sanja svinja kukuruz. Za nas, ki smo pozno vstopili je že 20 ali 30% donos fantastičen.

Za 10x je pa potrebno bolj gemblat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, ChilliPalmer pravi:

Js rabm sam se en kovanck, k bo naredu x10, pa sm :)

Za to moraš imet jeklena jajca al pa insajdrske info. Da daš na shiba par k evrok, ko je na tleh pa hodlaš dolg časa.

Če si pa v kriptu zato, za kar je bil prvotno ustvarjen, je pa lažje. Bil je ustvarjen, na grobo, zaradi inflacije in manipulacije FIAT valut. Rescimo. Danes daš notri 10 % svojih likvidnih sredstev, tist del, katerega misliš hranit za daljše obdobje, katrerega lahko pogrešaš nekaj let. In če danes  daš na BTC, ETH 1000 eur, bo vrednost teh 1000 eur čez nekaj let višja. in boš imel isto kupno moč, ali večjo kot danes. Če teh 10 procentov, teoretično 1k Eur, šparaš v evrih, boš za teh 1000 evrov dobil precej man dobrin kot danes.

Seveda pa večina vidi hitre zaslužke, kar je v kriptosvetu po eni strani realno, a jih potem ta trg razočara. Ker vedno večina popuši, manjšina pa dobi, na kratki rok.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je res, dokler ni nazaj na racunu nisi nc naredu. Ajde pustmo razne kartice, kjer sanjsko vleces direkt iz kripta kjer ti pase :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vstop zdaj ali konec januarja?

Sem bolj lene sorte pa bi nekaj vložil in čakal... nisem človek, da bi dnevno spremljal grafe in se tresel, kaj bo. Vložek bi počasi povlekel ven, potem pa po navdihu, ali ponovno vlaganje, ali pa poraba za BV ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tem trgu je najbolj pomemben čas. In pravi projekt. Naj vas ne zavedejo hitri zaslužki raznih shib in dodge. Pojdite gledat historical snapshots na coinmarket cap. V prejsnih fazah rasti so "cveteli" kovanci, ki jih danes vec ni. Prejšnič so bili hajp ICO ji, danes NFT ji. En ostaja vedno prvi. BTC. ETH lepo sledi, BNB se razvija. Potrpežljivost in realna pricakovanja. Leto smo začeli z 20k za 1 nBTC, koncujemo pri 40k. Ni je stvari na svetu, ki bi imela podobno rast. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, schwantz pravi:

Vstop zdaj ali konec januarja?

Sem bolj lene sorte pa bi nekaj vložil in čakal... nisem človek, da bi dnevno spremljal grafe in se tresel, kaj bo. Vložek bi počasi povlekel ven, potem pa po navdihu, ali ponovno vlaganje, ali pa poraba za BV ;).

pol zdej, če pade januarja še pol :P

No, zdj kar pada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!