Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Bitstamp. Najbolj varna, najdlje stoječa menjalnica. Nizke provizije. 

Binance. Najvecja menjalnica na svetu. Moznst pasivnega zasluzka z kriptovalutami. 

Kucoin. Ni moznosti direktnega nakazlia. Ampak umajo najboljši procent vezave stabilnega kovanca theter. 

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriptomat - zelo dobra in preprosta za začetnike. V slovenskem jeziku.

Coinbase - bolj odprta, fleksibilna, več možnosti nakazil in prenosov, ima tudi svojo kartico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, KARMEN1 pravi:

 

Coinbase - bolj odprta, fleksibilna, več možnosti nakazil in prenosov, ima tudi svojo kartico.

kje to kartico narediš? Nisem nikjer nič zasledil.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, skalar36 said:

Bitstamp. Najbolj varna, najdlje stoječa menjalnica. Nizke provizije. 

Binance. Najvecja menjalnica na svetu. Moznst pasivnega zasluzka z kriptovalutami. 

Kucoin. Ni moznosti direktnega nakazlia. Ampak umajo najboljši procent vezave stabilnega kovanca theter. 

Tnx. Sem odprl račun na BitStamp. in kupil svojih prvih 0.00000... ETH :D in že na zgubi... fak, nekje je treba začet... hehe

 

Bi se splačalo v ETH vržt par jurijev zdaj pred koncem leta? V upanju da zraste... :D 

Popravljeno . Popravil apirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, apirko pravi:

Kje vi fantje in dekleta to kupujete in prodajate.... mogoče bi se lotil... ?

Kot začetnik, ki je 2 meseca v igri, ti dam mal svojih informacij. Najprej se odloči, kaj boš počel..kupil in pozabil za 5 let, torej verjameš v prihodnost in rast kripta (najbolj varna sta glavna igralca BTC in ETH), bolj volatilne zadeve pa omogočajo več špekulacij in tudi zaslužkov/izgub.

BTC in ETH sem kupil ko sta bila približno iste vrednosti kot danes, al pa celo mal več. V enem mesecu sta zrasla za več kot 20%, takrat bi lahko razliko vzel, pa nisem. sedaj imam 5% izgube. No v bistvu nimam nič, ker ne počnem še nič. Ampak, če bi prodal, ko je zadeva zrasla za 20% in kupil sedaj, ko pada, bi imel več BTCja in ETHja, kot ga imam.

Tako da:

Čakam, da zraste (bull run), potem bom počasi začel prodajat, po par %. Ko bo zadeva padla (bear run) pa bom spet nakupoval. Tak je plan. Če mam sedaj 0,1BTCja bi po tem planu nekoč lahko imel 0,2 itd..

Največji zaslužkarji kupujejo ko je vrednost nizka in prodajajo ko vrednost zraste. In potem ponovno...mislim pa, da se bo zadeva še razvijala in če globalno gledamo, kljub volatilnosti raste. (btc in eth). Pa baje je velika prihodnost v gejmerskem kriptu.

 

pred 2 minutami, apirko pravi:

Tnx. Sem odprl račun na BitStamp. in kupil svojih prvih 0.00000... ETH :D in že na zgubi... fak, nekje je treba začet... hehe

 

Bi se splačalo v ETH vržt par jurijev zdaj pred koncem leta? V upanju da zraste... :D 

sploh se ne sekirat. Pri 5 ali 10 jurjih vložka zadeva dnevno skače 500€ gor al dol :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se počuti člouk k spuši 10 miljonov. Verjetno podobno kot jaz ko spušim 10evričev ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ETH je najboljša kripto valuta, glede volatilnosti in donosa če odmislimo fundamente. V USA je poleg BTC "požegnana" kot virtualna valuta in ne spada pod delnice, kot ostale kriptovalute. Na dolgi rok po donosu prehiteva BTC, ter deflacijska je. Več se jih "zažge" kot se jih proizvede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 48 minutami, DAMI34 pravi:

kje to kartico narediš? Nisem nikjer nič zasledil.

 

 

Na binancah jo isto lahko naredis. Predolgo za pisat... 

Ta tednen mogoce grem proti tvojim koncem... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, skalar36 pravi:

Na binancah jo isto lahko naredis. Predolgo za pisat... 

Ta tednen mogoce grem proti tvojim koncem... 

kr kartico prinesi :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, skalar36 pravi:

Bom. Kok bova dala gor? :naughty:

js mam kartice, da dajem dol :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se slisi tok izi, da kupis, cakas, da se dvigne, prodas in pol se ceneje, oz poceni kupis. Good luck with that!  ?? Jaz sem rajs v eth dal, mam vec, kot ce bi v btc recimo. Za ostale posrane kovancke pa itak nimam pojma :) vsi so bule uglavnm,k Shiba, lol.

O bear marketu zves, ko si ze orng v buli in pol lahko sam gledas, oz pozabis za dolg casa in upas, da se nazaj dvigne. Ni to izi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam navadno usnjeno ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj šele vidim da bo veselica... Kako naj si nakažem denar iz MC na PayPal, da ne bom takoj provizije plačeval? :D V SLO mi javi, da trenutno ne deluje?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

Js mam navadno usnjeno ?

To sm tud jest mislu. Pol sm pa vidu da je umetno usnje. :cry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, KARMEN1 pravi:

Kaj sploh počneš ??

Jaz? Še nič, odprl sem račun, čakam verifikacijo, potem dalje... 

Vmes sem hotel prenesti sredstva iz banke na PayPal, da bi po gorenjsko prišparal 1,8%, kolikor znaša provizija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 15 urami, ChilliPalmer pravi:

Tole se slisi tok izi, da kupis, cakas, da se dvigne, prodas in pol se ceneje, oz poceni kupis. Good luck with that!  ?? Jaz sem rajs v eth dal, mam vec, kot ce bi v btc recimo. Za ostale posrane kovancke pa itak nimam pojma :) vsi so bule uglavnm,k Shiba, lol.

O bear marketu zves, ko si ze orng v buli in pol lahko sam gledas, oz pozabis za dolg casa in upas, da se nazaj dvigne. Ni to izi :)

 

pred 15 urami, ChilliPalmer pravi:

Ce dost nalozis notr, se kr dviga in spusca ja, po par vijolic dnevno. K dol leti, je kr zanimiv obcutek ?

Če maš na banki 10k. Pa v kripto daš 1 k, te nw bo skrbel, k mal pada pa maš v kripto 700 evričev. Lahko hodlaš. Če pa od tistih 10k vkripto daš 9k, te bodo pa čustva zjebala, ko nardiš 2k minusa. Tko nas lovijo. Issto kot v službah, ko 90% ljudi hodi v službe, ki jih ne mara. Ko dobi plačo je ves evforičen, gre po nakupih, da se mu čustva dvignejo. Par dni evforičen, pol k je pa račun prazn pa spet depresija. Tko se delajo "zombiji" sodobnega časa in razni stresi, tesnobe, bolezni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, schwantz pravi:

Jaz? Še nič, odprl sem račun, čakam verifikacijo, potem dalje... 

Vmes sem hotel prenesti sredstva iz banke na PayPal, da bi po gorenjsko prišparal 1,8%, kolikor znaša provizija?

Ne znaš prenesti sredstev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, KARMEN1 pravi:

Ne znaš prenesti sredstev?

Tako nekako. Napiše, da za SLO trenutno ne podpirajo prenosov... res pa je, da včeraj zvečer nisem prav vztrajal pri iskanju rešitev. Bom danes popoldan, če ne pa direkt iz računa...

Ali pa če kdo napiše rešitev :D. Sin pravi Revolut mora bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!