Skoči na vsebino

Kriptovalute


Priporočene objave

Jest sem kupu 2 NEO in 3 EOS. Še Vedno jih imam. Kakšna je njuna cena nima veze. Imam še vedno 2 NEO in 3 EOS.

Če kupiš Kawasaki Versys 1000 maš 1 kavasaki Versys 1000, nimaš več 12.4 € k kolikor stane nov.

Jaz še vedno verjamem, da čez leto-dve se nam bodo zdele cene določenih valut smešno nizke, Versys bo pa vreden samo še 9-10k...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, skalar36 pravi:

Jest sem kupu 2 NEO in 3 EOS. Še Vedno jih imam. Kakšna je njuna cena nima veze. Imam še vedno 2 NEO in 3 EOS.

Če kupiš Kawasaki Versys 1000 maš 1 kavasaki Versys 1000, nimaš več 12.4 € k kolikor stane nov.

Jaz še vedno verjamem, da čez leto-dve se nam bodo zdele cene določenih valut smešno nizke, Versys bo pa vreden samo še 9-10k...

sori, tu se pa ne morem strinjat, če kupim moped se z njim jaham, ti lahko kriptožetone samo šteješ, orgazmov je bolj malo :P, definitivno pa vsako leto s premičninami delam izgubo.

Ampak vendar se strinjam, kupil si jih 5 in jih imaš še vedno pet, njihova protivrednost bo enaka izgubi šele ko boš v trenutku prodaje dobil manj kot si vložil. Do takrat nimaš izgube. In če si za to porabil denar, ki ga ne rabiš, ni izgube, simpl.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

sori, tu se pa ne morem strinjat, če kupim moped se z njim jaham, ti lahko kriptožetone samo šteješ, orgazmov je bolj malo :P, definitivno pa vsako leto s premičninami delam izgubo.

 

No sej nism mislu, da tist dnar, k ga maš daš vse v krypto. Maš motor, en delček denarja pa daš v krypto, tak da se ti ne pozna. Vmes se fjakaš z motorjem, po 2 sezonah lo se ga pa naveličaš, ti pa že krypto nardi tok da kupiš novga.:D

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

sori, tu se pa ne morem strinjat, če kupim moped se z njim jaham, ti lahko kriptožetone samo šteješ, orgazmov je bolj malo :P, definitivno pa vsako leto s premičninami delam izgubo.

Ampak vendar se strinjam, kupil si jih 5 in jih imaš še vedno pet, njihova protivrednost bo enaka izgubi šele ko boš v trenutku prodaje dobil manj kot si vložil. Do takrat nimaš izgube. In če si za to porabil denar, ki ga ne rabiš, ni izgube, simpl.

 

Denar, ki ga nekdo ne rabi ne obstaja, sorry. Kvečjemu je lahko vsota takšna, da preživiš izgubo brez večjih pretresov. Meni je tudi 1 Eura, ki sem ga izgubil po neumnosti žal.

Ampak pri vlaganju je vedno treba štartat na dolgi rok. In če staviš na valutne razlike je seveda smiselno kupit, ko je cena nizka in prodat ... Tisti, ki so kupovali lani decembra seveda vlaka ne bodo več hitro ujeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IZTOK pravi:

Denar, ki ga nekdo ne rabi ne obstaja, sorry. Kvečjemu je lahko vsota takšna, da preživiš izgubo brez večjih pretresov. Meni je tudi 1 Eura, ki sem ga izgubil po neumnosti žal.

Ampak pri vlaganju je vedno treba štartat na dolgi rok. In če staviš na valutne razlike je seveda smiselno kupit, ko je cena nizka in prodat ... Tisti, ki so kupovali lani decembra seveda vlaka ne bodo več hitro ujeli.

denar v nogavici ali na banki je mrtev a obstaja. V bistvu ga pa ne rabiš, ker ga ali šparaš ali ne potrošiš. Hotel sem povedati, da z nečem, ki ti prinaša zadovoljstvo ne izgubljaš (kot je dal primer izgube vrednosti pri motorju).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎3‎/‎29‎/‎2018 ob 18:13, DAMI34 pravi:

denar v nogavici ali na banki je mrtev a obstaja. V bistvu ga pa ne rabiš, ker ga ali šparaš ali ne potrošiš. Hotel sem povedati, da z nečem, ki ti prinaša zadovoljstvo ne izgubljaš (kot je dal primer izgube vrednosti pri motorju).

Denar v zoknju? Če imaš ta oranžnega je to nemogoče :lol1:

Se pa strinjam z tabo, da živim samo enkrat. Kaj bi imel od denarja v zoknju ali na banki? Mrtva naložba. Bolje si je kaj privoščit, seveda v okviru zmožnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, IZTOK pravi:

Denar v zoknju? Če imaš ta oranžnega je to nemogoče :lol1:

Se pa strinjam z tabo, da živim samo enkrat. Kaj bi imel od denarja v zoknju ali na banki? Mrtva naložba. Bolje si je kaj privoščit, seveda v okviru zmožnosti.

mam še ta črnega :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

mam še ta črnega :ras:

Sebe sem imel v mislih :ras: Vidim pa, da ti tudi trzas na to temo :D

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda... bolje si je čim več privoščit nikol ne veš kaj te čaka za vogalom :P

pa takrat, ko si boste ornk privoščeval, upam, da me kdo zvrcne, kao prid še ti :P

štekate :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

valda... bolje si je čim več privoščit nikol ne veš kaj te čaka za vogalom :P

pa takrat, ko si boste ornk privoščeval, upam, da me kdo zvrcne, kao prid še ti :P

štekate :huh: 

Itak.

Sej nekdo se vedno rabi, da potem pospravi.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, skalar36 pravi:

Itak.

Sej nekdo se vedno rabi, da potem pospravi.

itak vedno kaj ostane na mizi ... kako pa misliš, da smo z motorji dopustoval v letih 1980-1983 po Umagu in Poreču, ko še ni bilo kriptovalut ... počakali smo, da so švabi pojedl in kar je ostal... neće da se baca, valda :P

:ninja: 

 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

itak vedno kaj ostane na mizi ... kako pa misliš, da smo z motorji dopustoval v letih 1980-1983 po Umagu in Poreču, ko še ni bilo kriptovalut ... počakali smo, da so švabi pojedl in kar je ostal... neće da se baca, valda :P

:ninja:

Pol si bil pa večkrat lačen kot sit ... Švabe so vse puščal za drugi dan :blush:

Smo pa radi jedli "tahitre" pizze :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, HD-Dyna pravi:

Pol si bil pa večkrat lačen kot sit ... Švabe so vse puščal za drugi dan :blush:

Smo pa radi jedli "tahitre" pizze :cry:

Kolker jih jaz gledam oni bolj puter mažejo na prepečenc :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, bikez pravi:

Kolker jih jaz gledam oni bolj puter mažejo na prepečenc :D.

Meni je ostala bolj v spominu...vsaka miza z radensko in žlicko v flaši,si kuj vedu kero so Švabi...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote

S ponosom naznanjamo...

Z odprtjem nove sezone (14.04.) bomo za vas v trgovini TC Motoshop omogočili tudi plačevanje s kriptovalutami, ki so realnost in prihodnost. To je korak naprej, saj našim zvestim in bodočim kupcem želimo omogočiti sodobna in enostavnejša plačila. 

Očitno še verjamejo v kriplne... :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

43 minutes ago, XTR said:

Očitno še verjamejo v kriplne... :D 

Sej so skoraj del BTC-ja, se spodobi :P

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav včeraj zvečer je Slak&Co (24kur) že veliko bolj približevalno govoril o kriptovalutah. Še nedolgo nazaj je bil to baje balon, ki se bo razpočil, vsi, ki pa se s tem ukvarjamo, pa smo naivni in nevedni...Ampak zaničevanje in negiranje nepoznanega je najpriljubljenejše orodje nevednih... Do leta 2025 bo v to "piramidno igro" vloženega 10% svetovnega kapitala...no vsaj enkrat sem na samem začetku "piramide"....:smoke:

 

Popravljeno . Popravil BIF
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Iz tvojih ust v krypto ušesa. :D

Ehh..za kaki peciklek se bo že nabralo, okrog novega leta...čez 2-3 leti....;)...več pa ne rabimo. Itak imamo višek, če ga v take bedarije vlagamo....

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glih bedarije niso, če dojameš blockchain.

Po nekih ocenah je trenutno noter 1% svetovne populacije. Pol smo še kar dost na začetku. k jih bo pa 5-10% pol pa ne bo več zanimivo. 

Aja, pa še od 1% jih je 60% vložil noter za en sendvič, kar se lepo vidi če 20 min spremlajš menjalnico sume kakšne se prodajajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skalar36: Vidim, da se bolj ukvarjaš s tem. Ali je potrebno spremljati te borze in kupovati / prodajati ali pa kupiš nekaj kovancev (katerih in kdaj) in potem čakaš (do kdaj)?

V čem je razlika med kriptovalutami in delnicami / devizami? Enim in drugim vrednost raste /pada, delnice pa imajo še dividende.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!