Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

pred 20 minutami, vandrovec pravi:

Jaz sem vložil, kar sem vložil, če bo nula po nekaj letih bo nula, če bodo milijoni boda pa milijoni...se ne sekiram ?

a to se mal tolažiš? :P

 

 

Morda je slika naslednjega: ‎2 osebi in ‎besedilo, ki pravi »‎Babe cản we have sex tonight? I'm so horny! S125RF 9د8 Babe I'm already getting fucked!‎«‎‎

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ChilliPalmer pravi:

Glede na prebrano kar zadanes :) Ja nc, povej, ko se ti bo zdelo, da gremo gor :)

Ne vem. Zaenkrat Ni še čas za dolgoročno vlaganje. Najprej mormo najti dno, ga nekajkrat potrdit, potem pa lahko počasi gor. Ne verjamem, da smo iz najhujšega. Takole hitro se Bear trend ne konča. Ne vlagaš pa na začetku bera, ket te potem čustva zjebejo, ko gre gor-dol nekaj mescev. Lahko, da se bo malo odbil navzgor, potem pa spet dol. 

 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

bolj kot pada, bolj je za vlagat :P sampovem, k sem bil osu pa ne prodal pri 25% dobičku. Zdej bi lahko spet kupil, po znatno nižji ceni. Jebiga učimo se bl počasi.

 

Sori may frient, to ni prava strategija. Tako se izgublja kupno močt. Če že imaš nekaj kripta, pač držiš, to kar maš. Kupuješ pa ko se pokaže dno, in odboj. Ker do takrat nihče ne ve do kje gremo. Lahko tudi do 17k za BTC. In zdele daš not 1000, ko boš mel 500 boš jezen in boš reku nč vč ne dam, to je nateg in potem zamudiš pravo nakupno priložnost.

Če pa čist nič nimaš kripta je pa tole priložnost za DCA.

 

En nasvet vam dam, pa res ga upoštevajte: Ne glejte YT "stokovnjake" ker pojma nimajo in samo prodajajo "hopium", ker zelo lepo služijo na račun ogledov in naročnikov. Napovedujej prihodnost na podlagi preteklosti. To ne gre. Lahko na približno, točno pa ne. Večina je samo "hajperjev", da vas nahajpa na neko ceno, ki je potem ne dosežemo in je veliko razočaranih. Edini, ki je vreden ogleda in zaupanja je: Alessio Rastani.

Večina pa hajpa kovanc, ki ga imajo sami največ. Sploh XRP army je tle zlo močna, kt tumpajo da bo šel XRP do 100 USD, čeprav je to na zalogo in velikost MC nemogoče. Če se ujameš v ta hopium, si gotof.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, skalar36 pravi:

 

 

Sori may frient, to ni prava strategija. Tako se izgublja kupno močt. Če že imaš nekaj kripta, pač držiš, to kar maš. Kupuješ pa ko se pokaže dno, in odboj. Ker do takrat nihče ne ve do kje gremo. Lahko tudi do 17k za BTC. In zdele daš not 1000, ko boš mel 500 boš jezen in boš reku nč vč ne dam, to je nateg in potem zamudiš pravo nakupno priložnost.

Če pa čist nič nimaš kripta je pa tole priložnost za DCA.

 

En nasvet vam dam, pa res ga upoštevajte: Ne glejte YT "stokovnjake" ker pojma nimajo in samo prodajajo "hopium", ker zelo lepo služijo na račun ogledov in naročnikov. Napovedujej prihodnost na podlagi preteklosti. To ne gre. Lahko na približno, točno pa ne. Večina je samo "hajperjev", da vas nahajpa na neko ceno, ki je potem ne dosežemo in je veliko razočaranih. Edini, ki je vreden ogleda in zaupanja je: Alessio Rastani.

 

prava al neprava, vstopil sem kot lolek ,kupi skoraj na vrhuncu bull runa, vedel bolj malo o zadevi, zdaj pušim. bil sem na to pripravljen...da bom pušil al pa kasiral dobičke. S hodl pa ne počnem nič, pač čakam boljše čase. Sem 100% prepričan da na dolgi rok mora iti gor, ali najmanj doseči realno vrednost vložka.

Zakaj sem pameten po bitki? vložil sem 10 jurčkov za okrog 0,1 btc in 1,5 eth, pa nekaj šitkojnov. V času bull runa (torej dokaj drago kupil)

Če bi zadeve prodal v času med 11 in 12 mesecem lani, bi sedaj ob dobrem padcu lahko kupil več enega in istega, kot sem.

Tale padec so napovedovali, bom rekel čeprav z "omejeno odgovornostjo". Upali so na odboj od spodnje meje, a če ga ne bo , potem bo padec in to je to. Aja, jaz nisem verjel, skos sem upal bo bo bo bo ... :P več.

Rastani pove približno podobno kot ostali. tolmačijo čarte v stilu, lah gre gor, lah dol, načeloma majo dokaj prav, saj vedno povedo (kot Rastani) kje in kako se lahko zalomi. Oziranja na tubo, so skoraj brez veze, pa čeprav pogledaš 3 ali 4 različne predvajalce.

ps. kupno moč nam zjebejo miljonarji, ki že imajo nastavljene nakupe in prodaje na določenih cifrah (beri rezervacije v miljonskih zneskih) in ti še najbolj prosperirajo.

pss. za naprej se grem strategijo, takoj ko preseže vložek začnem z malimi prodajami po 5 ali 10% vsak dan...pol pa čakam, spet bo padec, spet bo volatilnost in nakup nazaj, ko bodo zneski nižji pod katerimi sem prodal.

Fantazijske vrednosti BTCja 100.000 usd al pa še več (nekateri so fantazirali o 200kek)  takoj v 2022 letu so se razblinile.

psss. in v končni fazi, sedaj je dobra cena za nakup al ne, če kdo hoče še investirat ali vstopi v kripto, se po mojem splača, mar ne, o tem sem tudi pisal! hočem poudarit, da ni čas za prodajo ampak nakupe, to pa dviguje ceno.

Nekdo na tubi je izjavil, nič posebnega, če BTC pade na 1 dolar kupim vsega :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

Zakaj sem pameten po bitki? vložil sem 10 jurčkov za okrog 0,1 btc in 1,5 eth, pa nekaj šitkojnov. V času bull runa (torej dokaj drago kupil)

pss. za naprej se grem strategijo, takoj ko preseže vložek začnem z malimi prodajami po 5 ali 10% vsak dan...pol pa čakam, spet bo padec, spet bo volatilnost in nakup nazaj, ko bodo zneski nižji pod katerimi sem prodal.

Tistih 10 jurčkov odpiši, niso toliko vredni kot izgubljeni živčki ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Tistih 10 jurčkov odpiši, niso toliko vredni kot izgubljeni živčki ?

Jest sm na temu trgu precej več izgubu, kot je dami vložu. Počakaš par let, pa si full v plusu. Vmes se učiš in napreduješ. Dans mi ni žal da sem šel v kripto, je vredno vsakega živčka. Sam zdržat je treba. Ni to za mehke rokce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Tistih 10 jurčkov odpiši, niso toliko vredni kot izgubljeni živčki ?

živčki?

@skalar36mi je to ob vstopu v kripto povedal, torej živci čisto nič ne trpijo.

Držal sem se navodila vloži, kolikor lahko izgubiš. Evo, to je to...al so al niso na računu, nič ne opazim. Opazim pa v kripto, kjer sem mal bolj začel slediti zadeve. HODL je čisto kul, najmanjše tveganje, če bi pa mal bolj sledil situaciji z ozirom nakupa BTC in ETHja , bi lahko za odtenek bolje izkoristil situacijo.

Ob mojem vstopu v kripto sem v roku enega meseca beležil 25% dobička. to pomeni, da bi lahko z njim razpolagal, pa nisem. Lahko bi pa vse skupaj zraslo še za 100% in bi isto naredil napako, če bi prodal :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem decembra povedala, da prodajam, pa me nihče ni poslušal ?.

Takrat so nekateri drugi kupovali ?.

Drugače pa: btc bo na 100k, ampak ne letos februarja, kot so nekateri napovedovali ?.

Zato, kdor se je malo uštel, naj si raje geslo za dostop do denarnice nekam napiše in ga spravi, za nekaj časa ?.

Če ne vidiš, ne boli ?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, skalar36 pravi:

Jest sm na temu trgu precej več izgubu, kot je dami vložu. Počakaš par let, pa si full v plusu. Vmes se učiš in napreduješ. Dans mi ni žal da sem šel v kripto, je vredno vsakega živčka. Sam zdržat je treba. Ni to za mehke rokce.

Jaz sem se od vložka poslovil...če bo drugače po 10-ih, 20-ih letih bomo pa videli, če bomo še na svetu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Jaz sem decembra povedala, da prodajam, pa me nihče ni poslušal ?.

Jest sm te. Sm že novembra prebral tvoje misli :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalar36 pravi:

Jest sm na temu trgu precej več izgubu, kot je dami vložu. Počakaš par let, pa si full v plusu. Vmes se učiš in napreduješ. Dans mi ni žal da sem šel v kripto, je vredno vsakega živčka. Sam zdržat je treba. Ni to za mehke rokce.

se strinjam. Mam enako mnenje, zadeva je prihodnost, dobri špekulanti pa še vmes dobro služijo. A vendar, če nič ne počneš:

BTC je v enem letu (vključno s sedanjimi padci) zrasel za 12%

ETH za 113% cca..

Za kripto se ne bojim, primerjam ga z internetom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, vandrovec pravi:

Delnice Petrola pa v 3 mesecih...?

kr kupi jih :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

Jaz sem se od vložka poslovil...če bo drugače po 10-ih, 20-ih letih bomo pa videli, če bomo še na svetu ?

Hja, res lahko malo dlje traja tokrat. Glede ne to, da je velika verjetnos gospodarske krize v tem letu, ne bo denarja za vlaganje v takole volatilni tr. Takile trgi rastejo ko gospodarstvo blesti. Trenutno pa pa ne. In še na slabše kaže. Ter tudi cikli, sedaj je bil 12 let obdobja rasti, nič presenetljivega bi bilo, če gremo v 4 letni mededji trend. No ja, bomo vidl. Tist del portfelja, ki ga imam za HODL ne prodajam pred 100k za BTC.

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Ti, ti, lump ti ???!

Hja, ne boš sam ti imela novga motorja letos :D

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, Ni več zastonjskega denarja(vsaj začasno) Fed je malo zaustavil tiskanje. Ta teden se spet sestanejo, kako naprej. Če bodo nehal tiskat, bo huda recesija, če pa nadeljevali pa inflacija. Predolg so ga sral, zdej pa ni več pametnih opcij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ekonomske krize se pojavljajo na vsakih 7-10 let že od 1890 naprej. To zagotavlja obstoj FIAT sistema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, skalar36 said:

Hja, ekonomske krize se pojavljajo na vsakih 7-10 let že od 1890 naprej. To zagotavlja obstoj FIAT sistema.

Ne ne... to mislim da je ta "fantastični" borzni sistem... cel svet v "krizi" borze so baje rastle...

Svetu vlada nek ekonomski sistem ki je popolnoma namišljen, na žalost med to štejem jaz tudi vse trenutne kriptovalute, kakšna je vrednost ničel na banki dali ničel pri bitcoinih? Samo vrednost ki jih da borza, tudi BTC ima samo tako vrednost po kateri so ga pripravljeni ljudje kupit, ni elektrike ne eni ne drugi ne moremo do skret papirja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo finančnih kriz, bi bila inflacija že tok visoka, da denar ne bi bil več vreden nič. Tko se pa z finančno krizo rešuje kupno moč fiata, ko ga naenrat "mali človek" nima več (izgube služb) posledično kupna moč pade, in denar spt postane vrednota. Videno leta 208-2012. Kr naenkra si za malo denarja dobil res dober motor. Trenutno dobiš eno bohpomagaj prevozno sredstvo za 4-5k eur. Cene gredo v nebo, ker je služb dovolj, banke pa skoraj "posiljujejo" kredite. Ko bo folk ob službe(če se odvije ta scenarij) bodo spet cene padle, za določeno obdobje. Ker ljudje ne bodo imeli tekočih prihodkov in bodo prisiljeni prodajati dobrine, ki jih ne rabijo, ker stroški bodo ostali. Trg se zasuje z dobrinami-cene padejo-denar spet dobi veljavo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!